İzmir'in Bohem Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:41 dakika

25.08.2023

Özgür kişiliklerini düğünlerine de yansıtmak isteyen çiftler, tercihlerini bohemden yana kullanıyor! İzmir’de bohem konsepti buram buram hissedeceğiniz düğün mekanlarını sizin için derledik.

i̇zmir'in bohem düğün mekanları

1- Tria Garden

Tria Garden, Buca’da yer alıyor. Yemyeşil ağaçlar ve çimler ile çevrili, doğayla iç içe bir alanda düğün yapma imkanı sunuyor. Yemekli düzende 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Ayrıca mekanda yeterli büyüklükte bir otopark ve vale hizmeti de bulunuyor.

Tria Garden

Tria Garden

Tria Garden

Firmayı İncele

2- Şirin Garden

Balçova’da bulunan Şirin Garden, bölgesinin en iyi kır düğünü mekanlarından biri durumunda. Kır alanında 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekandaki nikah bölümünden düğün alanına kadar her kısımda özenli bir süsleme yapılıyor. Özellikle akşam saatlerinde ortaya çıkan ışıklandırmaları oldukça başarılı.

Şirin Garden

Şirin Garden

Şirin Garden

Firmayı İncele

3- Kırçiçeği Event Hall

Buca düğün mekanlarından Kırçiçeği Event Hall, oldukça geniş bir alana yayılmış. Yaklaşık 1.000-2.000 kişilik kapasitesi var. Mekanda hem kır alanında hem de havuz başında düğün yapma imkanını aynı anda yakalayabiliyorsun. Üstü kapalı geniş dans pisti sayesinde de davetlilerin diledikleri gibi eğlenebiliyorlar!

Mekanda çiftin talebine göre farklı konseptler uygulanabiliyor. Tüller, çiçekler, kuru bitkiler ve daha birçok detaya süslemelerde yer veriyorlar.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için Kırçiçeği Event Hall’ü tercih edebilirsin. Firma sayfasında daha detaylı bilgiler de yer alıyor.

Kırçiçeği Event Hall

4- Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Garden, Konak ilçesinde yer alıyor. Ulaşım açısından çok kolay bir noktada konumlanmış. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin park sorunu yaşamaması adına da otoparkları bulunuyor.

500-750 kişilik bir organizasyon alanları var. Bu alanı; makromeli fonlarla, çiçeklerle, fenerlerle ve jüt kumaşlarla en güzel şekilde süslemişler. Yani müstakbel eşinle tarzınızı tam anlamıyla bulabileceğiniz bir mekan olduğunu söyleyebiliriz.

Düğün albümün için fotoğraf çekimini de bu mekanda yapabileceğini unutma. Bir taşla iki kuş!

Bordo Yeşil Garden Alsancak

5- La Win

Balçova’da yer alan La Win; güler yüzlü ve tecrübeli servis ekibi, otel ve restoran geçmişleri bulunan aşçı ve mutfak ekibi, her türlü talebi karşılayacak repertuvara sahip orkestra ve diğer tüm hizmet detaylarıyla çiftlerin gönlünde taht kuruyor.

Mekanın 600 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Aynı gün içerisinde tek düğün yapmaları da büyük avantaj!

Mekanı detaylı bir şekilde incelediğimiz yazıyı da buraya bırakalım: Bol Oksijen ve Eğlence Vadeden Bir Kır Düğünü Mekanı La Win

La Win

La Win

La Win

Firmayı İncele

6- Bıçakçılar Irmak Event Hall

Şimdi Buca’daki bir mekanla devam edelim! Bıçakçılar Irmak Event Hall, dekorasyonda kullandığı örgü detaylar ve ışıklandırmalarıyla bohem konsepte son derece uygun müthiş bir kır düğünü mekanı. Burada 750-1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yemekli veya kokteyl menülerden dilediğini seçip, davetlilerine sunabiliyorsun.

Mekandaki rustik kır düğünü konseptini çok beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Ayrıca dilersen, mekanda yuvarlak veya dikdörtgen masa seçeneklerinden birini seçip düğün konseptine uydurabilirsin.

Bıçakçılar Irmak Event Hall

7- Yelki Çiftlik

Yelki Çiftlik, Güzelbahçe’de yer alıyor ve 110.000 metrekare yeşil bir alan üzerinde kurulmuş. Birbirinden farklı 2 ana ve 2 ara davet alanlarının dekorasyonunda doğal malzemeler kullanarak çevreye zarar vermeyecek şekilde çalışmışlar. 400-600 kişilik davetli kapasiteleri var.

Mekanda ahşap ağırlıklı bir konsept olduğunu görüyoruz. Sandalyeler, masalar, dekorlar… Çoğu ahşap malzemeyle hazırlanmış. Bu da doğayla iç içe bir organizasyon için doğru tercih!

Yelki Çiftlik

8- Elit Elegance Event & Wedding

Balçova’da yer alan Elit Elegance Event & Wedding; farklı büyüklüklerde organizasyonlar düzenlemek için iki farklı davet alanında hizmet veriyor. Mekân süslemesi, gelin damat yolu, after & shot party, lazer ışık sistemi gibi hizmetleri içeren zengin düğün paketi ile düğün organizasyonları konusunda oldukça iddialı. Elit Elegance Event & Wedding'i biz tüller,ışıklar ve ahşap detaylarla çiftlerin bohem tarzdaki düğünleri için oldukça uygun bulduk.

Mekan, hazır süslemelerin dışında çiftlere özel konseptler de oluşturabiliyor.

Elit Elegance Event &

9- Bizim Bahçe

Bizim Bahçe, Gaziemir’de yer alıyor. Mekan uzun süredir düğün sektöründe hizmet veriyor. Yılların getirdiği tecrübelerinin üzerine bir de empati yetenekleri eklenince ortaya anlayışlı yetkililer çıkıyor. Mekanın doğayla iç içe kır alanında 400 kişiye kadar organizasyon düzenleyebiliyorlar.

Mekanın süslemeleri, masa ve sandalyeler, anı köşeleri ve nikah alanı düzenlemelerinde alternatifler sunabiliyorlar.

Bizim Bahçe

Bizim Bahçe

Bizim Bahçe

Firmayı İncele

10- Talles Park Vip

Bir Balçova düğün mekanıyla listeyi sonlandıralım. Talles Park Vip, dört köşesi palmiye ağaçlarıyla donatılmış ve rengarenk çiçeklerin kokusunu anında alabileceğiniz bir mekan. Yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi var.

Talles Park Vip’nin sayfasına çiftlerden birçok yorum gelmiş. Bunlardan birini paylaşmak istiyoruz:

Sinem & Umut: "Mekanınızda gerçekleşen düğünümüz şahaneydi. İşletme sahiplerinin sıcak, temiz, düzenli, sistemli olmaları ve ilgileri muhteşemdi. Tüm ekibi kutluyor ve evlenecek tüm çiftlere tavsiye ediyorum."

Talles Park Vip


İzmir’de beğeneceğini düşündüğümüz mekanlar bu şekildeydi. Dilersen İzmir’deki tüm kır düğünü mekanlarına bakarak da fikir edinebilirsin. Şimdiden mutluluklar!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir ve Çevresinde Çiftlik Düğünü Yapılan Mekanlar

İzmir’in Bekarlığa Veda Mekanları

Bohem Düğün Konsepti İçin 9 Fikir

Bohem Gelinlik İzmir'de Hangi Modaevlerinde Bulunur?

İzmir'de Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap