Damatlar Bu Yaz Çok Şanslı

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:52 dakika

29.06.2020

Bu yaz düğününde terlemek istemeyen damatlar için bir yazı...

‘Kalite ve güzellik detaylarda gizlidir’ felsefesiyle yola çıkan Abdullah Kiğılı, hem şıklığından hem de rahatlığından vazgeçemeyen erkekler için yepyeni bir ceket koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda yer alan ‘Seer Sucker’ ceketler; serin tutan %100 pamuklu kumaşları, şık kesimi, özenle tasarlanmış desenleri ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

damatlar bu yaz çok şanslı

Abdullah Kiğılı’nın Seer Sucker ceketleri sadece 220 gr ağırlığında ve %100 pamuk kumaştan üretildi. Lacivert-beyaz pötikare ile açık ve koyu mavi renklerin beyazla birleştiği düz ve çubuk çizgilerle oluşturulan desen çeşitliliğine sahip ceketler 4 ve 6 drop seçeneklerine sahip. Ayrıca Seer Sucker ceketler hem yarım hem de tam astarın kullanıldığı farklı çeşitlerde üretildi.

%100 pamuk kumaşın gofre ile muhteşem uyumuyla üretilen ceketlerin serin tutma özelliği sayesinde sıcak yaz günlerinde, tüm gün koşuşturma içinde olacak damatlar artık çok daha serin ve rahat olacak.

damatlar bu yaz çok şanslı

Sınırlı sayıda üretilen ve sadece Abdullah Kiğılı Exclusive mağazalarında satışa sunulan Seer Sucker ceketleri; Ankara’da AnkaMall ve Kentpark AVM; İstanbul’da İstinye Park, Kozyatağı Palladium, Ataköy Konakları; İzmir’de İzmir Forum Bornova; Bursa’da Korupark AVM, Mersin’de Çamlıbel Caddesi ve Adana’da Adana M1 ve Nisan ayında açılacak olan Marmara Forum AVM’lerinde bulabilirsiniz.

Damatlık Firmaları

En şık damatlıklar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Damatlık firmanı bul

Vitrindeki Damatlık Firmaları

Damatlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BK

Burak Kerim

15/10/2014

hafifliği rahatlık açısından iyi olabilir


Yalçın Çobanoğlu

29/04/2013

harika bence çok şık olmuş