Esenler Hotel Golden Way

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Esenler Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent

100 - 450 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Esenler Grand S Hotel

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Bayrampaşa Lionel Hotel İstanbul

50 - 875 Kişi
1.600
1.400 TL

Bayrampaşa Wish More Hotel İstanbul

50 - 550 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenler Otel Düğünleri

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler, otel düğünleri için pek çok mekana ve fırsata sahip. Her türlü davetli grubunu konuk edebilen bütçe dostu Esenler otelleri, çok kalabalık davetli gruplarını bile rahatça ağırlayabilir. Küçük ve samimi davetlerinizi de Esenler’de otellerde organize edebilirsiniz. Oruçreis, Tuna ve Turgutreis gibi merkezi mahallelerinde bulunan otellerde düğün yapabilirsiniz.

Hava durumu ansızın değişse bile pratik çözümler sayesinde düğününüzü yapabileceksiniz! Otellerde yemekli ya da yemeksiz düğün davetlerini yapabilirsiniz. Çeşitli hizmetlere alanında popüler olan profesyonel ekiplerin desteği ile ulaşabilirsiniz. Hatırlatalım ki her bütçeye uygun otel alanları bulunabilmektedir. Eğer siz de tüm bu artılar ile Esenler’de otellerde dünyaevine girmek istiyorsanız, incelemeye başlayın!

Esenler Otel Düğünlerinde Yemek ve Kokteyl Servisleri

Turgutreis ve Oruçreis gibi çok çeşitli bölgelerde yoğun olarak otel düğün mekanları hizmet vermektedirler. Bu mekanlar yemekli, yemeksiz ve kokteyl düğün hizmetleri sunmaktadırlar. Yemekli düğünlerde ön tadım hizmeti de pek çok mekanda düğün paketine dahil olabiliyor. Yemeklerin servisi için görevli olan uzman servis ekipleri pakette bulunuyor. Tüm yemekler, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıyor.

Vegan ve vejetaryen konuklar için özel menüler hazırlatabilirsiniz. Diyabet özel menü talep eden ya da kolesterol hastası olan sevdikleriniz için ise özel ayarlamaları da yapabilirsiniz. Pek çok mekanda özel olarak çocuk menü talep edebilirsiniz. Ayrıca yemeksiz ya da kokteyl düğünlerin atıştırmalıklarını da değiştirip düzenleyebilirsiniz. Kendi zevkinize göre alkollü ya da alkolsüz meşrubatları seçme şansınız her zaman mevcuttur.

Düğün paketlerine dahil olan çeşitli servislerin yanı sıra ekstralara da Esenler’de yapılacak düğünlerde ulaşabilirsiniz. Ekstra servis olarak tatlılar ve ordövr tabakları eklemeleri yapabilirsiniz. Yemekli düğünlerde ekstra olarak açık büfe de isteyebilirsiniz. Sizin talebiniz ne ise bunu Esenler otellerindeki işletmecilerden talep edebilirsiniz. Hayalinizdeki düğüne bu sayede İstanbul Esenler’de adım adım yaklaşabileceksiniz.

Otel Düğünleri Esenler’de Nasıl Fiyatlar ile Sunulur?

Otel düğünleri çiftlere pek çok bütçe dostu seçenekleri sunabilmektedir. Esenler’in her yerindeki otellerde, örneğin Tuna Mahallesi çevresinde, her çiftin bütçesine uygun seçenekler bulabilme imkanınız vardır. Otellerin fiyatları genellikle mekan kiralama sistemi ya da kişi başı üstünden belirlenmektedir. Fiyatları genel olarak etkileyen başlıca faktörler şunlardır:

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı olarak şekillenmektedir. Esenler’de yemekli düğün yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler en uygun maliyetli seçimlerdendir. En bütçe dostu olanlardan bir diğeri ise atıştırmalık ve meşrubat servisini içeren kokteyl düğünlerini tercih etmek olacaktır. Ayrıca hafta içi yapılacak sonbahar dönemi düğünleri fiyat olarak daha uygundur.

Esenler Otel Düğünleri ve Hizmetleri

Ses, ışık ve sahne sistemi imkanları en yüksek kalite ile İstanbul Esenler’de sunulmaktadır. Ses sistemleri ile gece boyunca sevdiğiniz parçalara doyabileceksiniz. Ardından ekstra isterseniz before ya da after party alanı hizmetleri ile sevdikleriniz ile dans edebileceksiniz. Pakete dahil hizmetlerin yanı sıra dans grupları ve koreografi talebinde bulunma şansınız da vardır.

Esenler otel düğünlerinde özel olarak çiçekler ve fotoğraf çekim aksesuarları ile hazırlanmış fotoğraf çekilme alanları bulunabiliyor. Otel düğünlerinin Esenler’de anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekipleri mevcuttur. İsterseniz dışarıdan da fotoğraf ekibi getirme imkanı sağlayan bazı oteller de Esenler’de vardır.

Usta şeflerden menüleriniz içi hizmet alabileceğiniz otel düğünleri yerlerinde yemekli davetlerinizi gönül rahatlığı ile planlayabileceksiniz. Ayrıca istekleriniz ve konuklarınızın hassasiyetlerine göre ekstra olarak menüleri düzenleyebilir. Gluten hassasiyeti olan konuklarınız için hazırlanacak menüler özenle servis edilecektir. Her bir konuğun alerji durumu Esenler’de otellerde bildirilebilecektir.

Alanında uzman olan dekorasyon ekipleri otelleri süslemektedirler. Dekorasyon ekibi tarafından size sunulacak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün mekanı ve giriş yapacağınız gelin yolu, sizin isteklerinize ve trendlere göre süslenecektir. Seçeceğiniz renk ve konsepte göre pek çok otelde düğün pastanız uzman pastacılar tarafından da o renklerdeki şeker hamuru figürler ve süsleme amaçlı çiçekler ile dekore edilebilir.

Esenler Otel Düğünlerinde Eğlence İmkanları

Yüksek kaliteli ses ve sahne ekipmanları çiftlere İstanbul Esenler’de sunuluyor. İlk dansınız sırasında sizin için önemli olan bir şarkının çalınmasını isteyebilirsiniz. İlk dansınız için özel koreografi de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca gece boyunca dinleyeceğiniz parçalar için karar verebilirsiniz. Bu taleplerinizi mekana öncesinde söyleyebilirsiniz. Ayrıca pasta kesim ve gelin yolundan giriş sırasında istek şarkı isteyebilirsiniz.

Orkestrası ile sahne alacak şarkıcılar ile anlaşmalı olan otel düğünleri Esenler’de yapılabilir. Böyle bir ekstra isteğiniz var ise organizasyon sorumlusu ile bu talebinizi önceden konuşabilirsiniz. Dans ekipleri de en mutlu gecenizde eğlence hizmeti için otel alanına gelebilirler. Tüm bu ekstra hizmetler için Esenler’de oteller ile direkt iletişime geçebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri