Düğün Organizasyon Muğla

Fundamental Düğün Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Fundamental Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Fundamental Düğün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Fundamental Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Fundamental Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fundamental Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Fundamental Düğün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fundamental Düğün Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Fundamental Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Fundamental Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, nişan, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Fundamental Düğün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Fundamental Düğün Organizasyon barkovizyon, catering, masa / sandalye temini, nikah şekeri, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, çiçek, sanatçı, mekan giydirme, dj, süsleme, kına gecesi, dekor, fotoğraf ve video, pasta hizmetlerini vermektedir.

Fundamental Düğün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Fundamental Düğün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Fundamental Düğün Organizasyon Hakkında

Firmamız Fundamental, Bodrum ve Ege Bölgesi’nin en popüler organizasyon şirketlerinden biri. Masalları andıran konsept uygulamalardan mekan süslemelerine ve dans gösterilerine kadar tüm hizmetleri bir çatı altında deneyimleyebilmeniz için çalışıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz karşılayabilmek için size özel düğün planlamaları yapıyoruz. Yani, bir organizasyon şirketinden beklediğiniz ne varsa hepsini Fundamental Düğün Organizasyon’da bulabiliyorsunuz!

Deneyim

Kurucumuz Funda Hoşbil, Anadolu Ateşi, Sultans of the Dance ve Troya gösterilerinde yer almış ve sonrasında kariyerine solo devam ederek Avrupa ve Kanada’da performanslar sergilemiştir. Bu performanslarıyla uluslararası basında adından söz ettirmiştir. Yurt dışında dans dersleri verip workshop’lar düzenlemiştir. Memleketi İzmir’e geri dönüp profesyonel dansçılardan oluşan Fundamental Dance Academy’i kurmuştur.

Sektöre de bu dans akademisi ile atılmıştır. Dansçı ekibi, pek çok düğün organizasyonunda performans sergilemiştir. Bir süre sonra organizasyon şirketinden beklenen pek çok hizmeti bünyesinde barındırmaya başlamış, Fundamental artık A’dan Z’ye hizmet veren bir düğün organizasyon firması olmuştur. Bugün Bodrum merkezli olan firmamız çevre illerde de hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmetler

Fundamental Düğün Organizasyon ailesi olarak; düğün teması planlıyor, düğün mekanını giydiriyor, tema ile entegre bir şekilde süslemelerimizi yapıyoruz. Eğlencenin başladığı andan bittiği saate kadar organizasyona dair tüm detayları adım adım planlıyoruz. Yetenekli dansçılarımızın özel dans gösterilerinin koreografilerini oluşturuyor, müzik ve kostümlerini seçiyoruz. İş birliği yaptığımız catering firmasıyla yemek listesini hazırlıyoruz.

Dekorasyon/ Süsleme

Düğün mekanını süslerken kullandığımız en önemli bilgi hayalleriniz! Son dönemlerde gelinlerimiz doğal ve masalsı düğünler hayal ettiklerini bildiriyorlar. Biz de rustik ve romantik unsurlara yöneliyoruz. Süslemelerde çoğunlukla; ahşaplar, hasırlar, tüller, canlı çiçekler ve konsept aydınlatmalar kullanıyoruz. Beyazlar, pembeler ve morlar daha romantik bir hava verirken, ham ahşaplar ve kremler rustik bir ortam yaratmamızı sağlıyor. İhtişamlı ve geleneksel bir ortam için ise tercihimiz kırmızı ve altın sarısı gibi renklerden yana oluyor.

Ek Hizmetler

Düğününüz için ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm hizmetleri iş birliği yaptığımız firmalarla sağlayabiliyoruz. İstediğiniz renk ve modelde düğün pastası hazırlayabiliyoruz mesela. Farklı temalarda nikah şekerleri tasarlayıp ürettirebiliyoruz. Destansı düğün ortamı ve mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğrafçılarla çalışıyoruz. Video kurgu ekiplerimizin desteği ile barkovizyona romantik ve eğlenceli fotoğraflardan oluşan slaytlar yansıtabiliyoruz.

Kapanış

Hayallerinizin, istek ve beklentilerinizin karşılık bulması için düğününüzün her detayıyla sizin yerinize ilgilenen profesyonel bir ekiple ve firmayla çalışmak istiyorsanız Fundamental Organizasyon ile mutlaka irtibata geçin! Muğla organizasyon firmaları arasında başarısından söz ettiren firmamıza ulaşmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak bizden “Ücretsiz Fiyat Teklifi” alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Eski Çeşme, Şapel Sk. No:25 48400 Bodrum/ Muğla

  • Haritadaki Konumu

    Fundamental Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.