Başakşehir Sosyal Tesislerde Düğün Mekanları

İstanbul Başakşehir’de sosyal tesislerde düğün yapmak isteyen çiftler için en güzel sosyal tesisler burada. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!!

3 firma

Başakşehir

Salon Venedik / Sular Vadisi

2014 yılında kurulan Salon Venedik Sular Vadisi Başakşehir’de bulunuyor. Salon Venedik ailesinin 2. tesisiyiz. Sular Vadisi dışında; Salon Venedik Cebeci Şehir Parkı ve Salon Venedik Due isimleriyle..

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%20 29 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Hem düğün mekanın için fazla harcama yapmak istemiyorsan hem de tavizsiz bir düğün gerçekleştirmeyi istiyorsan senin için doğru tercih sosyal tesis olacaktır. Sosyal tesisler kamu kurumları veya vakıf gibi kuruluşların bünyesinde yer aldıkları için iyi konumlarda etkleyici düğünler yapmaya olanak tanımaktalar. İstanbul'da sosyal tesisler açısından zengin bir şehir. Avrupa Yakası'nda Başakşehir'de bulunan düğün yapılabilecek sosyal tesislere buradan ulaşmanız mümkün. Firmanın profil sayfasındaki bilgilerle düğününüz için ne derece uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. İşletmeleri inceleyerek çift yorumları ve mekan görselleri sayesinde tesis hakkında fikir edinebilirsiniz. Beğendiğiniz tesisler hakkında bilmek istedikleriniz için iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.