Dreamland Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dreamland Organizasyon Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek için hizmet veriyoruz. Dreamland Organizasyon Ankara’da bugüne kadar çok sayıda mutlu gün için hazırlık yaptık. Bizimle çalışırken bilmelisiniz ki rüyalarınız her zaman gerçek olur.

Dreamland Organizasyon olarak evinizde ya da istediğiniz herhangi bir mekanda talepleriniz doğrultusunda kurulum yaparak hizmet veriyoruz. Bu işi para için değil tamamen kişileri memnun etmek, düşleri gerçeğe dönüştürmek için yapıyoruz. Yüzünüzdeki gülüş, bizi tercih ettiğiniz için mutlu olma belirtileriniz bizim için çok değerli. Bu nedenle her çiftimize ve her organizasyona ayrı ayrı özeniyoruz. Herkesin zevkleri ve talepleri birbirinden farklı olduğu için biz de tamamen kişiye özel bir çalışma süreci yürütüyoruz.

Her zaman kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Moda olan trendleri, yapabileceğimiz en üst seviye işleri göz önünde bulunduruyoruz. Talepleriniz doğrultusunda konsept içerikleri oluşturuyor ve her detayla sizin yerinize biz ilgileniyoruz. Kusursuz bir hizmet sunmak için disipline ve zaman yönetimine ihtiyaç oluyor. Bu da bizim firmamızın esas çalışma prensipleri arasında yer alıyor.

Evlilik tekliflerinin yanı sıra pek çok organizasyon için de hazırlık yapıyoruz. Ancak tabii ki evlilik teklifi planlamalarının bizde yeri çok başka. Evliliğe giden yolculuğunuzun ilk adımlarından biri olan evlilik teklifi organizasyonunuzu yaparken sizden sadece bizden neler istediğinizi net şekilde belirtmenizi istiyoruz. Geri kalan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. İstediğiniz mekanda, romantik unsurların ön plana çıkacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Balonlardan pastalara kadar bünyemizde pek çok hizmet mevcut. Sevgilinizle unutulmaz bir an yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer Ankara evlilik teklifi önerilerinde karşınıza firmamız çıktıysa çok şanslısınız demektir. Hizmet içeriklerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle tanışmak için tek yapmanız gereken sayfada yer alan formu doldurmak.

İletişim

  • Adres:

    Karapınar Mahallesi 1186. Sok. No:20 / Çankaya / Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.