Güngören Otel Düğünleri

Otelde Düğün Fiyatları ve Balo Salonlarındaki kapasite bilgilerini öğrenmek için Düğün.com'u ziyaret etmen yeter! Hemen teklif almak için tıklayın!

6 firma

Güngören

The Green Park Hotels Merter

Sonsuz mutluluğa kusursuz bir adım...Deneyimli kadrosu, doğayı ayaklarınızın altına seren bahçesi ve göz kamaştıran balo salonları ve tekne düğünleri imkanı eşliğinde hayallerinizi gerçekleştirmek...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

Hediye 61 5

Güngören

Hurry- inn Merter İstanbul

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik edeceği bu özel günde tüm detayları biz sizin için düşünüyoruz. Misafirleriniz ''Hoş Geldiniz'' kokteyli ile karşılanırken,...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

%33 87 2 41

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Düğün mekanında konfor ve servis gibi detaylar senin için önemliyse mutlaka düğün otellerini değerlendirmelisin. Otelde düğünün avantajları bunlarla sınırlı kalmıyor. Düğün mekanı olarak bir otelin bahçesi, balo salonu veya terasını seçmen durumunda düğün sırasında ihtiyaç duyacağın yemek servisi, ikramlar hatta düğün yemeği gibi hizmetleri işletme bünyesinden kolayca sağlayabilirsin. İstanbul turistik bir şehir olduğundan otel sayısı bir hayli fazla. Bundan dolayı düğün yapılabilecek otel sayısı da o derece yüksek. Eğer Avrupa Yakası'nda Güngören veya çevre ilçelerde yaşıyorsan Tozkoparan, Merter ve Akıncılar semtlerinde bulunan düğün otellerini mutlaka incelemelisin. Firmalar hakkında detaylı bilgileri ve görselleri inceledikten sonra düğün planına devam etmek için fiyat teklifi alabilirsin.