Akıntıburnu Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akıntıburnu Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Akıntıburnu Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Akıntıburnu Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akıntıburnu Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Akıntıburnu Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akıntıburnu Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Akıntıburnu Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Akıntıburnu Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akıntıburnu Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Akıntıburnu Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akıntıburnu Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Akıntıburnu Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akıntıburnu Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akıntıburnu Restaurant Hakkında

Harikulade bir boğaz manzarasına karşı büyülenmek, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek ve geleceğe kadeh kaldırmaya ne dersiniz?

O zaman sizi 1967 yılından beri Akıntıburnu Balık Restaurant adıyla hizmet veren mekânımıza bekliyoruz. Mekânımızın ismi boğazın en dar kısmı olan Akıntı Burnu mevkiinden geliyor. Kurulduğumuz günden bu yana özverili bir şekilde çalışıyor, hayallerinizdeki geceye kavuşmanızı sağlıyoruz. Ocak 2010 yılında ise Azderoğlu bünyesinde yolumuza devam etmeye karar verdik. Keyifli bir akşam yemeği için bizi tercih etmek istiyorsanız öncelikle belirtmek isteriz ki; muhteşem bir manzaraya sahibiz. İstanbul’un eşsiz mimarisinin eşlik ettiği yemeklerde huzur ve içinizi ısıtan bir atmosfer vaat ediyoruz.

Bembeyaz masa örtülerini masalara serdikten sonra krem sandalyeleri konumlandırıyoruz. Masalarda bulunan mevsime göre değişebilen çiçeklerimizle de şık bir atmosfer yaratıyoruz. Nezih bir atmosferde gerçekleşecek organizasyonlarınız için dışarıdan da yardım alabilir, bir organizasyon firmasıyla anlaşarak mekânımızın dekorasyonuna uygun farklı dekor ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman ilk planda tutuyoruz. Karşılama personellerimiz yardımıyla mekâna giriş yaptığınız andan itibaren özel hissetmenizi sağlıyoruz. Rahat ve ferah organizasyonlar düzenleyebilmek için hep daha çok çalışıyoruz. Sadece nikâh sonrası yemeklerinizi değil kurumsal etkinlikleri, doğum günü kutlamalarında da davetlileri ağırlıyor, günün yorgunluğunu atmanız için de kapılarımızı açıyoruz.

Akıntıburnu Restaurant adresinde nikâh sonrası yemeklerinizi lezzet şölenine dönüştürecek menüler sunuyoruz. Peki, hangi lezzetler yer alıyor?

Türk mutfağının farklı lezzetlerinin yer aldığı menülerde taze balık ve deniz ürünlerine yer veriyoruz. Hünerli aşçılarımız her gün aynı kalitede lezzetler hazırlıyor, tüm marifetlerini ortaya koyuyorlar. Hijyenik ortamlarda hazırlanan yemek listeleri kreatif sunum tabaklarıyla davetlilerin masalarına ulaşıyor. Davet öncesinde beraber davetlilerin yemek listelerini belirliyor, denemek istediğiniz özel lezzetlerimiz varsa da menü tadım etkinliği düzenliyoruz.

Siz de nikâh sonrası yemekleriniz için İstanbul restoranları arasından bizi tercih etmek, gününüzü emanet etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Mah. Bebek Arnavutköy Cad. No:115 34345 Beşiktaş İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akıntıburnu Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.