Mavi Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Balık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Mavi Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mavi Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mavi Balık Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Balık düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Balık 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mavi Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mavi Balık düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Mavi Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Balık düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mavi Balık Hakkında

İstanbul’un en güzel semtlerinde birinde, Beşiktaş’tayız. Kuruçeşme mevkiinde nikah sonrası yemeği düzenlemek isteyen evlenecek olan çiftleri sayfamızda bekliyoruz. Restoran olarak en önemli özelliğimiz mavi ve yeşilin eşsiz uyumunu içinde barındırması. Sektördeki faaliyetlerimize Mavi Yeşil Restaurant olarak başladık. Kendimizi geliştirdik ve yenilikler kattık. 1995 yılında Mavi Yeşil adıyla devam ettik yolumuza. 2000 yılında ise şu an sahip olduğumuz Mavi Balık Kuruçeşme/İstanbul ismine sahip olduk.

Lezzetlerimize yüzlerce çeşit kattık, menümüzü genişlettik. Şimdi ise en güzel organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. İstanbul’un eşsiz doğa ve deniz manzarası ile bütünleşiyor, ferah restoranımız ve terasımızda sizi ağırlayabiliyoruz. Muhteşem lezzetlerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile beraber gecenizi güzelleştirmek istiyoruz. Siz de unutulmaz saatler geçirmek istiyorsanız bizi tercih edebilir, dilediğiniz geceye kavuşabilirsiniz.

900 metrekare alana kurulmuş restoranımız oldukça geniş. Yaz-kış hizmet verebilen restoranımızda 300 kişilik kapalı alanımızda ağırlayabiliyoruz. Eğer bizi tercih ettiğinizde mevsimlerden yazsa, çok şanslısınız. Çünkü terasımızı kullanıma açıyoruz. 100 kişilik açık alanımızın dışında 120 kişilik terasımınız da organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Restoranımızın hangi bölümünü seçerseniz seçin, kendinizi evinizde hissedebileceksiniz. Konfor ve hizmet anlayışımız ile beraber dilediğiniz gece hiç uzak değil.

Her zaman sonsuz bir güven veriyoruz misafirlerimize, en özel günlerinizi bize emanet etmelerini istiyoruz. Çünkü yılların verdiği tecrübe ve organizasyon ekimizle beraber organizasyonların kusursuz geçeceğini biliyoruz. Menülerimiz mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Çünkü her kullandığımız ürünün en tazesini ve en lezzetlisini masalarınıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Kalitemizi ve lezzetimizin unutulmaz olmasının nedenlerinden biri de bu.

Siz de nikah sonrası yemeğiniz için en ayrıntıyı düşünen İstanbul Mavi Balık’ı tercih edebilir, gecenizi güzelleştirebilirsiniz. Yanda bulunan formu hızlıca doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. En kısa zamanda sizinle iletişime geçelim.

Ekiple Tanışın

  • Satış & Pazarlama

İletişim

  • Adres:

    Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:64/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mavi Balık Yol Haritası

Mavi Balık Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Dilem

Düğün Tarihi: 19.09.2015


Mekan lokasyon olarak çok güzel, yeşillik ve boğaz manzarası süperdi, mekanın teras katı ve giriş katı şuan faliyet gösteriyordu, 4 katlı bir mekan, biz teras katında 150 kişilik bir düğün gerçekleştirdik ve yemekleri olsun hizmetleri olsun çok iyiydi, mekan nezih ve şıklık sergiliyordu, içeriye... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.