Çift Yorumları Onaylama Kriterleri: Yazdığım Yorum Onaylanacak mı?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:22 dakika

29.06.2020

Çalıştığın düğün firmaları hakkında yaptığın yorumları nasıl ve hangi kriterlere göre onayladığımızı seninle paylaşmak istiyoruz.

Yorum yaptığın firmadan hizmet almış olmalısın

Düğün.com üzerinde yayınlanan yorumlar gerçekleşmiş deneyimlere ve gerçek çiftlere ait yorumlardır. Yorumların ancak firmadan hizmet aldığın yani firma ile çalışarak deneyimini tamamladığın koşulda yayınlanır. Dolayısıyla firma ile Düğün.com üzerinden form ya da telefon yoluyla iletişime geçip teklif istemiş olsan dahi eğer iletişimin ön görüşme aşamasında kaldıysa yani hizmet tamamlanmadıysa yorumun yayına alınmaz.

Firma ile Düğün.com üzerinden iletişime geçmiş olmalısın

Yorumunu yayınlamamız için, yorum yaptığın firma ile Düğün.com'daki sayfasında yer alan fiyat teklifi formu ya da telefon numarası ile iletişime geçmiş olman gerekir. Hakkında yorum yazdığın firma ile Düğün.com üzerinden iletişime geçmiş çiftlerin yorumları onaylanmak üzere incelemeye alınır. Firma ile Düğün.com üzerinden kanıtlanabilir iletişimi olmayan kullanıcıların yorumları yayına alınmaz.

Sistemin seni tanıması için Düğün.com üyelik bilgilerinle giriş yapmalısın

Yorum yaptığın firma ile Düğün.com üzerinden form ya da telefon yoluyla etkileşim kurduğunu kanıtlayabilmemiz için Düğün.com'a üye olurken kullandığın e-posta ve telefon numarası ile giriş yapmalısın.

Küfür, tehdit, hakaret içeren bir yorum yazmamalısın

Yorumun içerisinde küfür, tehdit veya kişisel hakaret türünden ifadeler kullanmamalısın. Aksi halde firma ile Düğün.com üzerinden iletişim kurduğun kanıtlansa dahi yorumun uygunsuz içerik olması sebebiyle onaylanmayacaktır.

Başkası adına yorum yapmamalısın

Yorumu yazan kişinin, yaşanan deneyimin ve alınan hizmetin bizzat muhattabı olması gerekir. Bir yakının adına onun deneyimini paylaşan bir yorum yazarsan yayına alınmayacaktır.

İletişim bilgisi paylaşmamalısın

Kişileri hedef göstermek amaçlı ya da ticari amaçlı e-posta adresleri veya telefon numaraları eklenen yorumlar onaylanmayacaktır.

Düğün.com; bir çift yorumunu veya firma yanıtını istediği zaman ve herhangi bir nedenle kaldırma hakkını saklı tutar. Düğün.com’da yayımlanan yorumlar kişisel ve öznel görüşlerdir. Yorumlarda ifade edilen görüşler Düğün.com çiftlerine ait olup Düğün.com şirketiyle ilgili değildir. Web sitemizde listelenen veya hakkında yorum yapılan herhangi bir kuruluşla bağlantımız yoktur. Düğün.com hiç kimsenin kişisel iletişim bilgilerini ifşa etmez.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin