Manzara Kebap

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Manzara Kebap
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Manzara Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Manzara Kebap Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Manzara Kebap Sık Sorulan Sorular

Manzara Kebap düğün fiyatları ne kadar?

Manzara Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Manzara Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Manzara Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Manzara Kebap 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Manzara Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Manzara Kebap düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Manzara Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manzara Kebap düğün dışında doğum günü, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, baby shower ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Manzara Kebap Hakkında

Toplumun en küçük yapı taşı olan ailenizi kurmaya karar verdiyseniz, nikâh töreninin sonrasında zarif bir kutlamaya ne dersiniz? Troia Park Cafe & Restaurant, namıdiğer “Ofrenion” mevkiindeki farklı davet alanlarında konuklarınızı ağırlamak için sizi bekliyor. Pek çok hizmet ve özel bir konsept sunduğumuz restoranımızda gecenizi benzersiz kılmayı hedefliyoruz! Nasıl mı?

Öncelikle istediğiniz konsepti belirlemek için ekibimizle bir toplantı düzenliyoruz. İstekleriniz, davetli sayınız ve mevsime göre 3 farklı davet alanımız arasından tercihimizi yapıyoruz. Kapalı alanımızda 500 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Açık alanlarımızdan terasımızda 200, çim alandan oluşan benzersiz manzarasıyla dikkatinizi çekecek bahçemizde ise 750 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Farklı masa düzenleri ve süslemelerle davetlerinizi tamamen size özel olacak şekilde stilize ediyoruz.

Şüphesiz ki nikâh sonrası yemek organizasyonlarınızın en önemli hazırlık aşaması mutfakta gerçekleşiyor. Menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz eşsiz tatlar usta aşçılarımız tarafından hazırlanarak konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Uzun yıllar konuşulacak gecenizde genç ve dinamik hizmet personellerimizle sunduğumuz lezzetlerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz! Nikâh sonrası yemeği davetlerinizi eğlenceye dönüştürmek için ise tarzınıza uygun repertuvara sahip müzik grupları davet ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için de Troia Park Cafe & Restaurant ekibinin yardımlarını talep ederseniz, anlaşmalı olduğumuz ekiplerden yardım alabiliriz.

Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra konuklarınızın konforunu ve rahatını da düşünüyoruz. Mesela; davetlerinize erken gelen konuklarınız için bekleme alanları, “Seramik Evi”, çocuk parkı, bebek bakım bölümleri, mescit, oyun alanları ve hediyelik satış noktaları da var. Kesintisiz internet, emanet hizmetler de dâhil büyük bir tesiste nikâh sonrası yemek ve eğlenceleriniz düğün kadar geniş kapsamlı olabilir…

Hayallerinizin ötesinde bir gece için yapmanız gereken Troia Park Çanakkale’de bizi tercih etmeniz! Siz de sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çanakkkale İzmir Karayolu 17.km Erenköy Altı/ Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Manzara Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.