Düğün Organizasyon Adana

Piex Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

Piex Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Piex Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Piex Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Piex Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Piex Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Piex Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Piex Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Piex Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Piex Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, parti, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Piex Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Piex Organizasyon davetiye, kapalı çadır, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, masa / sandalye temini, barkovizyon, catering, pasta, nikah şekeri, sanatçı, işık ve ses ekipmanları, dj, fotoğraf ve video, dekor hizmetlerini vermektedir.

Piex Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Piex Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Piex Organizasyon Hakkında

ADANA PİEX ORGANİZASYON Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan ADANA PİEX Organizasyon çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.

Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak mutluluğunu paylaşmak bizlere onur verecektir.. AÇILIŞ VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR Kurumsal aktiviteleriniz için alternatifli çözümler üreten ADANA PİEX ,özel organizasyonlarınızda da profesyonel ekibi ile hizmetinizde.Konsept danışmanlarından teknik ekibe güçlü bir kadro ile hizmet vermekte olan ADANA PİEX organizasyon danışmanları ile tüm özel davetlerinizi başından sonuna kadar takip edip,kusursuzca gerçekleşmesini sağlar. ADANA PİEX organizasyonlarınızı sizler için planlar, düzenler ve konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleri sunar.

Kısacası ADANA PİEX ,sizler için eksiksiz hazırlanmış teknik ekipmanları ve işinde öncü olmayı hedef edinmiş çalışanları ile ekibinizden biri gibi çalışır kusursuz ve eksiksiz bir hizmet almanızı sağlar. ADANA PİEX Organizasyonun en önemli özelliklerinin başında operasyon personelinin tamamını kadrosunda barındırması ve teknik ekip ve ekipmanlar başta olmak üzere tüm materyalleri bünyesinde barındırarak hizmet alanında devamlılık sağlamasıdır..

İletişim

  • Adres::

    Mücahitler Cad. No:127/A Seyhan

  • Haritadaki Konumu

    Piex Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.