Düğün Organizasyon Ankara

Görkemli Organizasyon

Görkemli Organizasyon
  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Görkemli Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Görkemli Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Görkemli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Görkemli Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Görkemli Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Görkemli Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Görkemli Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Görkemli Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Görkemli Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, parti, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Görkemli Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Görkemli Organizasyon dekor, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, sanatçı, fotoğraf ve video, süsleme, masa / sandalye temini, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.

Görkemli Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Görkemli Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Görkemli Organizasyon Hakkında

Düğününüzü nasıl gerçekleştireceğini düşünen çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Görkemli Organizasyon Ankara’da sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimleri ile bugüne kadar sayısız organizasyona imza attı. Neden bir diğeri sizin düğününüz olmasın?

Uzun zamandır sektörde faaliyet göstermiş olmanın bize kazandırdığı tecrübeleri, sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bir organizasyon firmasında güvenin ve dürüstlüğün olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da deneyimlerimiz ve bugüne kadar altından başarıyla kalktığımız organizasyonlar sayesinde rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Ankara’daki organizasyon firmaları arasında adımızı duyurmak için sadece tecrübenin yeterli olmadığını biliyoruz. Bu yüzden kalitemizi, dinamikliğimizi ve güler yüzümüzü de çiftlerimize sunarak tercih sebeplerinde mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Belki de hayatınızın en önemli gününde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarılı bir şekilde kalkmak için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Uzun süredir bu sektörde aktif rol almış ekibimizle birlikte düşlerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu günlerinizde ne istediğinizi biliyoruz, o yüzden isteklerinize karşı pratik çözümler getirebiliyor, yaratıcı fikirler sunabiliyoruz.

Bir düğünde olması gereken tüm imkânları size aktarıyor ve hiçbir eksikliği yaşamamanızı sağlıyoruz. Düğün konseptiniz için en yeni trendlerden oluşan seçenekleri belirliyor ve istediğinizi seçebilme özgürlüğü sunuyoruz. Belirlediğiniz konsepte göre süslemeleri tamamlıyor, masa ve sandalyeleri giydiriyoruz. Masa üstündeki dekorları da tamamlıyor ve mekânın bütününde konseptinizi başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Misafirleriniz için hazırladığımız bu masaların nasıl göründüğünü görmek için bir demo masa hazırlayabildiğimizi de dipnot olarak belirtelim.

Bunun dışında salonda tercih edeceğiniz havai fişek, ışık ses ve sahne sistemleri, sanatçı, servis ve hizmet elemanı gibi imkânları kaliteli bir şekilde temin edebiliyoruz. Aynı zamanda bu ânlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğrafçılık hizmetimizi de bu alanda kendini kanıtlamış fotoğrafçılarla birlikte sunuyoruz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Tuzluçayır Mah. Natoyolu Cd. No: 7/A Mamak/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Görkemli Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.