Poseidon Balık Evi

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Poseidon Balık Evi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Poseidon Balık Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Poseidon Balık Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poseidon Balık Evi Sık Sorulan Sorular

Poseidon Balık Evi düğün fiyatları ne kadar?

Poseidon Balık Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Poseidon Balık Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Poseidon Balık Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poseidon Balık Evi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Poseidon Balık Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Poseidon Balık Evi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Poseidon Balık Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poseidon Balık Evi düğün dışında baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti, nişan, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Poseidon Balık Evi Hakkında

Nikâh töreninin ardından yıllarca unutulmayacak ve çok konuşulacak bir kutlama düzenlemek istiyorsanız, Poseidon Balık Evi tam size göre! Üstelik yalnızca size özel bir gece için yol üzerinde ve doğanın içinde huzurlu bir atmosfer sunuyoruz. İntepe Poseidon Hotel Çanakkale’de konaklama imkânıyla birlikte nikâh sonrası yemek ve eğlencelerinizi organize ediyoruz.

Birlikte düzenlediğimiz gecenin ev sahipliğini yaparken mutluluğunuza ortak oluyoruz. Bu yüzden heyecanlı ânlarınızın tadını çıkarmanızı hedefliyoruz. Gecenizin organizasyon yönetimi ve planlama görevlerini üstleniyoruz. Omzunuzdan olabildiğimiz kadar yükü alıyor, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlama sözü veriyoruz. Hazırlıklarımız iki aşamadan oluşuyor. İlk aşama davet alanının belirlenmesinin ardından süslenmelerle düzenlemeleri kapsıyor. İkinci aşamada ise mutfaktaki menü hazırlıklarıyla eşsiz tatların konuklarınızın beğenisine sunulması yer alıyor. Dilerseniz kısaca hazırlık detaylarından söz edelim:

Yaz ve bahar aylarında, geniş bir yeşil alan üzerine kurulmuş olan kır bahçemizde eşsiz manzara eşliğinde konuklarınızı ağırlıyoruz. İstediğiniz masa düzeniyle farklı sayılarda konuklarınız için nezih bir gece tasarlıyoruz. Zarif detaylara butik bir düğün organizasyonunu andıran geceniz konseptiyle fark yaratıyor. Kış aylarında ise otantik yemek salonumuz U masa düzeniyle sıcak ve samimi bir atmosfer sağlıyor. Çözüm ortaklarımızın desteğiyle süslemeleri yapılan davet masası şık bir görünüme kavuşuyor.

Nikâh sonrası yemek ve eğlencelerinin vazgeçilmezi menülerin hazırlıklarında da bahsetmek isteriz! Menü tadımlarıyla belirlenen lezzetler özel tariflerle hazırlanıyor. Birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren mutfak ekibimiz Poseidon Balık Evi'nde daima taze malzemeler kullanıyor. Davet menüleriyle ziyafete dönüşen gece müzisyenlerimizin eşlik etmesiyle eğlenceli bir hâl alıyor ve adeta şöleni andırıyor...

Poseidon Balık Evi ekibiyle söz, nişan, kına gecesi ve düğün yemeklerinizi de düzenleyebilirsiniz. Keyifli bir gece için hemen sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. 18 Mart Cad. No: 69 Erenköy- Merkez/ Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.