Gül Düğün Salonu*

Gül Düğün Salonu
Düğün Salonu, gelin ve damat için unutamadıkları bir yerdir. Hayata başladıkları ilk mekandır. Çiftlerin düğün salonlarından beklentilerini belirleyen Gül Düğün Salonu, bu yönde kendini geliştirmiş olmanın gururu ile en özel gününüzde tam yanı başınızda.
Gül Düğün Salonu ekibi olarak bizler o en özel günü bizlere emanet eden,siz değerli müşterilerimizin bu kutsal emanetini en ince ayrıntısına kadar ilk günkü heyecanımızla ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle eksiksiz yerine getirmeyi kendimize bir görev biliriz. Düğün Salonumuzdaki eşsiz personelimizle görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
SA samet Düğün Tarihi: 12/09/2015

Çok güzel bir deneyim yaşadık herşeyi ile memnun kaldık mekandan yetkili ve çalışanlardan oldukça memnun kaldık lokasyon olarak oldukça memnun kaldık, metrobüze 10 dk yürüme mesafesinde ikram olarak ordövr tabağı vardı ve yiyecek ve içeceklerin kalitesi sunumu görselliği gayet güzeldi. salon oldukça ferah bir salondu sahne alanı geniş ve ferah masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. herhangi bir sorun yaa olumsuzluk yaşamadık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gül Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gül Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap