Feedback Plus Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak Türkiye’nin her yerinde çiftlerimizin doyasıya eğlendiği düğün gecelerine imza atıyoruz. Uzun yıllardır müzik ve eğlence sektörünün kalbindeyiz. Deneyimlerimiz ve yetenekli sanatçılarımızla Eskişehir düğünlerinin beğeni toplayan orkestralarından biriyiz. Bizi tercih ettiğinizde size konser tadında bir düğün yaşatmakla kalmıyor, profesyonel çözüm ortaklarımızla tüm sahne ve teknik ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Muhteşem bir sahne performansına hazırsanız, hadi birlikte eğlenelim!

Deneyim

2018 yılından bu yana müzik sektöründeyiz ve kendimizi daima geliştiriyoruz. İlerleyen yıllarda şirketimizi daha kurumsal bir platforma taşıyarak çiftlerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini de arttırmış olduk. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da zengin ve kapsamlı bir müzik hizmeti veriyoruz. Müzisyenlerimiz, fasıl gruplarımız, DJ ve solo, duo ve trio’larımızla düğün günü size her an eşlik edip eğlendirebilecek bir de çok sevilen düğün bandomuz bulunuyor.

Hizmetler

Düğün gecenizi planlarken size zengin bir repertuar ve dünya müziklerinden seçmeler sunuyoruz. Çiftlerin beğenisini kazanmış Eskişehir düğün müzik gruplarından biri olarak amacımız hem misafirlerinizin hem de sizin farklı zevklerinize hitap edebilmek. Orkestramız ve DJ’lerimiz gerek düğünleriniz, gerekse afterparty gibi eğlencelerinizin temposunu gece boyunca yüksek tutuyor. Farklı performanslar hazırlayabiliriz. Gelin alma merasimi ve düğüne girişiniz dikkat çeksin istiyorsanız, bando ekibimiz yanınızda!

Müzik Türleri

Sahnemizde bu geceye özel isteyeceğiniz tüm şarkılara yer verebiliyoruz. Romantik şarkılar kadar Türkçe ve yabancı pop şarkılar veya Türk Halk ve Türk Sanat müziğinin en değerli eserlerini çalabiliriz. Oyun havaları, hele Karadeniz türküleri ise en sevdiğimiz! Grek, Balkan, Tango ve Flamenko gibi dünya müziklerini de sahnemizde dinlemeniz mümkün. Siz sevdiğiniz şarkıları ve tarzları bizden isteyin, sonra da gecenin tadını çıkarın.

Ek Hizmetler

Size özel bir şarkı listesi oluşturabilir, böylece gece hangi şarkılara ne zaman geçiş yapılacağını adım adım planlayabiliriz. Her dinlediğinizde düğün gecenizi hatırlayacağınız ve aşkınızı notalara döktüğümüz size özel bir beste yapmamıza ne dersiniz? Feedback Plus Müzik Organizasyon’da ayrıca düğün konseptinize uygun kostümler giyebilir, dans grupları organize edebilir ve benzersiz gösteriler de hazırlayabiliriz. Şehir dışındaki davetlerinizde de sahne alabiliriz.

Eskişehir düğün orkestraları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, gelin tanışalım ve size düğününüz nasıl muhteşem bir geceye dönüştürebileceğimizi anlatalım. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da doyumsuz bir eğlence ve teknik destek anlamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Muhteşem bir müzik ziyafeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat bilgisi de isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.