Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Hanedan Balık

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanedan Balık Hakkında

İstanbul Beşiktaş lokasyonunda bulunan restoranımız Hanedan Balık İstanbul, en güzel gününüzü ortak olmak için sizi bekliyor.

Ekip arkadaşlarımız sizin gecenizi ortak olacakları için çok heyecanlılar. Bu heyecanı sizinle paylaşarak ve gecenizi kusursuz ulaştırarak davetlilerinize geçirecekler. Ekibimizle beraber gece boyu çok çalışacağız ve kalitemizi davetlilerinize ispatlayacağız. Lezzetlerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile beraber davetlileriniz unutulmaz bir gece sahip olacaklar. Böylelikle dilden dile dolaşacağız ve bu özel gecenizin unutulmaması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Merkezi bir konumda olduğumuzdan dolayı da davetleriniz ile beraber biz seçmek isteyeceksiniz. Boğaziçi Köprüsü’nde Sadece 3 dakika mesafede olan restoranımız ideal bir seçim olacak.

Şehir ve doğa manzarası ile beraber denize karşı bir akşam yemeği yenilecek davetlerinizde beraber keyifli sohbetler edebileceksiniz. Birbirinden lezzetli balıkları ve menüsünde bulunan diğer tatlılar her damak zevkine hitap edebiliyor. Siz de sizi en çok hitap eden lezzetimizi seçebilir davetlilerinize birlikte eşsiz bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Nikah sonrası yemekleri için ideal bir mekân olan Hanedan Balık yani Haneden Restaurant sizi ağırlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

12 yılından beri özel günlerinizde de yanınızdayız. Doğum günü, özel kutlamalar, evlilik yıldönümleri gibi özel organizasyonlarınızda da bizi tercih edebilirsiniz. Şimdi de nikah sonrası yemekleri için ideal bir mekân haline geldik. Çünkü biz özel günlerin özel mekanlarda gerçekleştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Biz de çok özel bir mekân olduğumuzu biliyor ve davetlilerinize göstermek istiyoruz. Kurulduğumuz günden beri lezzetimizden ve işimize olan sevgimizden hiçbir şey kaybetmedik. Ilk başladığımız zaman tatlılarımız Nasılsa yine aynı lezzette emekler davetleriniz masasını sunduk ve sunmaya devam ediyoruz sizde böyle kaliteli bir mekânda nikah sonrası yemeğiniz gerçekleştirmek, İstanbul'un eşsiz manzarasını gözlemleyerek arkadaşlarınızla sohbet etmek isterseniz yanda bulunan formu doldurmayı unutmayın!

İşte restorana ulaşmak bu kadar kolay bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Barbaros meydanı Motor iskelesi yanı çiğdem sok. no.3 Beşiktaş/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Hanedan Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.