Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

4:28 dakika

11.04.2019

Nişan törenin için bir organizasyon firması arayışında mısın? Ekip, baştan sona tüm nişan detaylarını planlasın. Sana da bu güzel günün keyfini çıkarmak kalsın! Ankara’da nişan organizasyonu için istenen ortalama rakamları ve sana fikir verecek bazı firmaları yazdık.

Ankara nişan organizasyon

Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları

Ankara’daki firmalar nişan organizasyonu için standart bir fiyat vermiyor. Öncelikle nasıl hizmetler talep ettiğini söylüyorsun ve ona göre rakamlar çıkarılıyor.

Fiyatlar genelde kişi başı rakam üzerinden veriliyor. Nişan masası, konukların sandalye ve masa süslemeleri, giriş yolu düzenlemeleri ve fotoğraf çekimini kapsayan paketler 15 TL’den başlıyor.

Evde nişan organizasyonu yapacak olan çiftler genelde sadece nişan masası talebinde bulunuyor. Sen de sadece nişan masası istersen ortalama 750-800 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor. Nişan masasında kullanılan çiçeklere, süslemelere ve ekstra diğer taleplere göre rakamlar artabiliyor.

Küçük bir detay: Nişan törenini mekanda yapacaksan, anlaşmadan önce dışarıdan organizasyon firması getirmeyi kabul edip etmediklerini öğrenmelisin. Çünkü bazı mekanlar, organizasyon ve süslemeyi kendi bünyelerinde yaptıkları için başka bir firmayla çalışılmasına izin vermiyor.

Ankara nişan organizasyonu

Nişan pastanı bu pastacılara yaptırabilirsin: Ankara'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Nişan Organizasyon Ankara’da Neye Göre Fiyatlandırılıyor?

  • Nişan yapacağın mekana sandalye ve masa getirilmesini istiyorsan, kiralanacak ürün başına ekstra fiyat verildiğini bilmelisin.

  • Süslemelerde kullanılan çiçeğin türü de fiyatları etkiliyor. Yapay çiçekler, canlı olanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.

  • Davetlilerine neler ikram edilmesini istersin? Organizasyon firmalarının birçoğu catering hizmeti de sunuyor. İkramlıkların çeşidine ve içeriğine göre fiyatlar değişiyor.

  • Firmalar, ekstra hizmet konusunda sınır tanımıyor: Orkestra, volkan şov, havai fişek gösterisi, araç kiralama ve çok daha fazlası! Talep edilen her ekstra hizmet için farklı fiyatlandırmalar yapılıyor.

Ankara nişan organizasyon

Herkes nişanını konuşsun: En Popüler Ankara Nişan Mekanları

Ankara Organizasyon Şirketleri

Ankara’da nişan organizasyon hizmeti veren çok sayıda firma var. Çiftlerin firmalarla çalışması, hem vakit kazanmaları hem de çok şık bir süslemeye sahip olmaları açısından önemli. Şimdi sana önerdiğimiz firmalara bakalım:

1- Cenova Organizasyon

Cenova Organizasyon; bünyesinde yer alan dekorasyon ekipmanları, ses sahne ışık sistemleri, gösteri ekipleri, orkestraları ve DJ'leri ile nişan organizasyonlarına renk katıyor.

Çiftlere özel konseptler ortaya çıkarabiliyorlar. Mesela bu çiçeklerle süslenmiş nişan masası onların ellerinden çıkmış. Gayet şık.

Cenova Organizasyon’un paketleri kişi başı 10-20 TL’den başlıyor. Firmayla organizasyon gününden 1 hafta önce iletişime geçmen yeterli.

Cenova
Organizasyon

2- Boom Events

Ankara organizasyon firmalarından Boom Events, geleneksel kutlamalardan ultra modern davetlere kadar birçok etkinliğe imza atıyor.

Nişan organizasyonlarının tüm süslemelerini, catering, ses, müzik, ışık gibi tüm taleplerini karşılıyorlar. Boom Events ile çalışmak istersen, yemekli organizasyon için kişi başı fiyatları 30-40 TL’den başlıyor.

Boom Events

Boom Events

Boom Events

Firmayı İncele

3- Kutay Organizasyon

Kutay Organizasyon; çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, LCV, masa / sandalye temini, pasta, servis elemanı gibi birçok hizmet veriyor.

Firma, hem açık hem de kapalı alanlardaki süslemelere oldukça hakim. Senin nasıl bir nişan organizasyonu istediğini söylemen yeterli.

Kutay Organizasyon’da kişi başı fiyatlar minimum 5-10 TL civarında. Taleplerine göre bu rakam yükselebiliyor. Nişanından 2 hafta öncesine kadar firmayla iletişime geçersen, gerekli hazırlıkları yetiştirebiliyorlar.

Kutay
Organizasyon

4- Damla Akça Organizasyon

Ankara nişan organizasyon şirketlerinden Damla Akça Organizasyon ile devam edelim. Firma, tamamen çifte özel organizasyonlar yapıyor. Yani gümüş rengindeki şamdanlarla gösterişli bir süsleme de talep edebilirsin, kır çiçekleri ve kuru bitkilerle donatılmış samimi bir ortam da oluşturabilirler. Ancak daha çok bohem ve rustik konsepti uyguladıklarını da belirtelim.

Damla Akça Organizasyon’un nişan törenini düzenlemesini istersen, kişi başı minimum 20-30 TL ödemen gerekiyor. Ayrıca talepler çok olduğu için nişan tarihinden en az 3 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Damla Akça Organizasyon

5- Coşkun Balkan Organizasyon

Coşkun Balkan Organizasyon; orkestra, ışık, ses gibi birçok hizmeti sunuyor. Ancak biz en çok firmanın yaptığı süslemeleri beğendik.

Organizasyon mekanında oluşturdukları masaları mutlaka görmelisin. Limonata masalarından çikolataların servis edildiği köşelere kadar birçok detayı özenle yapıyorlar.

Coşkun Balkan Organizasyon’un fiyatları kişi başı 40-50 TL’den başlıyor. Nişan tarihinden 4 hafta öncesinde iletişime geçmen yeterli.

Coşkun
Balkan Organizasyon

6- Lamore Organizasyon

Lamore Organizasyon, genç ve dinamik bir ekibe sahip. Her sene organizasyon alanındaki trendleri takip ediyor ve çiftlerin davetlerinde bunları uygulamaya özen gösteriyorlar.

Firmanın yaptığı fotoğraf köşeleri kesinlikle görülmeye değer. Bazen tüllerle ve çiçeklerle süslenmiş bir ahşap bir kapı, bazense ağaca asılmış boş çerçevelerle müthiş görüntüler ortaya çıkarıyorlar.

Fiyatlarına baktığımızda kişi başı 20-30 TL’den başladığını görüyoruz. Nişan tarihinden en az 3 hafta öncesinden firmayla iletişime geçmeni öneriyoruz.

Lamore
Organizasyon

7- Handem Organizasyon

Ankara nişan malzemeleri kiralayan ve organizasyonlar düzenleyen Handem firmasında şimdi sıra! 16 yıldır organizasyon alanında çiftlere hizmet veriyorlar. Firma bünyesinde daimi 23 organizasyon türü bulunuyor. Dilersen sana özgü konseptler de oluşturabiliyorlar.

Firmanın özellikle bolca kütük ve ahşap kullandığı rustik konseptteki süslemelerine bakmanı öneriyoruz. Çok başarılı çalışmaları var!

Handem Organizasyon’da fiyatlar kişi başı minimum 10-20 TL civarında. Nişanından 2 hafta öncesine kadar iletişime geçersen yardımcı olabiliyorlar. Ama tabii biz en erken vakitte görüşmeni tavsiye ediyoruz.

Handem
Organizasyon

8- Es Event

Es Event, davetiyeden süslemeye, ışık ve ses ekipmanlarından servis elemanına kadar çiftlerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunuyor.

Firma; mekanda canlı ve yapay çiçeklerle süslenmiş sahne kenarları, iri şamdan ve aksesuarlar, supla çeşitleri, tak ile masa arkası süslemeleri gibi birçok detayla özenle ilgileniyor.

Nişan organizasyon paketleri Es Event’te kişi başı 40-50 TL’den başlıyor. Eğer firmayla çalışmak istersen, organizasyon tarihinden 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Es Event

Es Event

Es Event

Firmayı İncele

9- WOW Organization

WOW Organization; ses-ışık sistemi kiralama, catering, sanatçı ve müzik organizasyonu, süsleme ve dekor ekipmanları gibi birçok alanda hizmet alabileceğiniz bir firma.

Firma; çiftlerin anlaştığı mekanlarda organizasyonları düzenleyebileceği gibi kendileri de mekan önerilerinde bulunabiliyor.

WOW Organization'da kişi başı fiyatlar 10-20 TL’den başlıyor. Firma çok talep gördüğünden, nişan tarihinden en az 4 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

WOW
Organization

10- Melina Wedding House

Klasik ve elegan tasarımıyla çiftlerin tercih ettiği mekanlardan olan Melina Wedding House, Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alıyor.

Müzik, organizasyon ve fotoğraf hizmeti de sağlayan bu mekanın kişi başı fiyatları 50-100 TL arasında değişiyor.

Melina Wedding House

Nişan organizasyonu için çalışabileceğin firmalar bunlardı. Hizmetlerini ve fiyatlarını beğendiğin firmaların sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin. Ayrıca bütçeni daha iyi kullanmak için organizasyon indirimlerini de incelemeyi unutma!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

Ankara'daki Küçük Nişan Mekanları

Ankara Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Ankara'da Nişan Yapılacak Cafeler

Ankara’da Gelinlerin Favorisi Gelinlikçiler

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum