200 - 2500 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Mekanı Olarak Kulüpler ve Davet Alanları

Ekonomik bir düğün yapmak istiyorsanız, konuklarınızı masalarda ağırlayacağınız, ara ve ana menülerden oluşan set menü seçeneğini tercih etmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine davetlilerinizin servis masalarının etrafında ağırlandığı, samimi bir davet şekli olan kokteyl düğün de seçenekleriniz arasında yer alır. Bir iki saat süren kokteyllerde, havuç ve salatalık, cips, kuruyemiş, peynir tabağı, minik kanepeler, sunulan ikramlıklar arasındadır. Eğer verdiğiniz davetin daha uzun sürmesini isterseniz kokteyl prolonge sizin için iyi bir seçenek olabilir. Bu durumda davetin süresi uzayacağı için daha doyurucu ikramlıklara yönelmelisiniz. Örneğin bruschettalar, mini pizzalar, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, minik börekler, tek lokmalık tatlılar, alkollü ve alkolsüz içecekler sunabileceğiniz ikramlıklar arasındadır. Anlaştığınız kulüp veya davet alanı ile menü seçenekleri konusunda görüşebilir, daha çeşitli seçenekler istiyorsanız bir düğün organizasyon şirketi vasıtasıyla, konuklarınıza lezzetli ve bol çeşitli seçenekler sunabilirsiniz.

Mekan sahibiyle anlaşmadan önce, düğün öncesi çiftlere özel tadım yaptırıp yaptırmadıklarını sormanızı öneririz. Böylece, siz ve konuklarınız düğününüzde yemeklerin lezzeti konusunda kötü bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz. Ayrıca düğün mekanına sormanız gereken soruların hangileri olduğunu görmek isterseniz, makalemizi de okuyabilirsiniz.

Isparta Kokteyl Düğün Mekanları

Şık bir düğün yapabilmek için size pek çok seçenekler sunacak olan Isparta’da aradığınız özelliklere sahip kulüp ve davet alanlarına ulaşmak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Sayfanın filtreleme özelliği sayesinde aradığınız kriterlere uygun firmaları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Isparta Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 850 250 TL 212.500 TL
    Eğirdir 250 150 TL 37.500 TL