Tandoori Indian Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tandoori Indian Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Tandoori Indian Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tandoori Indian Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tandoori Indian Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tandoori Indian Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tandoori Indian Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Tandoori Indian Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Tandoori Indian Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tandoori Indian Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tandoori Indian Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tandoori Indian Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Tandoori Indian Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tandoori Indian Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tandoori Indian Restaurant Hakkında

Mutlu bir geleceğe evet dediğiniz bu özel gününüzde standart yemeklerden sıkıldıysanız, sizi Hint kültürünü tanımaya davet ediyoruz. 25 Yıllık tecrübemizle Hindistan’ın zengin yemek kültürünü sizinle buluşturuyoruz. İstanbul’un ilk ve tek Hint Restoranı olma unvanımızla sizi Tandoori İndian Restaurant Beşiktaş’a bekliyoruz.

Türk Mutfağıyla birçok benzer özelliklerimiz olduğu gibi tamamen farklı tatlarımız da bulunuyor. Restoranımızın amacı sadece kar elde etmek değil, Hint Kültürünü size en iyi şekilde yansıtmak. Kendinizi Hindistan’da hissetmeniz için mekânımızı özenle dekore ettiğimizi de belirtmek istiyoruz.

Mekânımız, kalabalık yemekleriniz içinde oldukça uygun bir alana sahip. Geniş ve konforlu bir ağırlama kapasitesine sahibiz. Nikah gününüzden birkaç gün önce bizimle iletişime geçmeniz halinde sizin için mekânı kapatabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşarak size özel süslemeler yaptırabilirsiniz. Bu isteğinizde herhangi bir kısıtlamaya gitmediğimizi de bilmenizi istiyoruz.

Sizi usta şeflerimizin hazırladığı müthiş lezzetli menülerimizle konuk ediyoruz. Yemeklerinize Hindistan’ın kendine has mercimek çorbasıyla başlangıç yapabilirsiniz. Bunun dışında mısır ve özel baharatlarla hazırlanmış tavuk çorbası, Hindistan’a has geleneksel karnabahar çorbası gibi seçeneklerimiz de bulunuyor. Hint usulü sebzeli börek, taze ve kişnişli patates topu gibi aperatiflerimiz bulunuyor. Bunlar dışında körili geleneksel yemeklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yemeğinizi yerken bir yandan da eğlenebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Hint şarkılar eşliğinde sohbetlerinizi edebilir sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizde sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz.

Siz de bu özel gününüzde hizmetlerimizden yararlanmak, daha fazla bilgi sahibi olmak ve menülerimize özel kişi başı fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çırağan Caddesi 49/1 Beşiktaş - İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tandoori Indian Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.