Nikah Sonrası Yemeği Çanakkale

Barba Yorgo Tavernası

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Barba Yorgo Tavernası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Barba Yorgo Tavernası Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Barba Yorgo Tavernası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Ada manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Barba Yorgo Tavernası Sıkça Sorulan Sorular

Barba Yorgo Tavernası düğün fiyatları ne kadar?

Barba Yorgo Tavernası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Barba Yorgo Tavernası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Barba Yorgo Tavernası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Barba Yorgo Tavernası 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Barba Yorgo Tavernası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Barba Yorgo Tavernası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Barba Yorgo Tavernası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Barba Yorgo Tavernası düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, parti, kına, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Barba Yorgo Tavernası Hakkında

Uzun yıllardır Gökçeada’ya yolu düşenlerin selam vermeden geçmediği işlek bir noktadayız. Barba Yorgo Tavernada tüm misafirlerimizle birlikte kalabalık bir aile ve sıcacık bir atmosfere sahibiz. Şimdi, sizi de toplu yemek, nikâh sonrası etkinlikler veya özel kutlamalar için ailemize davet ediyoruz…

Ekibimizin her şeyi tasarladığı davette güzel zaman geçirmenizi sağlamak için hazırlıklara başlıyoruz. Davetli sayınıza göre düzenlenmiş davet alanımızı, konseptinize uygun aksesuar ve rengârenk çiçeklerle süslüyoruz. Canlı müzik ve dans gösterileri eşliğinde fark yaratan bir gece tasarlıyor, geleneksel taverna kültürünü hâlâ sürdürmeye çalışıyoruz. Öyleyse sirtaki olmadan olmaz diyorsanız, haklısınız!

Gelelim, Barba Yorgo Şarapları ve Taverna menüleriyle sofralarınızın nasıl donatıldığına! Şık bir şekilde tasarladığımız masalara dilediğiniz menülerin sunumunu yapıyoruz. Geniş bir yelpazeye sahip olan menülerimizde kırmızı et, balık ve deniz mahsulleri yer alıyor. Seçtiğiniz ana yemeğe göre ara sıcak, soğuk ve sıcak mezelerimiz de var. Taze ve lezzetli tatları konuklarınıza sunarken kendi ürettiğimiz şaraplarla özel ikramlar ve sunumlar da gerçekleştirmeyi unutmuyoruz. Bu gece enfes mezelerimizin ve özel üretim şaraplarımızın tadı damağınızda kalacak.

Tüm bunların yanında, ziyafet için bizi tercih ettiğinizde misafirlerinizi tek tek karşılayarak masanıza buyur edeceğiz. Güzel bir başlangıç için bizi tercih etmenizin mutluluğunu yaşayacak ve her zaman olduğu gibi sizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışacağız. Memnun kaldığınızdan emin olmak için gece boyunca gözümüz de üzerinizde olacak. Bolca eğleneceğiniz kusursuz gece için biz, Tepeköy girişindeyiz. Üzüm bağları ve baraj gölünü seyredebileceğiniz bir konumda benzersiz bir manzaranın tam karşısında sizi bekliyoruz…

Siz de Barba Yorgo Taverna Gökçeada’da nikâh sonrası yemek organize etmek isterseniz, acele edin! Bu sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve formu doldurarak ekibimizle tanışın ve davetinizin planlamasına başlayalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tepeköy İç Yolu No: 13 Tepeköy- Gökçeada/ Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.