Damatlık Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:06 dakika

29.06.2020

Sıra geldi damatlık seçimine! Ama zor olacağını mı düşünüyorsunuz? Aklınızda birçok soru var ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız telaşlanmanıza hiç gerek yok çünkü Düğün.com yanınızda! Okumaya devam edin, bilgi edinin ve kolayca seçiminizi yapın.

damatlik_almak

Alışveriş Öncesi Araştırın

Düğün denince akla hep gelinlik ve gelinle ilgili şeyler gelir evet. Ama siz damatlar da oyunun başrolünü paylaştığınızı ispatlamak için iyi bir damatlık seçimi yapmalısınız. Damatlık klasik bir takımdan daha farklı olması gerektiği için özenle seçilmesi gereken bir kıyafettir. Denemeye başlamadan önce yapmanız gereken ilk şey damatlığı vücudunuza, düğün mekanınıza ve konseptinize uygun nasıl seçeceğinizi öğrenmek olmalıdır. Uzman görüşleri ve sizi yormamak için özel araştırmalarla hazırladığımız damatlık yazıları ilk adımda yardımcınız olacak.

Model Fikriniz Olsun

Nasıl bir damatlığın size uygun olduğunu öğrendikten sonra ise damatlık modellerini incelemeli, bugüne kadar ihtiyacınız olmadığından ilgilenmediğiniz bu kıyafet için fikir edinmelisiniz. Damatlık galerilerinde smokinden şık takımlara, resmi düğünler için tavsiye edilen frak modellerinden alternatif damatlık seçeneklerine kadar birçok modele ulaşabilir; vücut tipinize ve düğün konseptinize göre kolayca tercihler yapabilirsiniz. Böylece alışverişe başladığınızda damatlık seçmek konusunda yeterince donanıma sahip olarak daha az vakit harcayacaksınız.

Bütçenizi Sarsmayın

Damatlık gelinlik kadar pahalı değildir diye düşünülse bile yılın modası, kumaş çeşidi ve her zevke hitap edebilsin diye sunulan birçok model detayları ile farklı fiyatlandırılıyor. Eğer bütçenizde çok büyük bir kısmı damatlığa ayırmak istemiyorsanız damatlık indirimlerimizi incelemeli ve Düğün.com çiftlerine özel kampanyalardan mutlaka yararlanmalısınız.

Uzmanlarla Çalışın

Bu özel günde giyeceğiniz ve rolünüzü iyi anlatacak bir damatlık için uzman firmalarla çalışmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız. Tüm damatlık modelleri size aynı gibi görünüyor olabilir. Fakat, her damatlık firmasının kendine özgü bir imzası, bir dokunuşu olduğunu ve beğendiğiniz modelin üzerinize dikilmiş gibi uyumlu olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Uzman firmaları bir araya getirdiğimiz şehir sayfalarında gönül rahatlığıyla damatlık firmanızı seçebilirsiniz.

Damatlık Firmaları

En şık damatlıklar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Damatlık firmanı bul

Vitrindeki Damatlık Firmaları

Damatlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

SC

Sine Candan

15/10/2014

Düğünde frak giyilmez yaa