Nikah Sonrası Yemeği Gaziantep

Eşref Saati Restaurant

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eşref Saati Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Eşref Saati Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Eşref Saati Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Eşref Saati Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Eşref Saati Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Eşref Saati Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eşref Saati Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Eşref Saati Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eşref Saati Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Eşref Saati Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eşref Saati Restaurant düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Eşref Saati Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eşref Saati Restaurant düğün dışında parti, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Eşref Saati Restaurant Hakkında

Gaziantep’in merkezinde bulunan Eşref Saati Restaurantımızın kapılarını tüm özel davetleriniz için açıyoruz. Uzun yıllardır Gaziantep halkına hizmet veriyoruz.

Restoran hizmetimizin yanında kendimizi belirli bir noktaya getirdiğimize inandıktan sonra grup organizasyonlarınız için de hizmet vermeye başladık. Bugüne dek nice nişan, nice mezuniyet organizasyonu düzenledik. Kimi zaman düğünleriniz için kapılarımızı açtığımız da oldu. 200 ila 300 konuk arası ağırlayabildiğimiz havuzlu bahçemizde nice çiftimizin mutluluğa ilk adımlarını atışlarına şahitlik ettik. Hatta bu adımların paydası olduğumuzu söylesek yeridir. Böylesine anlamlı günlerde tercih ediliyor olmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu tercihinize layık olmak adına durmaksızın çalışıyoruz. Gelişimi ve değişimi tüm birimlerimize yayıyor; personellerimizden mekân tasarımına kadar hiçbir noktayı atlamıyoruz. Kaliteli hizmetle kaliteli ortam bir araya gelince de ortaya güzel hatırlanacak organizasyonlar çıkıyor.

Amacımızı soracak olursanız: düğün sonrası yorgun olmasına karşın mutlu olan yüzlerinizi görebilmek. Bununla motive oluyoruz. Ertesi gün bunun verdiği enerji ışığında uyanıyor belki de bambaşka bir aşk hikayesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz nice organizasyon için çiftlerimize pek çok farklı alternatif sunduk. Kapalı alanı da bulunan mekânımızın açık alanı düğün için daha uygundur. Bu sebeple tavsiyemiz; açık alandaki yaz düğünleri için kapımız çalmanız olacaktır. Böylelikle isteklerinize daha eksiksiz bir yanıt bulabileceksiniz. Üstelik açık alanımızın çevresini saran ağaçlar, bu alanın ortasında bulunan havuzumuz da çiftler için harikulade bir seçenek oluyor. Şık ve kaliteli düğün organizasyonlarınız için biz daima buradayız!

Siz de düğününüz için doğru adres olduğumuza inanıyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Eşref Saati Restaurant Gaziantep ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımıza aklınıza takılan soruları sorabilir; hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres::

  Güneykent Mahallesi, 27470 Şahinbey/Gaziantep

 • Adres tarifi:

  Şahinbey parkı teleferikli park içi

 • Haritadaki Konumu

  Eşref Saati Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.