Gaziantep Tarihi Düğün Mekanları

Düğünün için tarihi düğün mekanları mı bakıyorsun? Hemen tıkla, tüm Gaziantep tarihi düğün mekanlarını gör, firmaları ince, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gaziantep’te Tarihi Mekanda Düğün Organizasyonu

Coğrafi konumu ile tarih öncesi çağlardan beri insanlığın yerleşim alanı ve uğrak yeri olan Gaziantep, ilk uygarlıkların doğup geliştiği Mezopotamya ve Akdeniz’in arasında bulunuyor. Ayrıca Gaziantep tarihi ipek yolunun üzerinde bulunduğu için de canlılığını hiç kaybetmeyen bir il olma özelliği taşır. Siz de geçmişin izlerini düğününüze dahil etmek isterseniz, tarihi düğün mekanları size bu imkanı sunacaktır. Bunun için Gaziantep’teki tarihi konaklar, köşkler, oteller ve restoranlarda düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Ağır ve gösterişli bir düğün isteyenlerin sıkça tercih ettiği tarihi mekanlar, düğün organizasyonlarınıza şıklık katacaktır. Eğer düğününüzü açık alanda yapmak istiyorsanız, tarihi mekanların kır bahçelerini değerlendirebilirsiniz. Hem tarihin atmosferinden uzaklaşmayacaksınız hem de açık hava düğün organizasyonu yaparak tarihe modern bir dokunuş kazandıracaksınız.

Tarihi Mekan Düğünlerinde Ne Giyilir?

Tarihi mekanda gösterişli ve yemekli bir düğün organizasyonu yapıyorsanız, prenses kesim ışıltılı bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Katedral duvak ile de oldukça gösterişli görüneceksiniz. Eğer duvak yerine saç aksesuarı kullanmak isterseniz taç kullanmanızı tavsiye ederiz. Gelin çiçeğinizin, gelinlik ve mekan süslemesiyle uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Damat adayları düğünün ağırlığını taşıması için siyah smokin tercih edebilirler.

Mekan süslemesi için de altın sarısı ya da bronz tonlar tercih edilebilir. Masa süslemelerinde şamdan kullanarak masalara zenginlik kazandırabilirsiniz.

Gaziantep’te tarihi mekanlarda düğün ya da nişan organizasyonu yapmak size kendinizi sultan gibi hissettirecektir. Gösterişli düğünlerin vazgeçilmezi olan tarihi mekanları siz de tercih edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Gaziantep Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular