Düğün Organizasyon Ankara

Info Ajans

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Info Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Info Ajans Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Info Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Info Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Info Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Info Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Info Ajans ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Info Ajans organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftin isteğine bağlı şekilde organizasyon."

Info Ajans düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Info Ajans düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, piknik, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Info Ajans hangi hizmetleri vermektedir?

Info Ajans mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, çiçek, kapalı çadır, süsleme, sanatçı, dekor, nikah şekeri, kına gecesi, lcv hizmeti, havai fişek, davetiye, dj, catering, fotoğraf ve video, pasta hizmetlerini vermektedir.

Info Ajans düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Info Ajans organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Info Ajans Hakkında

Ankara Sincan Mevkii’nde ofisimiz bulunuyor. 3-4 yıldır düğün organizasyonu konusunda hizmet veriyoruz. Çiftlerimizden aldığımız olumlu yorumlar sayesinde son hızda organizasyonlarımıza devam ediyoruz. Sadece düğün değil kına gibi birçok organizasyon konusunda da hizmet veriyoruz. Bizim amacımız organizasyonumuzdan memnun kalmanız ve bu önemli günlerinizi mutlulukla anmanız.
Peki hangi hizmetleri veriyoruz?

Nişan organizasyonu konusunda 3-4 farklı nişan masası seçeneğimiz mevcut. Hangisi sizin hoşunuza giderse onu seçebilirsiniz. Aynı zamanda değişikliklere de açık bir firmayız. Masanızda değişiklik yapmak isterseniz fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bir diğer hizmetimiz kiralama. Belli bir segmentteki ürünleri kiralama yapabilirsiniz. Ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kına, Düğün ve Sünnet ekipleri olmak üzere kendi alanlarında çalışan bir ekibimiz var. Böylece karışıklığa asla fırsat vermiyoruz. Son derece planlı ve profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca organizasyon için görüşmeye geldiklerinde farklı masa ve sandalye seçeneklerimizde mevcut. Kapitone, Napolyon ya da Tiffany sandalye gibi çeşitlerimiz var. Masa olarak ta isteğinize göre yuvarlak, banket ya da kare masa gibi seçeneklerimizi seçebilirsiniz. Ve dahası için biz buradayız.

Bizimle anlaşan çiftlerimiz için önceden bir görüşme ayarlıyoruz. Çünkü yüz yüze görüşmeden bir karar verilmesinin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyoruz. Sizin de gelip örneklerimizi görmeniz kafanızdaki organizasyon için çok daha iyi olacaktır. Görselleri görmek aslında belki de düğününüzün organizasyonu açısından fikrinizi değiştirebilir. Bu yüzden örneklerimizi paylaşmak bizim için çok önemli. Daha sonrasında ortak bir karar verilerek sürecimizi başlatıyoruz. Bu süreci sizin rahat ve mutlu geçirmeniz anlamında elimizden geleni yapıyoruz. Böylece sadece düğün mekanınıza gelip orada misafirmiş gibi ağırlanmak sizin için o günü oldukça rahatlatacaktır. Biz sizin için hazırız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip yapabileceklerimizi görmeniz…

İletişim

  • Adres:

    Tandoğan mah. 157.sok. No:12/a Sincan

  • Haritadaki Konumu

    Info Ajans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.