Serik Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Serik Belek Balık Evi Restaurant

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Serik Dobedan Exclusive Hotel

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

Serik Belconti Resort Hotel Antalya

2.000 – 3.000 TL

Serik Rixos Premium Belek

50 - 75 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Serik Tui Magic Life Belek

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Serik Kanyon Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Serik Limak Atlantis Hotel

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Serik Spice Hotel

100 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

Serik Sensitive Premium Resort

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Serik Papillon Ayscha Hotel Resort

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Serik Serik Belediye Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Serik Ela Excellence Resort Belek

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Serik Susesi Luxury Resort Hotel

100 - 350 Kişi
750 - 1.000 TL

Serik Bizim Park Restaurant

50 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Serik Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Serik Düğün Mekanları

Serik, Antalya’nın doğal güzellikler ve modern dokularla göze çarpan ilçelerinden biridir. Serik düğün mekanları, ilçenin sahip olduğu bu güncel olanaklar, doğal güzellikler ve tarihi yapılarla bezenmiştir. Bu ilçede dilediğiniz konsept ve atmosferde bir düğün organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkün. Serik, eşsiz mahalle ve semtleriyle siz ve sevdikleriniz için mükemmel bir düğün günü geçirmeyi vadediyor.

Belek, Kökez, Kadriye ve Akçaalan, en popüler ve yerleşimin yoğunlukta olduğu mahallelerdir. Muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde evlenmek isteyenler için Serik; kumsalları, plajları, deniz manzaralı otel ve restoranları, kır düğünü alanlarını ve renkli bahçelerini hizmetinize sunar. Ayrıca Antalya’nın sıcak iklimi sayesinde ilçede dört mevsim her türden düğünü organize etmek mümkündür.

Serik; kapalı salonları, sosyal tesisler, otellerin balo salonları ve restoranlar başta olmak üzere kapalı alan töreni hayal edenler için de ideal bir yer olabilir. Gösterişli, sade, doğal, otantik, fütürist, nostaljik ya da kimsenin daha önce yapmadığı eşsiz bir temayı Serik’in düğün mekanlarında yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan hayal kurmak ve sizin için ideal mekanla anlaşmak!

Serik Düğün Mekanlarının Fiyatları Nasıl?

Serik düğün yerleri zengin çeşitlilik vadediyor. Farklı değişkenler fiyatlarda değişikliklere sebep olabiliyor. Örneğin mükemmel bir açık büfenin olduğu butik bir otel düğünü ve görkemli tasarımlarla göz kamaştıran bir kokteylli kumsal düğününün fiyatı aynı olabilir. Organizasyon yapacağınız tüm seçimler farklı bir faturayla sonuçlanabiliyor. Yine de fiyatların temel dayanaklarından bahsedebiliriz:

Fiyatlar ek olarak mekanın popüleritesi, konumu, sahip olduğu özel atmosfer gibi konulara bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Her şey dahil bir düğünü dilediğiniz gibi organize etmek sizin de hakkınız. Bu yüzden erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Ayrıca mekanların özel kampanyalarından yararlanarak rüya gibi bir düğünü uygun fiyatlarla organize etmeniz mümkün!

Serik Düğün Mekanlarının Kapsamlı Hizmetleri

Serik'deki düğün mekanlarının düğün paketleri, çiftlere stresi azaltmak ve unutulmaz bir düğün deneyimi sunmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Bu paketler genellikle mekan kiralama, yemek ve içecekler, dekorasyon, organizasyon, zamanlama, eğlence ve diğer ihtiyaçları içerir. Davetli sayısına ve tercihlerinize göre ikramlar çeşitlilik gösterebilir ve genellikle geniş bir menü seçeneği sunulur.

Menüler arasında sizin ve sevdiklerinizin damak tadına uygun seçimi yapmanız için menü tadımı yapılır. Düğün paketleri genellikle profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmeti, müzik ve eğlence organizasyonları, çiçek aranjmanı ve otopark alanı gibi hizmetleri de içerir. Bazı mekanlar, bütçe ve tercihlerinize uygun özelleştirilebilir paketler sunar. Paketlerin sağladığı esneklikle, hayallerinizdeki düğünü kendi bütçenizle organize edebilirsiniz.

Serik düğün yerleri çiftlerin özel istek ve ihtiyaçlarını anlayan, deneyimli ekiplerle çalışırlar. Ekipler taleplerinizi uygulamak ve kendi profesyonel bakış açılarıyla organizasyonu kolaylaştırmak için çalışırlar. Organizasyon ekibi süreç boyunca destek olur ve tören günü hızlı aksiyonlarla işinizi kolaylaştırır. Mekanlardan farklı temalar için ekstra hizmetler talep edebilirsiniz. Gerekli ekipman ve malzemeler mekan tarafından bulunup hazırlanabilir.

Serik’te Düğün Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Serik, düğün organize etmek için harika bir yer olabilir. Burada düğün yapmanın birçok avantajı vardır. Serik, Antalya'nın güneybatısında yer alır ve Akdeniz iklimine sahiptir. Bu bölgenin iklimi genellikle ılıman ve güneşlidir. Bu da açık hava düğünlerinin planlanmasını kolaylaştırır ve kutlama için harika atmosferi sunar. Serik, dört mevsim açık hava düğünleri için uygunluk sağlar.

Ayrıca, Serik'in sahip olduğu doğal güzellikler, düğün fotoğrafları için muhteşem bir temel oluşturabilir. Antik şehirler, tarihi yerler ve bu bölgelerin çevrelerinde düğününüze eşsiz bir tarihi dokunuş katabilirsiniz. Serik, aynı zamanda birçok lüks otel ve tatil köyüne ev sahipliği yapar, bu da şehir dışından gelecek misafirlerinize kolaylık sağlar. Serik, düğün sonrası balayı için de ideal bir yerdir.

Serik, genellikle ulaşım açısından da kolaylık sağlayan bir konumdadır. Antalya Havalimanı'na yakınlığıyla çiftler ve konuklar için seyahat kolaylığı sağlar. Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında, Serik, muhteşem doğası, modern yapıları, erişilebilir çeşitliliği, tarihi ve ulaşılabilirliğiyle düğün yapmak isteyen çiftler için mükemmel bir seçenek olabilir. Buradaki oteller, restoranlar, bahçeler ve balo salonlarını mutlaka araştırın!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları