Asya Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Asya Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asya Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Asya Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Asya Photography Hakkında

Konsept düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteren Asya Photography ailesiyle tanışın! Profesyonel fotoğraf sanatçıları, video editör ve drone pilotumuzla hayatınızın en güzel anlarını ölümsüz anılara dönüştürmek için çalışıyoruz. Güzel günlerinizi kayıt altına almanın heyecanı ve fotoğraf sanatına olan tutkumuzla mutluluğunuza ortak oluyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor, bunun için yıllardır eğitimler alıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Çekimlerde fark yaratan konsept dokunuşlar ve fotoğraf karelerine yansıyan duygularınızı belgelemek için sizi bekliyoruz.

Kocaeli’nde bizi tercih eden çiftlerimizin isteklerini öğrenmek için bir görüşme düzenliyoruz. Şehir dışındaki çiftlerle de detayları mutlaka görüşüyor, her kararı birlikte veriyoruz. Tekrarı olmayan anlarda en güzel duyguları yakalamak için çekimlerde isteklerinize önem veriyoruz. Bu sizin hayaliniz ve aşk hikayeniz… Gerçekleştirmek istediğiniz çekim türleri için gün ve saat aralığı belirleyerek harekete geçiyoruz. Mekan seçimi ve konseptlere de özen gösteriyoruz. Türkiye’nin hemen her yerinde çekim yapıyoruz. Şehirlerin en güzel köşelerinde çiftlerimizin heyecanına ortak olmak için hazırlanıyoruz. Doğanın eşsiz manzarasında gerçekleşecek dış çekimlerde doğru çekim açılarını ve doğal ışığı yakalıyoruz. Siz de özgürce poz vererek tüm içtenliğinizle güzel duygularınızı bize yansıttığınızda deklanşöre basıyoruz…

Save the date, trash day, konsept ve detay çekimlerde yanınızda olmakla kalmıyor, düğün günü de objektiflerimizi size çeviriyoruz. Asya Photography Kocaeli’nde anılarınızı belgelerken evlilik seremoninizi de fotoğraf ve video çalışmalarıyla düğün hikayesine dönüştürüyoruz. Tüm video çalışmalarını, sinematik düğün kliplerini ve fotoğrafların orijinal hallerini dijital ortamda teslim ediyoruz. Albümleri soracak olursanız, istediğiniz ebatta panoramik, aile ve cep albümlerini de tasarlıyoruz.

Siz de Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmalısınız. Asya Photography iletişim formu sayesinde fiyat teklifi ve randevu alabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.