Görkemli Organizasyon

E-posta Gönder

Görkemli Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Görkemli Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Görkemli Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Görkemli Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Görkemli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Görkemli Organizasyon Hakkında

Düğününüzü nasıl gerçekleştireceğini düşünen çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Görkemli Organizasyon Ankara’da sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimleri ile bugüne kadar sayısız organizasyona imza attı. Neden bir diğeri sizin düğününüz olmasın?

Uzun zamandır sektörde faaliyet göstermiş olmanın bize kazandırdığı tecrübeleri, sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bir organizasyon firmasında güvenin ve dürüstlüğün olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da deneyimlerimiz ve bugüne kadar altından başarıyla kalktığımız organizasyonlar sayesinde rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Ankara’daki organizasyon firmaları arasında adımızı duyurmak için sadece tecrübenin yeterli olmadığını biliyoruz. Bu yüzden kalitemizi, dinamikliğimizi ve güler yüzümüzü de çiftlerimize sunarak tercih sebeplerinde mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Belki de hayatınızın en önemli gününde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarılı bir şekilde kalkmak için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Uzun süredir bu sektörde aktif rol almış ekibimizle birlikte düşlerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu günlerinizde ne istediğinizi biliyoruz, o yüzden isteklerinize karşı pratik çözümler getirebiliyor, yaratıcı fikirler sunabiliyoruz.

Bir düğünde olması gereken tüm imkânları size aktarıyor ve hiçbir eksikliği yaşamamanızı sağlıyoruz. Düğün konseptiniz için en yeni trendlerden oluşan seçenekleri belirliyor ve istediğinizi seçebilme özgürlüğü sunuyoruz. Belirlediğiniz konsepte göre süslemeleri tamamlıyor, masa ve sandalyeleri giydiriyoruz. Masa üstündeki dekorları da tamamlıyor ve mekânın bütününde konseptinizi başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Misafirleriniz için hazırladığımız bu masaların nasıl göründüğünü görmek için bir demo masa hazırlayabildiğimizi de dipnot olarak belirtelim.

Bunun dışında salonda tercih edeceğiniz havai fişek, ışık ses ve sahne sistemleri, sanatçı, servis ve hizmet elemanı gibi imkânları kaliteli bir şekilde temin edebiliyoruz. Aynı zamanda bu ânlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğrafçılık hizmetimizi de bu alanda kendini kanıtlamış fotoğrafçılarla birlikte sunuyoruz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tuzluçayır Mah. Natoyolu Cd. No: 7/A Mamak/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Görkemli Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.