• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Manzara Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Manzara Kebap Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Manzara Kebap Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Manzara Kebap Sıkça Sorulan Sorular

Manzara Kebap düğün fiyatları ne kadar?

Manzara Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Manzara Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Manzara Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Manzara Kebap 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Manzara Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Manzara Kebap düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Manzara Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manzara Kebap düğün dışında doğum günü, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, baby shower ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Manzara Kebap Hakkında

Toplumun en küçük yapı taşı olan ailenizi kurmaya karar verdiyseniz, nikâh töreninin sonrasında zarif bir kutlamaya ne dersiniz? Troia Park Cafe & Restaurant, namıdiğer “Ofrenion” mevkiindeki farklı davet alanlarında konuklarınızı ağırlamak için sizi bekliyor. Pek çok hizmet ve özel bir konsept sunduğumuz restoranımızda gecenizi benzersiz kılmayı hedefliyoruz! Nasıl mı?

Öncelikle istediğiniz konsepti belirlemek için ekibimizle bir toplantı düzenliyoruz. İstekleriniz, davetli sayınız ve mevsime göre 3 farklı davet alanımız arasından tercihimizi yapıyoruz. Kapalı alanımızda 500 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Açık alanlarımızdan terasımızda 200, çim alandan oluşan benzersiz manzarasıyla dikkatinizi çekecek bahçemizde ise 750 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Farklı masa düzenleri ve süslemelerle davetlerinizi tamamen size özel olacak şekilde stilize ediyoruz.

Şüphesiz ki nikâh sonrası yemek organizasyonlarınızın en önemli hazırlık aşaması mutfakta gerçekleşiyor. Menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz eşsiz tatlar usta aşçılarımız tarafından hazırlanarak konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Uzun yıllar konuşulacak gecenizde genç ve dinamik hizmet personellerimizle sunduğumuz lezzetlerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz! Nikâh sonrası yemeği davetlerinizi eğlenceye dönüştürmek için ise tarzınıza uygun repertuvara sahip müzik grupları davet ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için de Troia Park Cafe & Restaurant ekibinin yardımlarını talep ederseniz, anlaşmalı olduğumuz ekiplerden yardım alabiliriz.

Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra konuklarınızın konforunu ve rahatını da düşünüyoruz. Mesela; davetlerinize erken gelen konuklarınız için bekleme alanları, “Seramik Evi”, çocuk parkı, bebek bakım bölümleri, mescit, oyun alanları ve hediyelik satış noktaları da var. Kesintisiz internet, emanet hizmetler de dâhil büyük bir tesiste nikâh sonrası yemek ve eğlenceleriniz düğün kadar geniş kapsamlı olabilir…

Hayallerinizin ötesinde bir gece için yapmanız gereken Troia Park Çanakkale’de bizi tercih etmeniz! Siz de sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Çanakkkale İzmir Karayolu 17.km Erenköy Altı/ Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  Manzara Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.