50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
50 - 75 Kişi
500 - 750 TL
50 - 75 Kişi
500 - 750 TL
50 - 250 Kişi
2.000 – 3.000 TL
50 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adalar Otel Düğünleri

Otel düğünleri Adalar’da yapılacaksa çiftlere düğün sezonunda pek çok seçenek sunulmaktadır. Büyükada, Burgazada, Heybeliada ve Kınalıada’da yapılacak otel düğünlerinde Adalar’ın eşsiz atmosferine tanık olabilirsiniz. Butik davetleri kendi aranızda yapmanızı sağlayacak mekanlar Adalar’da mevcuttur. Ayrıca uzun davetli listeleri ile yapacağınız 2000 kişiye kadar alan açabilen otel düğünleri Adalar’da organize edilebilmektedir.

Deniz ve doğa manzarasına doyuran otel düğünleri Adalar’da yapılırken her mevsim alınan önlemler ile kutlamalar sorunsuz devam etmektedir. Bahçeli ya da teraslı otel düğün yerleri Adalar’da yoğunlukla bulunabilmektedir. Bütçe dostuotel düğünleri Adalar’da büyük bir memnuniyet ile yapılabilmektedir. Her zevke ve bütçeye hitap edebilen düğün yerleri arasından seçim yapabilirsiniz!

Adalar Otel Düğünleri Fiyatları

Fiyatlandırmalar Adalar’da oldukça bütçe dostu bir sistemle gitmektedir. Ancak her bütçeye göre değişebilen çok çeşitli ve büyük mekanlar da bulunabilmektedir. Yani çiftlerin talepleri ne ise, buna uyacak mekanlar Büyükada’dan Kınalıada’ya her yerde vardır. Toplam ücretler kişi başı verilen fiyatlar üstünden hesaplanmaktadır. Siz net davetli sayısını karar verdiğinizde, mekanlar da size fiyatı söyleyebileceklerdir.

Fiyatı en çok şekillendiren etmenlerden biri düğünün yemekli olup olmamasıdır. Kırmızı et ya da balık yerine kararı beyaz etten yana almak daha bütçe dostu olabilir. Ayrıca alkolsüz meşrubatlar da uygun maliyetli yemekli düğünlerinizi Adalar’da yapmanızı sağlayacaktır. Otel düğünleri Adalar’da yemeksiz olarak yapılıyorsa, atıştırmalık tabaklı servisler daha uygun fiyatlı olabilir.

Otel Düğünleri Adalar’da Nasıldır?

Fiyatı en çok şekillendiren etmenlerden biri düğünün yemekli olup olmamasıdır. Otel düğünleri Adalar’da yemekli olarak yapılıyorsa, beyaz et menüleri daha uygun fiyatlı olabilir. Kırmızı et ya da balık yerine kararı beyaz etten yana almak daha bütçe dostu olabilir. Ayrıca alkolsüz meşrubatlar da uygun maliyetli yemekli düğünlerinizi Adalar’da yapmanızı sağlayacaktır.

Otel düğünleri Adalar ’da yapılırken hizmet olarak gelin-damat odası da verilmektedir. Özellikle Büyükada otel düğünleri mekanlarında hazırlanıp giyinebilmek için dekore edilmiş, hijyenik ve konforlu alanlar vardır. Bu gelin-damat odalarına yemek servisini de ekstra hizmet olarak alabilirsiniz. Adalar otel düğünleri öncesinde, profesyonel kuaför ve saç ekibi ile bu odalarda çalışabilirsiniz.

Servis personellerinin hizmeti de Adalar otel düğünleri yerlerinde bulunmaktadır. Davetli sayınıza uygun miktarda olarak bulunacak servis personelleri size gece boyu hizmet verebilirler. Yemek ve meşrubat servisini bu uzman ekipler yapacaklardır. Zaten profesyonel mutfak ekibi tarafından hazırlanmış olan yemekleri, konuklara ikram edecek olan servis personelleri Adalar otel düğünleri mekanlarında mevcutturlar.

Dünyaevine Adalar’da girerken uzun davetli listelerini kontrol ederek herkesin yerleşmesini sağlayacak karşılama hosteslerinin hizmeti de paketlere dahildir. Karşılama hostesleri girişte gece boyu destek olacaklardır. Trio ekipleri de keyifli bir karşılama ortamına Adalar otel düğünleri mekanında sahip olabilirsiniz. Hatırlatalım ki otel düğünleri Adalar’da uzman ekipler ile çalışarak gerçekleşmektedirler.

Avantajları ile Adalar Otel Düğünleri

Adalar otel düğünleri çiftlere çok çeşitli avantajları da beraberinde sunmaktadırlar. Öncelikle otel düğünleri Adalar’da ulaşılabilir konumlarda yer almaktadırlar. Büyükada, Burgazada ve Heybeliada otel düğünleri mekanları iskeleye yakın konumlarda bulunabilmektedirler. Rahatlıkla İstanbul içinden ulaşma imkanı olan otel düğünleri organize edebilirsiniz. Adalar’ın içerisindeki otel düğün yerleri de oldukça kolay konumları ile popülerlerdir.

Yemekli davetlerde çok çeşitli menüler sunulabilmektedir. Beyaz et, kırmızı et ya da balık et seçilebilir. Ayrıca vegan ve vejetaryen menüler de vardır. Gluten hassasiyeti olan konuklarınız için özel hazırlık talep edebilirsiniz. Aynı şekilde kolesterol özel yemekler de mevcuttur. Her yaştan konuğunuzun rahat etmesini sağlayacak menüler ile, otel düğünleri Adalar’da çocuk menü de sunabilmektedir.

Adalar otel düğünlerinde her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. Bütçe dostu imkanlar çok avantajlı olacaklardır! En dikkat çeken avantajların arasında şık süslemeler de bulunmaktadır. Deniz manzaralı otel düğünleri Adalar’da yapılırken, marin konseptine uygun süslemeler yapılabilir. Mekanın konseptine uygun yapılacak dekorasyonlar çiftleri Adalar otel düğünleri mekanlarında çok memnun etmektedirler.

Adalar Otel Düğünlerinde Dikkat Edilecekler

Güzel bir organizasyon için dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır. Bunların başında süslemelerdeki uyum yer almaktadır. Nikah merasimi, gelin yolu ve after party gibi farklı alanlar ile kutlama yapacaksınız; hepsininin dekorasyonunun uyumlu olduğuna dikkat edebilirsiniz. Süslemeler ve alan düzenlemesi için bir konsepte karar vererek, Adalar otel düğünleri mekanlarına uyum sağlamasına odaklanabilirsiniz.

Düğün öncesi tadım yapmaya da Adalar otel düğünleri yerlerinde dikkat edebilirsiniz. Bu sayede verilecek olan menünün kalitesinden ve lezzetinden emin olabilirsiniz. Düğünden önce yapılabilecek ön tadım sayesinde istemediklerinizi çıkartabilirsiniz. Adalar otel düğün mekanlarında yemeğin servisinin kalitesine emin olmak için yeterli sayıda servis personelinin olup olmayacağını da sormaya özen gösterebilirsiniz.

Mevsime ve sizin taleplerinize uygun olarak gelin-damat odasının gereken şekilde düzenlendiğine dikkat edebileceğinizin altını çizelim. Adalar otel düğünleri mekanlarının içerisinde bulunabilecek hazırlık odasının konforlu ve hijyenik olmasının önemli olduğunu unutmamakta fayda var. Aradığınız otel düğün mekanına Adalar’da ulaşmak için, bilgi formlarını doldurarak hemen mekanlar ile iletişime geçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri