Düğün Organizasyon Ankara

Pumpkin Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Pumpkin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Pumpkin Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Pumpkin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Pumpkin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Pumpkin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Pumpkin Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pumpkin Organizasyon ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Pumpkin Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Pumpkin Organizasyon düğün organizasyonu dışında açılışlar, nişan, piknik, bayi toplantısı, doğum günü, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Pumpkin Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Pumpkin Organizasyon süsleme, nikah şekeri, mekan giydirme, pasta, çiçek, dekor, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.

Pumpkin Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Pumpkin Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Pumpkin Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinizi muhteşem bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız Pumpkin Organizasyon ekibi olarak isteklerinize en iyi şekilde cevap veriyoruz. Uzun yıllar boyunca profesyonel kadromuz ile birlikte Ankara’da faaliyet gösteriyor, özel gün kutlamalarınızı hem organize ediyor hem de mekânınızı istediğiniz tarzda süsleyebiliyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek adına isteklerinize harfiyen uyuyoruz Kutlamalarınız için size danışmanlık yapıyor, planlamalarımızı istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Ne tarz bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizin bilgisini edindikten sonra belirlediğiniz bir konsept var ise konseptinize eklemeler yapıyor, karar veremiyorsanız tarzınızı anlamaya çalışarak size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Her organizasyon türünde istenilen konseptte mekân süslemesi yapabiliyoruz. Düğün mekanınıza girdiğinizde sizin tarzınızı yansıtan sade ya da ihtişamlı aksesuarlar kullanıyoruz. Canlı çiçekleri ağırlıklı olarak kullanıyor, bazen meyvelerle de masalara farklı bir özellik kazandırıyoruz. Nişan kutlamaların rustik ve vintage konseptinde, iri papatya ve kırmızı güllerle masaları hazırlıyor, masa arkasına fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz tak yerleştiriyoruz. Yemekli kutlamalarınızda ise konseptle uyumlu özel olarak basımı yapılan tabak altı servisleri kullanıyor, çatal bıçakları yerleştirdiğimiz üzerinden isminizin yazılı olduğu servis tutacakları hazırlıyoruz.

Pumpkin Organizasyon olarak özel günlerinizi renklendirmek için hizmetinizdeyiz. Özel günlerinizde bütün detaylar ile uğraşmak yerine aile ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirin, bırakın bütün detaylarla biz ilgilenelim. Mutluluğa adım attığınız nişan kutlamanızda, arkadaşlarınızla birlikte kutlayacağınız, bekârlığa veda partinizde, baby shower ve çocuğunuzun ilk yaş doğum gününde ve bütün özel anlarınızda hayallerinizden de öte kusursuz bir hizmet almanız için tüm ekip olarak titizlikle hazırlanıyoruz.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak ve Ankara düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres::

    Yaşamkent Çankaya/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Pumpkin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.