Es Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Es Event Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Es Event Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Es Event Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Es Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  degısıklıklere açık yenilikçi bı fırmayız her keseye uygun konsept calısmamız vardır...bızımle ıletişime gecmenız yeterlıdır...

Es Event Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek ve isteklerinizi karşılamak için ekip olarak özenle çalışıyor, düğününüzü muhteşem bir kutlamayla gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Es Event olarak Ankara’da faaliyet gösteriyor, birlikteliğini kusursuz bir kutlama ile gerçekleştirmek isteyen çiftlerin düğünlerinizi organize ediyoruz. Ankara düğün organizasyon firması olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve çiftlerin memnuniyetini önemsediğimizden dolayı kısa zaman içerisinde tercih edilen adreslerden biri olmayı kazandırdık. Yaratıcı ruhumuzla organizasyon mekânınızı farklı tarzlarda süslüyor, alışılmışın dışında işlete imza atıyoruz.

Yepyeni bir hayata adım attığınız düğününüzde tercih ettiğiniz mekânı istenilen konseptte süsleyebiliyoruz. Her mekânla uyum içerisinde görünen süsleme alternatiflerimiz bulunuyor. Şık bir balo salonu tercih ettiyseniz canlı ve yapay çiçeklerle süslenmiş sahne kenarları, iri şamdan ve aksesuarlar, supla çeşitleri, tak ile masa arkası süslemeleri yapıyoruz. Mekân girişine isminizin yazılı olduğu “Hoşgeldiniz” panosu yerleştiriyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizde ise şık tasarımlı trende uygun kına tahtı süslemesi ve mekân hazırlığı yapıyoruz. Profesyonel kına ekibinin dans gösterileriyle kına gecenizi daha eğlenceli hâle getirebilirsiniz.

Müzisyen ve orkestra temin ediyoruz. Bir düğünün olmazsa olmazı müzik seçimidir. Bu nedenle düğün öncesi bir araya gelerek organizasyonunuzda çalınmasını istediğiniz şarkı listesini oluşturabiliyoruz. Tüm organizasyonlarınız için gerekli olan ses, ışık ve görüntü sistemleri temini de deneyimli kişiler tarafından yapılıyor.

Mutluluğa attığınız ilk adım olan düğününüz, kına ve bekârlığa veda partiniz, nişan kutlamanız, evlilik teklifi, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz ve bu değerli günleri unutulmaz kılıyoruz. Siz de sağladığımız hizmetlerin detaylı bilgisine sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.