Berrince Organizasyon*

Berrince Organizasyon
En özel ve en anlamlı günlerinizin mükemmel sonuçlanmasını,anılar da yaşatılmasını ve konuşulacak izler bırakmasını sağlamak için BerrinCE Organizasyon siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Düğün, davet, kına, nişan ve açılış organizasyonların da kalite şıklık ve zerafete dair ne varsa sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı gösterdiğimiz özen ile organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için etkinlik yönetim ekibimiz tüm detayları ustalıkla yönetmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
EC Ece Düğün Tarihi: 13/09/2017

Berrin ablam... Unutulmaz gecemin süper kahramanları... Disiplini,düzeni,karşısındakine verdiği güven,her daim olan desteği,sevgisi,olgunluğu... daha niceleri var onda. Ekibi sorunsuz ve Mehtap ablam hepimizin eli kolu.. mükemmel bir ekiple mükemmel bir organizasyon çıkardık 13.09.2017'de kına gecemde. Hepsine güler yüzü anlayışı temiz kalbi için teşekkür ederim. Kızlar hayalinizdeki düğün için BerrinCe organizasyon diyorum başka bir şey demiyorum.. :))

D&H Dilan & Hakan Düğün Tarihi: 06/05/2017

Berrin Hanım Mayıs ayındaki nikahımızı harika hale getirdi. Güleryüzü ile bütün misafirlerimizin ve bizim için harika bir kır nikahı organize etti.Kendisine ve ekibine tekrar teşekkür ederiz..

Y&Y Yok & Yok Düğün Tarihi: 05/09/2015

Muhteşem Muhteşem Muhteşem... 2015 Eylülünde oğullarımız Yarkın ve Çağan'ın sünnet düğünü sonrasında tüm davetlilerden aldığımız tek yorum. Hala da konuşulmaya devam eden tek düğün. Bu mutlu günümüzde en ufak detayı bile düşünerek bize destek olan bu muhteşem düğünün mimarı Sayın Berrin Hanım, bırakın gündüzü gecenin kaçı olursa olsun her ihtiyacım olduğunda hemen yanımda olan, aklımızdaki sorunları hemen çözüme ulaştıran yüzü gibi kalbide güzel olan kadın, size ne kadar teşekkür etsek hakkınızı ödeyemeyiz. Herşey sizin sayenizde muhteşemdi. Teşekkürler Berrin Hanım, Teşekkürler BERRİNCE ORGANİZASYON... TURAN AİLESİ️️️

Ş&D Şule & Darko Düğün Tarihi: 29/08/2015

Sıcak, samimi ve bir o kadar ciddiyetle iş yapan profesyonel bir firma.

H&M Hülya & Mustafa Düğün Tarihi: 14/06/2015

Berrince Organizasyon hayalimizdeki düğünü bize yasattı ️

G&T Gökçe & Tolga Düğün Tarihi: 09/05/2015

Tek kelimeyle mükemmel işini eksiksiz yapan bir organizasyon firmasi benim düğünümde herseyim A'dan Z'ye süperdi orkestra , gelin yolu ,süslemeler tekrar Berrince Organizasyona tesekkur ediyorum .

G&T Gökçe & Tolga Düğün Tarihi: 09/05/2015

Profesyonel ekibiyle, fikirleriyle, titizliligiyle, alternatifli sunumuyla, hizmet kalitesiyle ve güler yüzüyle en özel ve unutulmaz günlerinize eşlik edebilecek en doğru ve keyifli yol arkadaşıdır. Berrince organizasyon edindiği misyonu layıkıyla yerine getiriyor. Tekrar teşekkürler berrince organizasyon, İyi ki varsınız.

E&B elif & berk Düğün Tarihi: 21/03/2015

en mutlu günümüzde sadece bir organizasyon firması gibi değil de bir dost,aileden bir fert gibi yanımızda olduğunuz için,adan z'ye her konuda bugünü sorunsuz en muhteşem şekilde geçirmemizi sağladığınız için emeği geçen herkese ve her daim güleryüzü,pozitif enerjisi,işine sonsuz saygısı,şartlar ne olursa olsun disiplini,ilgisi,sıcaklığı ve iş ahlakı ile takdir ettiğimiz Berrin hanıma Erdemli çifti olarak teşekkür ediyoruz,düğün bitti şimdi sıra kızımızın doğum gününde inşallah:)) sevgiler...

G&M gizem & murat Düğün Tarihi: 31/01/2015

süper

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Berrince Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Berrince Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap