Düğün Organizasyon Ankara

Serenat Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Serenat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Serenat Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Serenat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Serenat Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serenat Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Serenat Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serenat Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Serenat Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Serenat Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Serenat Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Serenat Organizasyon pasta, işık ve ses ekipmanları, çiçek, mekan giydirme, davetiye, kına gecesi, süsleme, dekor, nikah şekeri, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Serenat Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Serenat Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Serenat Organizasyon Hakkında

Ömrünüzün en heyecanlı anlarından biri olarak hafızasına kazınacak düğününüz için çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Tatlı telaşınız içerisinde size organizasyon anlamında destek olmak için Serenat Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak sabırsızlanıyoruz. Düğün, doğum günü, evlilik teklifi, nişan, doğum odası süsleme ve çiçek tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

Hayatınızı güzelleştirecek tüm adımlarda Serenat Organizasyon olarak imzamızın bulunmasını çok isteriz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeleri işimize yansıtarak her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Hepsi el emeği olan ürün tasarımlarımızı görünce hayranlık duyacağınıza inanıyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen organizasyonun içerikleri konusunda uzun toplantılar yapıyoruz. Hem sizinle tanışıyor hem de neler istediğiniz hakkında kesin bilgiler ediniyoruz. Daha önce bizimle çalışmayı tercih eden çiftlerimize yapmış olduğumuz organizasyon hizmeti hakkında fotoğraflar ve videolar göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Tüller, balonlar, çiçek aranjmanları, mumlar, çiçekler sarılı demir platformlarla hizmet alacağınız mekan içerisinde hoş bir ambiyans oluşturuyoruz. Yemekli davetleriniz için beğenileriniz doğrultusunda bir sofra düzeni hazırlıyoruz. Masa örtüleri, ışıklandırma sistemleri, isminizle kişiselleştirilmiş pano ve duvar kağıtlarıyla rüyalarınızın ötesinde bir hizmeti size vaat ediyoruz. Gümüş ve altın sarısı renklerini yoğun olarak kullandığımız düğünlerinizde daha doğal içeriklerle rustik bir ambiyansta oluşturabiliyoruz. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan ve doğum günü gibi hizmetler vererek hizmet alacağınız alanda balonlarla isminizi yazıyoruz. Beğeniniz doğrultusunda nişan pastanızı hazırlıyoruz.

Siz de Ankara organizasyon firmaları arasında yer alan Serenat Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir hayata adım atarken yanınızda desteğimizi hissetmenizi diliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.