Esenler Otel Düğünleri

Esenler’de düğün yapmak istiyorsan İstanbul Avrupa Yakası’nın en iyi düğün otelleri burada. Hemen ücretsiz fiyat teklifi al ve düğün bürçeni oluştur!

3 firma

Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent

Esenler

Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent

Düğünlerinizi kurumsal bir otel olan ve Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet veren Ramada Hotel farkıyla gerçekleştirmek ister misiniz? Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotel, Esenler’de faaliyet...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 35 3 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Kış düğünü yapacaksan veya yağmur ve rüzgar gibi olumsuz hava şartları seni endişelendiriyorsa ve düğün gerçekleştireceğin davet alanının konforunu önemsiyorsan, mekan tercihini düğün otellerinden yana kullanabilirsin. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan İstanbul otelleri arasında düşlediğin düğünü gerçekleştirmeni sağlayacak işletmeleri rahatlıkla bulabilirsin. Avrupa Yakası'nda yaşıyorsan merkezi ilçelerden Esenler'in, Oruçreis, Tuna ve Turgutreis gibi merkezi mahallelerinde bulunan otellerde düğün yapabilirsin. İşletmelerin düğünler için sunduğu teras ve balo salonu gibi mekanlar sayesinde istediğin düğün konseptini hayata geçirmen mümkün. Firmaları incelemeye başlayarak davetine uygunluklarına göre bir ön eleme yapabilirsin. Ardından mekan fotoğraflarını inceleyip, çift yorumlarını okuyarak kendi düğününü kafanda canlandırabilirsin. Firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi almayı unutma.