Güngören Hurry- inn Merter İstanbul

100 - 500 Kişi
750 - 1.000 TL

Güngören The Green Park Hotels Merter

100 - 625 Kişi
3.000 TL'den fazla

Güngören The Rise Aron Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Bayrampaşa DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı

100 - 750 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Bakırköy Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

50 - 120 Kişi
750 - 1.000 TL

Fatih Akgün İstanbul Hotel

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bayrampaşa Armonia Golden Tulip

50 - 450 Kişi
100.000
80.000 TL

Bayrampaşa Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

50 - 170 Kişi
1.300
990 TL

Fatih Holiday Inn Istanbul City

100 - 350 Kişi
40
30 €

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Güngören Otel Düğünleri

Çok çeşitli davet alanları ve geniş hizmetleri ile Güngören’de bulunan oteller, bütçe dostu seçenekler arasındadır. Her mevsim kutlama imkanı Güngören otellerinde mümkündür! Çok çeşitli düğün mekanları, pek çok mahallede yoğun olarak bulunmaktadır. Böylece size ulaşım olarak en uygun olacak mahalleyi seçebilirsiniz. Güngören’de otellerin manzaraları, konuma göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Güngören’de; panoramik, park ve yeşillik manzaralı oteller bulunabiliyor. Güngören’de birçok otel, İstanbul’un çoğu ilçesinden ulaşmanın kolay olduğu konumlarda yer alıyor. Mekanlar çoğunlukla; Tozkoparan, Merter ve Akıncılar gibi mahallelerde yer alıyor. Her türlü kapasitedeki misafir gruplarını ağırlayacak hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren oteller Güngören’de mevcuttur.

Güngören Düğün Mekanları Fiyatlandırma Etkenleri

Güngören’deki otel düğünlerinin fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Öncelikle hangi dönemde düğün yapmaya karar verdiğinizde seçtiğiniz sezon, fiyatı direkt etkileyecektir. Bahar veya kış sezonundan yana tercih yapmak daha bütçe dostu bir fiyat ile karşı karşıya olmanızı sağlayacaktır. Hafta içi akşamı yapılan düğünler de uygun maliyetli seçenekler arasındadırlar.

Bütçe dostu otellere sahip olan Güngören bölgesinde düğün için mekan ararken bölgeye de dikkat edebilirsiniz. Hangi mahallede düğün yaptığınız direkt olarak fiyatı etkileyecektir. Akıncılar ve Merter çevresi oldukça bütçe dostu paketler sunan otellere sahiptir. Güngören otel düğünleri için Tozkoparan da düşük maliyetler ile geniş hizmetleri çiftlere sunan organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Size sunulan çeşitli hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmetler talep edebilirsiniz. Sultangazi düğün mekanlarında ekstra hizmetler arasında yer volkanı ve sis şovu imkanı gibi görselliği yüksek ek eğlenceler vardır. Ek ücret ödeyerek, isterseniz girişinizde çalacak orkestra keman ekiplerini İstanbul Güngören otellerinde talep edebilirsiniz. Canlı müzik de isteyebilirsiniz. Dans ekipleri de ekstralar arasındadır.

Avantajları ile Güngören Otel Düğünleri

Olumsuz hava koşulları konusunda endişelenmeden konfor içinde düğününüzü yapabileceğiniz oteller Güngören’dedir. Güngören’de oteller ek kapalı alanlar, açılır kapanır teraslar ve artı önlemleri çiftlere sunmaktadırlar. Düğünlerinize dört mevsim ev sahipliği yapabilecek otelleri ve detaylarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz. İstanbul’un hava koşullarına uygun alanlarda dünyaevine girebilirsiniz.

İster açık ister kapalı alan olsun, Güngören’de ferah otellerde düğün organizasyonları planlayabilirsiniz. Konforlu otelleri sayesinde Güngören düğünler için oldukça avantajlıdır. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar, konuklarınıza oldukça havadar davet alanları sunarlar. Ek olarak açılır-kapanır tavana sahip olan Güngören otelleri, davet boyunca rahat bir ortamda eğlenmenizi sağlayarak farkını ortaya koyuyor.

Güngören otellerinin en büyük avantajlarından biri, profesyonel organizasyon sorumlusunun her daim alanda olmasıdır. En güzel geceniz boyunca sizin ve misafirlerinizin her türlü ricasında destek olacak organizasyon ekibi, dinamik ve güleryüzlü olacaktır. Güngören otellerinde yemekli düğünlerinizin düzenlenmesinden tutun, özel gereksinimli misafirlerinizin alana girişi için yardımcı olmaya kadar her konuda desteğe hazırlardır.

Hizmetleri ile Güngören Otel Düğünleri

Ulaşım hizmetleri ile de çok rahat edeceksiniz. Özel araçları ile gelecek olan davetlileriniz için kapalı otopark sunan oteller Güngören’de sizin için çok güvenli ve uygun olacaktır. Düğün yerine gelen konuklarınıza yardımcı olacak karşılama ekipleri de tüm süreçleri çok kolaylaştıracak. Uzun davetli listelerinde size destek olmaya hazır karşılama ekipleri alanda bulunacaklardır.

Verilen hizmetler arasında seremoni alanları ve süslemeleri de bulunmaktadır. Bekarlığa veda partinizi otellerde yapabilirsiniz. Pasta kesimi, düğünden önce nikah töreni ve düğün sırasında kına yakımı gibi etkinlikleri rahatlıkla yapabilmeniz için seremoni alanlarını kullanabilirsiniz. Güngören’de otellerde dekorasyon alanında uzman çalışanları tarafından son trend parçalar ve de tarzınız göz önüne alınarak bu seremoni alanları süslenebilirler.

Hizmetlerin arasında yer alabilen gelin damat odaları ile Güngören’de konfor ile hazırlanacaksınız. Bütçe dostu pek çok otelde gelin damat odaları düğün paketine dahildir. Bu odalarda rahatça dinlenebilirsiniz. Gelin damat odasında saç ve makyajınızı düğünden önce yaptırabilirsiniz. Havalandırma ve ısıtmasının kalitesinde emin olabilmek adına gelin damat odanızı düğünden önce kontrol edebileceğinizi de hatırlatalım.

Işık ve akustik ses sistemleri de Güngören’de otellerde dünyaevine girecek çiftlere sunulmaktadır. Girişinizde bir ışık ve sis şovu talep edebilir, kaliteli ses sistemleri eşliğinde istediğiniz parçalar ile eğlenebilirsiniz. Ekstra olarak animatör ekipleri ve hatta dans grupları size eşlik edebilir. Güngören otelleri aradığınız tüm bu hizmetleri ayağınıza getirecektir!

Güngören Otel Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güngören’de yemekli düğünlerde uzman şeflerden yardım alınmaktadır. Ancak siz özel durumları olan konuklarınız için menüye ayrıca dikkat edebilirsiniz. Vegan, vejetaryen ya da kolesterol özel menülere ihtiyaç duyacak konuklar için ek alternatifler talep edebilirsiniz. Her bir misafirin hassasiyetlerine uygun kararlar almak düğün günü çok önemli olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak mekanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Otellerin anlaşmalı fotoğrafçısı olduğuna dikkat edebilirsiniz. Pek çok otel Güngören’de evlenen çiftlerin fotoğraf çekimi için profesyoneller ile anlaşmalarını sağlamaktadır. Profesyonel fotoğrafçılar ile dünyaevine girdiğiniz geceden en güzel anılarınızı biriktirebilirsiniz. Ayrıca dış çekim de isterseniz panoramik İstanbul ve Boğaz manzaralı alanlarda eşiniz ile dış çekim yapabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri