Dedeman Bostancı İstanbul
4,9
(38 Yorum)
10. yıl
Kadıköy
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıKolonsuzAçık nikah alanıKarşılama kokteyliJimmy-jibSahne ışık sistemiBalayı odasıGeniş otopark

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
100 - 750 Kişi
1.000 - 1.500 TL
150 - 500 Kişi
3.000 TL'den fazla
100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
50 - 150 Kişi
2.000 – 3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kadıköy Otel Düğünleri

Kadıköy otelleri, organizasyonlarının kalitesi ile hizmetlerin genişliğiyle bilinmektedir ve Anadolu Yakası’nın en çok aranan mekanlarına sahiptir. Bostancı, Caddebostan, Kozyatağı ve Suadiye’de çok sayıda otel; düğün alanları ile hizmet vermektedirler. Metro, metrobüs, marmaray ve vapur gibi ulaşım araçlarına yakın çok çeşitli mekanlar vardır. Oldukça ulaşılabilir konumlardaki bu mekanlar, bütçe dostu paketler sunarlar.

Boğaz manzaralı çok sayıda mekan Kadıköy’de bulunmaktadır. Bu mekanlarda her türlü tarza hitap edebilen dekorasyonlar ile organizasyon planlayabilirsiniz. Büyük davetlerden minimal kutlamalara, her türlü kapasite için düğün organizasyonu Kadıköy’deki otellerde yapılabilir. Oldukça ulaşılabilir konumlarda olan mekanların çoğunda balkon ve teras gibi alanlar da bulunur. Havuz başı mekanlar da İstanbul Kadıköy’de mevcuttur.

Yemekli ya da yemeksiz davetlerinizi Kadıköy’de konumlandırılmış otellerde yapabilirsiniz. Düğün organizasyonlarının yanı sıra kına gecesi, bekarlığa veda ya da after party gibi kutlamaları da Kadıköy’de bulunan otellerde yapabilirsiniz. Manzaralı ve bütçe dostu Kadıköy otellerinde düğününüzü baştan sona planlayabilirsiniz. Bilgi almak için ulaşmanın ardından erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Otel Düğünlerinin Paket İçerikleri

Bütçe dostu Kadıköy otelleri çiftlere pek çok hizmeti paketlerinde sunmaktadır! Bunların en dikkat çekenlerinden biri profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışmalarıdır. Yalnızca düğün günü değil, tüm düğüne hazırlık sürecinde de profesyonel organizatörler ile iletişimde kalarak her sorunuza bir yanıt alabilir ve taleplerinizi rahatça dile getirebilirsiniz. Organizasyon sorumlularının hizmeti çoğu mekanda paket içerisindedir.

Kadıköy’de otellerin düğün için hazırlanan kısımlarına, size ve misafirlerinize özel çiçekler ve süslemeler ile hazırlanmış fotoğraf çekilme alanları bulunabiliyor. Ayrıca anlaşmalı fotoğraf ve video ekipleri de pakete dahil olabiliyor. Ancak hatırlatalım ki en güzel gecenizden anılarınızı biriktirmek isterseniz bazı otellerde dışarıdan da fotoğrafçınızı getirme imkanı olabilir. Bunu, mekanlarla iletişime geçerek kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Olumsuz hava koşulları karşısında endişeye gerek yok! Hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren oteller vardır. Kapalı alanları oldukça havadarlardır ve misafirlerinizle rahat edebilirsiniz. Açık alanları ise Boğaz’a karşı olabileceğiniz gibi çok güzel manzaraları görebileceksiniz. Boğaz manzarasını özel olarak isteyen çiftler, panoramik İstanbul manzarası sunabilecek Kadıköy otellerinin paketlerini incelemeye başlayabilirler.

Kadıköy Otel Düğünleri Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kadıköy’de otelin konumu yanı sıra fiyatlar mevsime ve güne göre değişiklik gösterebiliyor. Hafta içi günlerinin hafta sonunda kıyasla daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kadıköy’de oteller davetler için dört mevsim uygunlardır! Ancak yaz aylarında düğünlere talep daha fazla olduğu için fiyatlar yükselebiliyor. Bütçe dostu bir düğün olmasını isterseniz sonbahar ve kış aylarını tercih edebilirsiniz.

Ek olarak düğün organizasyonlarının fiyatlarını davetin yemekli ya da yemeksiz olması da direkt olarak etkiliyor. Yemekli davetlerde oteller kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. Yemeksiz davetlerde ise mekanlar düğünlere özel direkt olarak toplam bir paket fiyatı sunabiliyorlar. Daha uygun fiyatlı bir düğün yapmak istiyorsanız yemekli yerine Kadıköy’de kokteyl davet tercih edebileceğinizin altını çizelim.

Ayrıca Kadıköy’de otel düğün fiyatlandırmaları seçeceğiniz menüye göre değişiklik gösteriyor. Yemekli menülerde ana yemeğin nasıl olacağı ise maliyeti en çok etkileyen faktör. Kırmızı etli menüler, yemekli düğünlerde en yüksek fiyatların verildiği davetler oluyor. Yemeksiz organize edilen düğün davetleri Kadıköy otellerinde oldukça uygun fiyatlılar ve sıklıkla tercih ediliyorlar.

Otel Düğünleri Kadıköy’de Yapılırken Yemekli ve Kokteyl Davetleri

Düğün davetleri için Suadiye, Moda, Bağdat Caddesi gibi çok çeşitli bölgelerde yoğun olarak oteller bulunmaktadır. Bu mekanlar yemekli, yemeksiz ve kokteyl düğün hizmetleri sunmaktadırlar. Yemekli düğünlerde ön tadım hizmeti de düğün paketine dahil olabiliyor. Yemeklerin servisi için görevli olan uzman servis ekipleri de hizmet paketi içerisinde sayılabilmektedir.

Gluten hassiyeti olan ya da şeker hastası olan sevdikleriniz için ise özel eklemeler ve çıkarmalar yapabilirsiniz. Menüler uzman şefler tarafından hazırlanmaktadırlar. Atıştırmalıkları da kontrol edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre alkollü ya da alkolsüz meşrubatları eşlikçi olarak seçme şansınız Kadıköy otellerinde mevcuttur.

Düğün paketlerine dahil olan çeşitli hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmetler de Kadıköy’de düğün organizasyonu yapan otellerde vardır. Ekstra servis olarak tatlı eklemeleri yapabilirsiniz. Yemekli düğünlerde ekstra olarak bar talep edebilirsiniz. Sizin talebiniz ne ise bunu profesyonel organizasyon sorumlunuzdan talep ederseniz, gerçekleştirmek için emek harcayacaklardır. Hayalinizdeki düğüne bu sayede Kadıköy otellerinde yaklaşabileceksiniz.

Kadıköy Otel Düğünleri Yerlerinin Avantajları

Sizin için özel olarak hazırlanmış olacak gelin damat odasında gönül rahatlığı ile dinlenip hazırlanabilirsiniz. Özel taleplerinizi gelin damat odasına getirilmesini isteyebilirsiniz. İsteğiniz üzerine düğün öncesi ikramlar ve yemek servisi de bu alanda size yapılabilir. Arzu ederseniz hazırlık odasına kuaför ve makyaj ekibi çağırabilirsiniz. Belirtelim ki birçok düğün yerinin anlaşmalı olduğu ekipler vardır.

Çok çeşitli hizmetleri içeren düğün paketleri ile hayalinizdeki evlilik töreni Kadıköy’de gerçek olabilir. Ekstra hizmet taleplerinizde Kadıköy otellerinde gerçekleştirebilirsiniz. Yani, çeşitli eğlencelere Kadıköy’de ulaşabilirsiniz. Mesela dans ekipleri, havai fişek şovu ve yer volkanı şovlarını pakete ekleyebilirsiniz. İstediğiniz düğüne ulaşmak için kendi zevkinizi, davetlilerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak hemen incelemeye başlayın!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri