Bolu Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Son moda abiyeler ve nişanlıkları, Bolu'nun ünlü nişanlık modellerini incelemek için hemen tıkla! Düğün.com nişanlık indirimlerinden faydalanarak nişanlığını bul!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kilo problemi olan bir gelin adayıysanız ilk olarak kamufle etmeniz gereken bölgenizin neresi olduğunu iyi bilmelisiniz. Bunun için de vücut tipinizi iyi tanımanız çok önemli! Eğer geniş bir karın çevresine sahipseniz bel bölgenizi gizleyecek ya da bel illüzyonu yaratacak abiye modellerini tercih etmelisiniz. Belinizi gizlemek için robadan, bel illüzyonu yaratmak için de göğüs altından başlayan kalın kemerli abiyeler size yardımcı olabilir. Tabii korse kullanmayı da unutmamalısınız! Eğer basen ve bacak bölgeniz kalınsa A kesim abiye modelleri sizin için ideal olacaktır. Böylece hem geniş basenlerinizi gizleyecek hem de vücudunuzun ince olan üst kısmına vurgu yapmış olacaksınız. Özellikle V yaka A kesim nişanlıklar sizi oldukça şık gösterecektir. Kalın kollarınız varsa uzun kollu abiye modelleri arasından tarzınıza en uygun olanına karar verebilirsiniz. Abiye çeşitleri araştırırken renk seçimini de doğru yapmanız gerektiğini unutmayın. Kilolu gelin adaylarının özellikle koyu renk nişanlık tercih etmeleri, kiloları kamufle edebilmeleri açısından çok daha olumlu sonuç almalarını sağlayabilir. Örneğin siyah abiye modelleri sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir.

Bolu’da modaevi ararken kriterlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Nişanlık ve abiye seçimi yaparken mutlaka vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurun. Firmaların tecrübeli ekibi de size bu konuda yardımcı olacaktır. Bütçenize en uygun nişanlığı bulabilmek için firmaların indirim sayfalarını kontrol etmeyi de unutmayın!