Söz, Nişan Mekanları İzmir

Diar Organizasyon

Firma kapanmıştır
Diar Organizasyon

Diar Organizasyon Hakkında

İzmir’de yeni başlangıçlarınızı kutlayacağınız, sevdiğinizle olan birlikteliğinizi bir adım daha ileriye götüreceğiniz söz ve nişan organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz, Diar Organizasyon yanınızda! İzmir Bornova nişan mekânları arasında fiyatları, şık tasarımı ve aile organizasyonlarına uygunluğu sayesinde adından sıkça söz ettiren Diar Organizasyon, bu mutluluğu sizinle birlikte yaşamak için sabırsızlanıyor!

Bu özel günlerinizde istediğiniz tüm hizmetleri size profesyonel bir şekilde sağlayabiliyor, hiçbir eksikliğin yaşanmamasını sağlıyoruz. Mekânın süslemeleri, masa ve sandalye giydirmeleri, ışıklandırmalar, aksesuar teminleri ve bunun gibi tüm hizmetlerde yanınızda tecrübeli bir ekip bulunuyor. İsteklerinizle doğru orantılı bir şekilde çalışıyorlar. Nişanları renklendiren dilek feneri, nişan tepsisi, müzik, nişan çikolatası, nişan kınası gibi ekstra hizmetleri de Diar Organizasyon farkıyla bulabiliyorsunuz.

Yemekli bir organizasyon mu düşünüyorsunuz? O halde size profesyonel mutfağımızı tanıtalım. Uzun süredir bizimle birlikte çalışan aşçılarımızın özenli çalışmaları sayesinde birbirinden lezzetli yemekler sunabiliyor, gecenizi keyiflendirebiliyoruz. Menüyü birlikte belirleyebiliyor, çocuklarınıza özel menüler hazırlayabiliyoruz. Lezzetlerimizi gecenizden önce tadım testi imkânıyla tattırabiliyor ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sizi tamamen özgür bırakıyoruz. İsterseniz dışardan bir organizasyon firması getirerek yaratıcı fikirler ve aksesuar temini konusunda hizmet alabiliyor, isterseniz de bir fotoğrafçı kiralayarak bu ânlarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Sizlere salon içinde sağladığımız imkânlar dışında salon dışında da birçok kolaylık sağlıyoruz. Bunlardan belki de en önemlisi: ulaşım! İzmir’in birçok çevre ilçesinden kolaylıkla gelebildiğiniz salonumuza toplu taşıma aracıyla gelmek isterseniz otobüs ve dolmuşu kullanabilirsiniz. Özel araçlarınızı tercih ederseniz ise isterseniz şehir merkezinden isterseniz de otobanı kullanabilir, kısa sürede gelebilirsiniz.

Bu bilgiler doğrultusunda İzmir’de söz veya nişanınız için aradığınız mekânı bulduğunuzu düşünüyorsanız, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Diar Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Diar Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Yeliz & Deniz

Düğün Tarihi: 20.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dilek hanım Nişan telaşıyla benim düşünemediğim bir çok konuda profesyonel yaklaşımıyla bize büyük bir destek sağladı. Herşey çok güzeldi..Dilek hanımın emeğine sağlık. Çok teşekkürler.

Diar Organizasyon

çok teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun inşallah ,MUTLULUKLAR dileriz

Burcu & Emin

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişan günümün telaşında dilek hanımın çok yardımı oldu. göz göze geldiğimizde bile ne demek istediğimi anlayabilen profesyonel birisi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler DİAR ORGANİZASYON...

Diar Organizasyon

Yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz günde sizin heyecan ve mutluluğunuza ortak olduk birlikte mutabık kalarak isteğiniz doğrultusunda kombineli bir çalışma sağladık . TEŞEKKÜR eder sevginizin hep coğalmasını dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.