Barbisos Düğün Ve Davet Salonu

E-posta Gönder

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu

Kapasite Bilgileri

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Cam tavan Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Barbisos Düğün Ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Barbisos Düğün Ve Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Barbisos Düğün Ve Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu Hakkında

Dış mimarisini ve bahçesini görür görmez hayran kalıp “Düğünümüzü burada yapmalıyız!” diyeceğiniz Barbisos Düğün ve Davet Salonu Kağıthane’de konumlanıyor. Kına, nişan, doğum günü, sünnet, açılış benzeri farklı tarz organizasyonlarınız için alan alternatiflerimizin bulunmasıyla beraber davetlerinizi yemekli- yemeksiz içeriklerle düzenleyebiliyoruz. Şehir merkezindeki mekanımız konuklarına izlemeye doyamayacakları bir doğa manzarası sunarken güzel şehrimizin hareketli görünümüne de şahit olma fırsatı veriyor.

Davet Alanları

Davet alanlarımızı bir taneyle sınırlandırmıyoruz çünkü hem açık hava organizasyonu hem de salon davetleri tercih eden çiftlerimizi mekanımızda ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz;
-Kapalı Alan: 750 kişinin yerleşimi için uygun olan salonumuzun içerisinde kolon bulundurmaması tüm misafirleri ve sahneyi rahatlıkla görüş açınıza dahil etmeye yardımcı oluyor ayrıca yüksek tavan özelliğiyle de ferah bir atmosfer imkanı tanıyor.
-Açık Alan: Kendinizi küçük bir orman içindeymiş gibi hissedeceğiniz, etrafı tamamen yeşilliklerden oluşan bahçemizde 750 kişilik keyifli bir düğün çiftlerimizi bekliyor.

Dekorasyon

Klasik ve zarif bir dekorasyonu bulunan Kağıthane Barbisos Düğün Salonu misafirlerini rahat ettirmek için beyaz tiffany sandalyelerle 10’ar kişilik beyaz yuvarlak masaların birleştirildiği bir oturma düzeni hazırlıyor. Masalarımızın şık görünümüyse gold suplalar ve kristal boncukları olan çok kollu şamdanlarımızın uyumundan geliyor. Tavanımıza çapraz şekilde asılı krem perdelerimize eşlik eden cam avizelerimiz aydınlatmasıyla olduğu kadar görünümüyle de salonumuza renk katıyor.

Hizmetler

Konuklarınızı davet saati yaklaştığında kapıda hazır şekilde bekliyor ve güler yüzlü bir karşılamayla salonumuza alıyoruz. Yaz kış fark etmeden düğünlerinize ev sahipliği yapan davet alanlarımız son teknoloji alt yapıya sahip ses ve ışık sistemleriyle döşeniyor. Bu gelişmiş sistemler elbette sahnede yerini alan yetenekli müzisyenlerimizin performansını daha iyi sunmasına olanak tanıyor. Organizatörlerimiz, aşçılarımız, valelerimiz kısacası tüm ekip sizi memnun etmek için üzerine düşeni yapıyor.

İstanbul Kağıthane düğün salonları içinde dizaynı, profesyonelliği, şehir gürültüsünden uzaklaşıp nezih her yanı yeşilliklerle çevrili bir lokasyonda bulunması, deneyimli kadrosuyla ayrıcalıklı bir yeri olan işletmemizde çiftlerimiz ve davetlilerine hafızalarından uzun süre silinmeyecek bir düğün yaşatacağımızı vadediyoruz. Fiyatlarımız, hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi almak için sayfamızın alt kısmındaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Eyüp Sultan Cad. No:52 Kağıthane

 • Nasıl gelinir?

  Kağıthane Merkez metro durağından çıkınca belediyeden sonra 500 metre ilerleyince hasbahçenin karşısındayız

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Barbisos Düğün Ve Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.