Adalarda Otel Düğünleri

İstanbul, Adalar'da düğün yapmak istiyorsan davetini gerçekleştirebileceğin oteller Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

8 firma

Adalar

Splendid Palace Hotel

İstanbul’da ama aynı zamanda İstanbul dışında büyüleyici bir düğün mekanı… Splendid Palas Büyükada! 1908'de inşa edilen Splendid Palas, insanı kendine hayran bırakan ve bir düğün pastasını andıran...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

14

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
İstanbul'a yakın olduğu kadar büyüleyici doğasıyla da küçük tatiller için uygunluğuyla da bilinen Adalar düğünün için de harika mekanlar sunuyor. Burgazada, Heybeliada, Kınalıada ve Büyükada'da bulunan düğün otelleri sayesinde hayalindeki düğünü kolayca gerçekleştirebilirsin. İster deniz manzaralı bir otel seç, ister bir balo salonu, başka şehirlerden gelecek misafirlerinin konaklaması için de uygun oteller var. Ayrıca bir otelde düğün yapmanın başka bir avantajı da evlilik yıl dönümünüzde gidebilecek olmanız. Özellikle yoğun tempoda çalışıyorsan ve yıl dönümünde eşine bir sürpriz yapmak istiyorsan harika bir seçenek olacaktır. Vakit kaybetmeden mekanları inceleyip merakını giderebilirsin. Firma profil sayfalarında bulamadığın diğer bilgiler için iletişime geçmeyi ve fiyat teklifi almayı unutma.