Aşkınızla Bu Kışı Isıtın

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:51 dakika

06.01.2015

Düğün organizasyonunuza kış düğünü fikirleri katmak istiyorsanız küçük dokunuşlarla unutulmayacak bir geceye imza atabilirsiniz. Nasıl mı?

Sıcak Tutan Aksesuarlar

Kış düğünü organizasyonu yapıyorsanız önce ısıtmaya kendinizden başlayın. Kış gelinlerine ayakkabı önerilerini dikkate alın ve sıcaklığı ile sizi mutlu edecek birbirinden güzel çizmelerden birini geçirin ayağınıza. Damadınızı da unutmayın. İçini ısıtacak tüvit bir yelek giydi mi ondan iyisi yok.

kış düğünü yapacak çiftlere ayakkabı önerisi

Herkese Kutlu Olsun

Kış düğünlerinin en büyük şansı olan yeni yıl temalı düğün masa süslemeleri için diyecek bir şey yok. Herkesin içini ısıtan, gönlünü fetheden bu yılbaşı unsurlarını pastadan el buketinize, nikah şekerinizden mekan süslemelerine kadar kış düğününüzün her köşesinde kullanabilirsiniz. İçlerine kış düğünlerinin yeni baş rolü narı da eklemeyi unutmayın.

kış düğünü çiftleri ve düğün süslemeleri

Düğün Organizasyon İndirimleri

Lylawedding
%25 Indirim
137 5 43
Lylawedding

Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Organizasyonlarında %25 İndirim Fırsatı!

B'Events Planner
%15 Indirim
93 4 4
B'Events Planner

Yaz Düğünleri İçin %15 Son İndirimleri Kaçırmayın !

Zamanın Ruhu

Kendinizi ısıtmışken davetlileri unutmak olmaz. Mevsim her ne kadar kış olsa da düğüne gelirken en güzel kıyafetlerini giyinen misafirleriniz büyük olasılıkla aynı zamanda en ince kıyafetlerini seçmiş olacaklar. Böyle durumlarda en iyi fikir davetlilerinize kış ruhunu yansıtan ekoseli şallar dağıtmak ve o şalları anı olarak onlara hediye etmek olabilir.

 kış düğünü nedimeleri ve ekoseli şalları

İçelim İçimizi Isıtalım

İçimizi ısıtacak bir düğün organizasyonu nasıl yapılır, diye sorarsanız bir kış düğününde herkesin bayılacağı sıcacık fikirlerimiz var. İçerisini oyarak bir bardak haline getirdikten sonra sıcak çikolata koyarak servis yapacağınız portakallar ve aynı şekilde içine çubuk tarçın ve karanfilli çay koyabileceğiniz elmalar herkesi kendine hayran bırakacak.

kış düğünleri için portakal ve elmadan bardaklar

Aydınlatarak Isıtın

Masa aydınlatmasında yapacağınız ufak dokunuşlar salonu bir anda ısıtacaktır. Altı kollu gümüş, altın varaklı, ihtişamlı ve mesafeli şamdanlar yerine tercih edeceğiniz doğal unsurlar herkese oldukça farklı gelecek. Bir vazo içine koyulmuş kuru dallara iliştirilmiş küçük cam mumluklar ya da kalın bir ağaç dalının içine gömülmüş tea-light'lar aydınlatırken ısıtacak.

 kış düğünü masa ışıklandırma ve kozalak süslemeleri

Romantizmi Kullanın

Kış düğünleri, hava ne kadar soğuk olursa olsun daha sıcak ve romantik bir izlenim yaratıyor, öyle değil mi? Bu algıdaki önemli unsur, kuşkusuz düğün mekanınızın baş köşesine kurulmuş çıtır çıtır çıtırdayan, önünde sıcak şaraba davet eden karizmatik bir şömine olsa gerek.

 şömine başında düğün dans

Düğününüze nasıl yön vermek istediğinizi belirlemenizde size en çok yardımcı olacak insanlar profesyonel bir organizasyon ekibidir. İster aklınızdaki fikirlerle gidin ister hiçbir fikriniz olmadan gidin onlar ellerindeki kaynakları en iyi şekilde kullanıp rüyalarınızın düğününe kavuşmanızı sağlayacak olanlardır. Hemen şehrinizdeki firmalara göz atın ve onlardan fiyat teklifi isteyin.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

fatma saygı

Düğün Tarihi: 15.10.2014


güzel bir yazı tebrikler :)


sibel unus

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Kış düğünleri çok romantik oluyor..