Konsey Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Konsey Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Konsey Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Konsey Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Konsey Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Müşterinin isteğine göre her stiline hitap edebiliyoruz.


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Konsey Organizasyon Hakkında

Düğününüzün ilk dakikasından başlayarak her anın kusursuz olmasını istiyorsunuz değil mi?

Konsey organizasyon olarak dekordan başlayarak masa-sandalye düzenine kadar her detayı sizler için harika bir hatırayı dönüştürüyor. Ankara düğün organizasyon firması olarak hem bulunduğum ilde hem de çevre illerde organizasyonlarınıza harika dokunuşlar yapmak için 8 yıldır çalışıyoruz.

Sizler için neler mi yapıyoruz?

Düğününüzün öncesinden başlayarak misafirlerinize düğün tarihinizi beraber birbirinden güzel davetiye seçeneklerimizle duyuruyor, davetiyeler misafirlere ulaştıktan sonra LCV hizmetiyle, düğün gününüze şahitlik edecek misafirlerinizin sayısını belirleyebiliyoruz.

Düğün gününüzde, nişan gününüz, kına geceniz ve önemli bütün günlerinizde mekân giydirmeden başlayarak, o güne en uygun dekorlarla mekânı hayal ettiğiniz şekilde tasarlıyoruz. Özel gününüzün öncesinde demo masa seçeneklerimizle beraber sizlere örnek masalar oluşturabiliyoruz. Düğün gününüzde istediğiniz masayı istediğiniz konseptte tasarlayarak düzenliyoruz. C ve D aile masaları, otel banket masaları, yuvarlak ve dikdörtgen masaları, napolyon, tifanny, kapitone sandalye çeşitleri ile birleştiriyoruz, konseptinize uygun şekilde düzenliyoruz.

Döküm suplalar, şamdan çeşitlerimiz görmek ve belirlemek için bizimle 4 haftadan önceden iletişime geçmelisiniz ki hayal ettiğiniz günü tasarlayalım. 10 kişiden başlayarak 60 kişiye kadar büyüyen ekibimizle her türlü organizasyonda hizmet verebiliyoruz. Catering seçeneğimizle misafirlerinize unutulmaz lezzetler sunabiliriz. Belki de düğününüzde harika fotoğraf karelerinizi barkovizyon ile misafirlerinize gösterebiliriz.
Kişi başı 10-20 TL’den başlayan, organizasyona göre değişen fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.