Balıkçı Yaşar

E-posta Gönder

  • Çanakkale.

Balıkçı Yaşar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Balıkçı Yaşar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzara Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Balıkçı Yaşar Sık Sorulan Sorular

Balıkçı Yaşar düğün fiyatları ne kadar?

Balıkçı Yaşar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçı Yaşar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Balıkçı Yaşar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkçı Yaşar 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Balıkçı Yaşar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkçı Yaşar düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Balıkçı Yaşar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkçı Yaşar düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, kına, doğum günü, piknik, parti, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Balıkçı Yaşar Hakkında

2002 yılından beri Balıkçı Yaşar Çanakkale’de faaliyet gösteriyor! Aynı zamanda balık ihracatı yaptığımız için her zaman günlük balıkları taze bir şekilde sofralarınız ile buluşturuyoruz. Üstelik yalnızca balıklarınız değil her daim taze meze çeşitlerimiz veya kırmızı et ürünlerimizde de tazelik konusunda oldukça hassas davranıyoruz.

Balıkçı Yaşar olarak ilk önceliğimiz taze malzemeler ile hazırlanarak; resepsiyonlarınızı şenlendiren lezzetli ve şık tabaklar sunmak…

Pasta konusunda da oldukça hassas davranıyor ve arzu eden çiftlerimiz için restoranımızda şık pasta kesimlerini volkan showları eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Tabii ki Balıkçı Yaşar Restoran ilk önceliği olan yemeklerinizi en kaliteli şekilde hazırlamaktan ve sunmaktan başka hizmetleri de gerçekleştirirken çok hassas davranıyoruz.

Öyle ki…

Çanakkale’nin tarihi dokusunun ve eşsiz boğaz manzarasının karşısında nezih ve kaliteli bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınız için; kapalı alanımız 800 kişilik oturma alanı kapasitesine sahip. Açık alanı da bulunan mekânımız denize sıfır ve boğaz manzarası eşliğinde, ağaçların arasında kır düğünü konsepti oluşturabileceğiniz üstelik oturma alanı kapasitesi olarak 1500 kişilik kapasiteye sahip olmanın yanında; kokteyl tarzı davetleriniz için de aynı sayıda konuğu rahatça ağırlayabileceğimiz bir büyüklükte!

Konuklarınızı ağırlarken ayrıca geniş bir sahne ve pist ile müzik grubunuzun geniş repertuarlarındaki şarkılarla kesintisiz eğlence yaşamanız ve pistimizde gece boyunda keyifli danslar etmeniz için de uygun bir şekilde düzenliyoruz.

İş mekânı konseptinize uygun süslemeye geldiğinde de tüm bu hizmetleri sunarken hallerinizi de gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile ortak bir çalışma yürüterek kapıdan girdiğiniz anda kendinizi özel hissedeceğiniz süslemeleri gerçekleştiriyoruz. Gelin yolunuza kırmızı halı seriyoruz, yolun kenarlarınız çiçek şamdanları ile süslüyoruz. Ayrıca gelin masanızdan konuklarınızın masalarına kadar her yeri konseptinize uygun bir şekilde uyum içerinde tasarlıyoruz.

Bunun için kimi zaman rengarenk çiçekler kimi zamanda dekoratif şamdanlar kullanıyoruz.

Balıkçı Yaşar olarak pek çok türdeki organizasyonlarınızı düzenlemek için çiftlerimizi bekliyoruz. Çiftlerimizin ise yapması gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifleri almak…

Balıkçı Yaşar Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Cansın & Çağatay

Düğün Tarihi: 06.04.2019


düğünümzü 2 hafta önce balıkçı yaşarda yaptık ve son derece memnun kaldık. gerek personelleri gerek sahipleri gerekse sanatçılar herşey muhteşemdi bu kadar güzel eğlenebileceğimiz ve hizmet alabileceğimiz başka yer olabileceğini zannetmiyorum. balıkçı yaşar ailesine herşey için çok teşekkürler

Aysun

Düğün Tarihi: 09.08.2015


Mekan genel anlamda deniz kenarında çok hoş ve şık bir mekan.Biz yaklaşık 750,800 kişilik bir düğün yaptık,yemekli oldu,yemeklerin tadından ve sunumundan memnun kaldık.
Yemekler lezzetli ve şık bir sunuma sahipti.Işıklandırma yeterli düzeydeydi.Garsonlardan gayet memnun kaldım,servislerinde...
devam 

Selin

Düğün Tarihi: 02.08.2015


Sahil kenarında deniz manzaralı çok güzel bir mekan.Düğünden önce çok mekan gezdik,ama burasını tercih ettik.Görüşmeye gittiğimizde mekan sahipleri bize ne söyledilerse hepsini yaptılar.Verdikleri tüm sözleri tuttular diyebilirim.Yaklaşık 500 kişilik bir düğün yaptık.Yemekliydi düğünümüz,yemeklerin... devam 

Fatma

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Çok fazla aslında tercih edilcek yer yoktu kalabalık bir organizasyon oluckatı o kadar kişiyi ağırlayabilecek tek mekan orasaydı büyüktü genişti ferahtı sonradan ekstra misafirler çıktı onda da sıkıntı yaratmadı . Ulaşımıda rahattı memnun kaldım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.