Nikah Sonrası Yemeği Sivas

Yeşil Konak Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşil Konak Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yeşil Konak Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yeşil Konak Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Yeşil Konak Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Konak Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yeşil Konak Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeşil Konak Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yeşil Konak Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeşil Konak Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yeşil Konak Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeşil Konak Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yeşil Konak Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşil Konak Restaurant düğün dışında doğum günü, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yeşil Konak Restaurant Hakkında

Tarihi dokusu ve şık atmosferiyle Yeşil Konak Restaurant Sivas’ta davetlilerinize ev sahipliği yapıyor. Hayallerinizdeki gibi bir gece için eksiksiz bir organizasyon tasarlanıyor. Nasıl mı? Anlatalım:

Organizasyon sorumlumuz isteklerinizi dinliyor, düzenlemek istediğiniz davetin konsepti ve özellikleri hakkında bilgi alıyor. Bu sayede hizmet personel arasında görev dağılımı yapılıyor ve hazırlıklar başlıyor. Profesyonel ekibimiz özenli ve disiplinli çalışma düzeni ile beklentilerinizi karşılayacak!

Her mevsim hizmet verdiğimiz restoranımızda; yaz ve bahar aylarında konağın iç kısmında, kış aylarında ise bahçede davetlinizi düzeliyoruz. Havuz başı ferah bir alanı bulunan bahçede konuklarınızı açık havanın huzuru ile ağırlıyor, konakta ise özellikle kına gecelerinde geçmişin izleriyle duygusal anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Bu benzersiz atmosferde davetlileriniz için şık alanlar dekore ediyor, masa ve sandalyelerde beyaz örtülerle şık bit görüntü elde ediyoruz. Renkli dokunuşlar ve aksesuarlar konseptinize uygun olarak tercih ediliyor. Tarzınıza uygun bir gece tasarlamak konusunda son derece iddialıyız!

Üstelik düğün törenleriniz için nikâh masanız beyazlar içinde stilize ediyoruz. Kına törenlerinde taht ve cibinlikle bir örnek özel bir kına köşesi, söz ve nişan organizasyonlarınızda ise yine konseptinize göre dokunuşlarla söz kesim alanları tasarlayacak geniş bir alana sahibiz. Arzu ettiğiniz süsleme ve düzenlemeler için de farklı alanlar oluşturmak için Yeşil
Konak Restaurant ve Organizasyon ekibi yanınızda!

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için menü tadımları düzenliyor ve damak tadınıza uygun menüler belirliyoruz. Özel olarak seçtiğiniz menüleri konularınızın beğenisine sunuyoruz. Gecenizi müzik ve ziyafetlerle şölene dönüştürüyoruz...

Siz de söz, nişan kına gecesi, nikâh sonrası yemek ve düğün organizasyonlarınız için Sivas düğün salonlarından fazlasını arıyorsanız, doğru adrestesiniz. İletime geçmek ve davetlerinizi planlamak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Bahtiyarbostan 24. Müze Sok. No: 5 Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Konak Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.