Düğün Yedek Çantasında Damatlar İçin Neler Bulunmalı?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:13 dakika

29.06.2020

Düğün Yedek Çantasında Damatlar İçin Neler Bulunmalı? Gelin adayınızın düğün günü olabilecek aksilikleri düşünüp hazırladığı çantayı fark etmişsinizdir. İçinde deodorant, makyaj malzemesi, iğne - iplik tarzı kadınlara özgü birçok araç var. Damatları düşünen kimse yok mu? Düğün.com var! Eşinizin acil durum çantasını biraz daha ağırlaştırmak için işte size bir kaç öneri!

Yedekleme Yapın

Düğününüzde bembeyaz gömleğinize şarap ya da yemeğin sosunun döküldüğünü düşünebiliyor musunuz? Ya da papyonunuzun o hengamede kaybolduğunu? Bu tür aksiliklerin önüne geçmek için damatlığınızın kolay kirlenebilecek ya da hasar görebilecek parçalarından bir tane de yedek olarak satın alırsanız rahat bir gece geçirirsiniz. Ayrıca düğün sırasında bolca hareket edip ter dökeceğiniz için, tazelenmek adına çantaya yedek iç çamaşırları da koyabilirsiniz. Büyük günde olabildiğince hazırlıklı ve bakımlı olmak damatların düğün öncesi bakımı kadar önemlidir.

dugun-alisverisini-yedekler

Kendine Bakanlardan Olun

Saç jölesi, traş losyonu deodorant veya roll-on .. Bunların düğünde sizi nasıl kurtaracağını tahmin bile edemezsiniz. Arada aynaya bakın ve saçlarınızı kontrol edin; çünkü çılgın dans figürleriyle eğlenirken saç modelinizi bozmuş olabilirsiniz. Belki de biraz terlediniz, hemen yüzünüzü yıkayın ve deodorantınızı sıkın! Son olarak bir de tıraş losyonuyla kendinizi rahatlattıktan sonra eğlenceye devam edebilirsiniz.

kendine-bakan-damatlar

Bu yazı da gelin adayının çok işine yarayacak: Bir Gelinin Düğün Çantasında Olması Gerekenler!

Gelinin Hediyesini Unutmayın

Geleneksel olarak düğün günü damadın kendisi ya da ailesi geline mücevher hediye eder. Gelin böyle bir gelenek olduğu için başka bir takı almaz ve düğün boyu aksesuar olarak bu mücevheri kullanır. İşte bu düğüne damgasını vuracak mücevherleri evde unutmadığınızdan emin olun ve güvenli bir şekilde düğün mekanına transferini sağlayın.

Nakite İhtiyacınız Olacak!

Düğün organizasyonunuz için birlikte çalıştığınız firmalara yapacağınız ödemeler, gece boyu vermeniz gerekecek bahşişler ve gelin arabasının önüne atlayacak çocuklar dağıtacağınız zarflar için nakit paraya ihtiyacınız olacak. Bu parayı önceden ödeme kalemlerine göre ayırıp zarflara koyarsanız ve yeterince bozuk şekilde taşıdığınızdan emin olursanız gün boyu rahat edersiniz.

Damatlık Firmaları

En şık damatlıklar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Damatlık firmanı bul

Vitrindeki Damatlık Firmaları

Damatlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ME

Meral Ersoy

22/10/2014

GELİNE VERİLECEK MÜCEVHERLERİ BEN BANA ALINDIKLARI GÜN ALDIM GELİN OLARAK BENDE KALDI ;)


SA

Serap Alkan

22/10/2014

Ben eşim için gömlek ve parfüm almıştım bunlar yetti, bahşiş paralarını ayarlama işi ona kalmış zaten;)