Piex Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Brothers Wedding Organizasyon
22

Çukurova

Brothers Wedding Organizasyon

5-10 TL
Akdeniz Organizasyon
30 3 6

Çukurova

Akdeniz Organizasyon

100 TL ve üzeri
Tiny Miny
1

Adnan Menderes

Tiny Miny

Hakkında

ADANA PİEX ORGANİZASYON Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan ADANA PİEX Organizasyon çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.

Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak mutluluğunu paylaşmak bizlere onur verecektir.. AÇILIŞ VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR Kurumsal aktiviteleriniz için alternatifli çözümler üreten ADANA PİEX ,özel organizasyonlarınızda da profesyonel ekibi ile hizmetinizde.Konsept danışmanlarından teknik ekibe güçlü bir kadro ile hizmet vermekte olan ADANA PİEX organizasyon danışmanları ile tüm özel davetlerinizi başından sonuna kadar takip edip,kusursuzca gerçekleşmesini sağlar. ADANA PİEX organizasyonlarınızı sizler için planlar, düzenler ve konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleri sunar.

Kısacası ADANA PİEX ,sizler için eksiksiz hazırlanmış teknik ekipmanları ve işinde öncü olmayı hedef edinmiş çalışanları ile ekibinizden biri gibi çalışır kusursuz ve eksiksiz bir hizmet almanızı sağlar. ADANA PİEX Organizasyonun en önemli özelliklerinin başında operasyon personelinin tamamını kadrosunda barındırması ve teknik ekip ve ekipmanlar başta olmak üzere tüm materyalleri bünyesinde barındırarak hizmet alanında devamlılık sağlamasıdır..

İletişim

Emine Kok

Ilker Kok

  • Adres: Mücahitler Cad. No:127/A Seyhan

Piex Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!