Şarap Gibi Yıllanan Bir Evlilik İçin!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:52 dakika

29.06.2020

Düğün organizasyonunuzu yapmak için keşfedilmemiş, yepyeni bir konsept mi arıyorsunuz? İşte yıllandıkça güzelleşen evlilikler için sıra dışı bir düğün teması!

Yıllandıkça Güzelleşen Bir Mekan

Değişik düğün konseptleri arasından seçtiğimiz temamız: Şarap! Düğün mekanımız: Şarap mahzeni! Ben baharda evleneceğim dış mekan isterim, derseniz üzüm bağları size kollarını açmış bekliyor. Ne demiş Hayyam: "Dünyaları değişmem kızıl şaraba; ay da ondan sönük; çoban yıldızı da." Ama siz böylesi bir düğünde elbette şarabı bile sönük bırakacak bir gelin olabilirsiniz.

mahzen veya kır düğün mekanı

Dekorasyonda Romantizm

Şarap temalı bir düğün yapıyorsanız elbette düğün süsleme malzemelerinizin de bu temayı yansıtması kaçınılmaz. İçerisine mum yerleştirilmiş ya da birer dal çiçek bırakılmış şarap şişeleri ile düğününüze sıradan bir şıklık katabilirsiniz. Etrafı şarap mantarlarıyla çevrilmiş, ortasına tüp mumluklar oturtulmuş cam fanuslar da görmek istediğimiz hareketler!

şarap şişeleri ile düğün süslemeleri

Gül Rengi Şarap İçilmez mi Böyle Günde?

Böyle bir günde de içilir, bugünü yad ettiğiniz evlilik yıldönümlerinizde de... İlginç düğün konseptleri arasında yerini alacak bu organizasyonda davetlilerinize nikah şekeri yerine, yıllandıkça güzelleşen bir anı hediyesi olarak şarap armağan etmelisiniz. Üzerlerinde isimlerinizin ve düğün tarihinizin yazılı olmasına mutlaka özen gösterin. Aman kendinizi de sakın unutmayın. Yıldönümlerinizde keyifle yudumlamak için seçilmiş en özel şarapları eşiniz ve kendiniz için saklamalısınız.

düğünde anı hediyesi şarap

Sayıların En Şarabi Hali

Düğünlerin bir başka olmazsa olmazı masa numaralarının yazılı olduğu kartlardır. Aslında son derece basit ve işlevsel olmaya yönelik bir fikirden doğmuş olmalarına rağmen günümüzde ilginç düğün temalarında kullanılış biçimi açısından sınırları zorlamaya adaydır. Peki ya şarap sever bir çift olarak siz ne yapabilirsiniz? Üzerinde masa numaralarının yazılı olduğu çuval bir kılıfla giydirdiğiniz şarap şişelerini kullanabilirsiniz. Yine bir kraft kağıt yardımıyla bir yüzünde numara bir yüzünde menünün yazılı olduğu bir tasarım yapabilirsiniz.

şarap şişesi ile masa düzenlemeleri

Üzüm Salkımlarını Hiç Böyle Görmediniz

Belki de hayatta oturacağınız en özel sandalyeler onlar. Biraz özeni hak etmiyorlar mı sizce de? Üstelik de diğer birçok şey bu eşsiz şarap temasından nasibini almışken. Düğünde oturacağınız gelin damat sandalyelerinizi, aralarını çiçekler sıkıştırılmış üzün salkımlarıyla süsleyebilir ya da arkalarına şarap mantarlarıyla isimlerinizin baş harflerini yazabilirsiniz.

üzüm ve şişe mantarı ile sandalye süslemeleri

Herkesi kendine hayran bırakacak ve üzerinden yıllar geçse de hatırlanacak özel bir düğün organizasyonu için sizce de son derece yerinde bir tema seçimi değil mi şarap? Hele de şarap seven bir çiftseniz! Şimdi ihtiyacınız olan en önemli şey işinin ehli bir organizasyon firması. Hemen şehrinizdeki seçenekleri inceleyin ve fiyat teklifi isteyin. Göreceksiniz size çok daha fazlasını sunacaklar.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

orhan maraş

Düğün Tarihi: 21.10.2014


iyi konsept, iyi şarkı seçimi :)


nergiz K.

Düğün Tarihi: 21.10.2014


o zaman konspte uygun olarak da dans sarkısı MEHMET GÜRELİ-KİMSE BİLMEZ olsun:):):):)