Düğün Organizasyon Ankara

Reve Event

  • Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Reve Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

Reve Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Reve Event Sıkça Sorulan Sorular

Reve Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Reve Event şehir dışında hizmet veriyor.

Reve Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Reve Event ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Reve Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Reve Event düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, parti, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Reve Event hangi hizmetleri vermektedir?

Reve Event dekor, masa / sandalye temini, pasta, kına gecesi, dj, lcv hizmeti, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, çiçek, sanatçı, nikah şekeri, fotoğraf ve video, servis ve hizmet elemanı, barkovizyon, catering, davetiye, araç kiralama, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Reve Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Reve Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 500-750 TL aralığından başlamaktadır.

Reve Event Hakkında

Kına gecesinden düğüne, partiden kurumsal etkinliğe kadar hayatınızın en değerli günleri için; Reve Event Organizasyon! Kendimize tek bir amaç belirledik: Organizasyonlarınızda yanınızda olmak ve bunu yaparken sizi hayallerinizin bile ötesine götürmek. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bütün hazırlık aşamalarında birlikte oluyor, 3D çizimler ile size özel gününüzü önceden yaşatıyor ve size sadece güzel sürprizler ile karşılaşacağınız güvenli bir yolculuk sunuyoruz. O zaman çalışma prensibimizi şöyle özetleyelim: “Hayalleri gerçekleştirmek diye bir şey varsa onu sizin için biz yaparız.’’

Düğününüzü kusursuz bir şekilde organize etmek için neler mi yapıyoruz?

-Çiftlerimize özel ve farklı konseptler yaratmaya çalışıyoruz.

-Belirlediğiniz tarihe göre çalıştığımız otel veya mekânlardan sizler için bütçenize uygum sağlayacak fiyat teklifleri alıyoruz.

-Davet ve etkinliklerinizi yapacağınız mekanın detaylı çizimlerini yapıyor, 3D çizimler ile belirlediğimiz konsepti size önceden birebir yaşatıyoruz.

-7/24 hizmet veren LCV sistemimiz ile davetli sayısını belirlemenizde, uygun bir oturma planı oluşturmanızda ve düğün günü misafirlerinizi mekanın girişinde fazla bekletmeden, gün içerisinde oturacakları masa numarasını SMS ile göndererek hazırlık sürecinizi çok daha stressiz ve keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

-Özel tasarım davetiye seçimi ve dağıtımı, fotoğrafçı ve kameraman temini, orkestra seçenekleri, gelinlik seçimi, saç ve makyajınız için kuaför... Kısacası A’dan Z’ye her konuda yanınızda olmak, sizleri ayrıcalıklı hissettirmek için buradayız.

Düğün organizasyonlarınız dışında kurumsal etkinlikleriniz için; firmanıza özel logo tasarımı yapıyor, eşantiyon, plaket ve hediye seçenekleri sunuyoruz. Bu etkinlikleriniz için ses, sahne ve ışık şovları hazırlıyor, misafirlerinize transfer desteği sağlayarak sizi birçok uğraştan kurtarıyoruz.

Eğer siz de Reve Event Organizasyon aracılığıyla gecenizi baştan yaratmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurup bize ulaşarak işe başlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kazım Özalp Mahallesi, Ziaur Rahman Caddesi 7/8 Çankaya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.