Serenat Organizasyon

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Serenat Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Serenat Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Serenat Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Serenat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Serenat Organizasyon Hakkında

Ömrünüzün en heyecanlı anlarından biri olarak hafızasına kazınacak düğününüz için çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Tatlı telaşınız içerisinde size organizasyon anlamında destek olmak için Serenat Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak sabırsızlanıyoruz. Düğün, doğum günü, evlilik teklifi, nişan, doğum odası süsleme ve çiçek tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

Hayatınızı güzelleştirecek tüm adımlarda Serenat Organizasyon olarak imzamızın bulunmasını çok isteriz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeleri işimize yansıtarak her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Hepsi el emeği olan ürün tasarımlarımızı görünce hayranlık duyacağınıza inanıyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen organizasyonun içerikleri konusunda uzun toplantılar yapıyoruz. Hem sizinle tanışıyor hem de neler istediğiniz hakkında kesin bilgiler ediniyoruz. Daha önce bizimle çalışmayı tercih eden çiftlerimize yapmış olduğumuz organizasyon hizmeti hakkında fotoğraflar ve videolar göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Tüller, balonlar, çiçek aranjmanları, mumlar, çiçekler sarılı demir platformlarla hizmet alacağınız mekan içerisinde hoş bir ambiyans oluşturuyoruz. Yemekli davetleriniz için beğenileriniz doğrultusunda bir sofra düzeni hazırlıyoruz. Masa örtüleri, ışıklandırma sistemleri, isminizle kişiselleştirilmiş pano ve duvar kağıtlarıyla rüyalarınızın ötesinde bir hizmeti size vaat ediyoruz. Gümüş ve altın sarısı renklerini yoğun olarak kullandığımız düğünlerinizde daha doğal içeriklerle rustik bir ambiyansta oluşturabiliyoruz. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan ve doğum günü gibi hizmetler vererek hizmet alacağınız alanda balonlarla isminizi yazıyoruz. Beğeniniz doğrultusunda nişan pastanızı hazırlıyoruz.

Siz de Ankara organizasyon firmaları arasında yer alan Serenat Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir hayata adım atarken yanınızda desteğimizi hissetmenizi diliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.