Müzik Eskişehir

Feedback Plus Müzik Organizasyon

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon açılışlar, nişan, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, açık havada performans, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma".

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak Türkiye’nin her yerinde çiftlerimizin doyasıya eğlendiği düğün gecelerine imza atıyoruz. Uzun yıllardır müzik ve eğlence sektörünün kalbindeyiz. Deneyimlerimiz ve yetenekli sanatçılarımızla Eskişehir düğünlerinin beğeni toplayan orkestralarından biriyiz. Bizi tercih ettiğinizde size konser tadında bir düğün yaşatmakla kalmıyor, profesyonel çözüm ortaklarımızla tüm sahne ve teknik ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Muhteşem bir sahne performansına hazırsanız, hadi birlikte eğlenelim!

Deneyim

2018 yılından bu yana müzik sektöründeyiz ve kendimizi daima geliştiriyoruz. İlerleyen yıllarda şirketimizi daha kurumsal bir platforma taşıyarak çiftlerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini de arttırmış olduk. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da zengin ve kapsamlı bir müzik hizmeti veriyoruz. Müzisyenlerimiz, fasıl gruplarımız, DJ ve solo, duo ve trio’larımızla düğün günü size her an eşlik edip eğlendirebilecek bir de çok sevilen düğün bandomuz bulunuyor.

Hizmetler

Düğün gecenizi planlarken size zengin bir repertuar ve dünya müziklerinden seçmeler sunuyoruz. Çiftlerin beğenisini kazanmış Eskişehir düğün müzik gruplarından biri olarak amacımız hem misafirlerinizin hem de sizin farklı zevklerinize hitap edebilmek. Orkestramız ve DJ’lerimiz gerek düğünleriniz, gerekse afterparty gibi eğlencelerinizin temposunu gece boyunca yüksek tutuyor. Farklı performanslar hazırlayabiliriz. Gelin alma merasimi ve düğüne girişiniz dikkat çeksin istiyorsanız, bando ekibimiz yanınızda!

Müzik Türleri

Sahnemizde bu geceye özel isteyeceğiniz tüm şarkılara yer verebiliyoruz. Romantik şarkılar kadar Türkçe ve yabancı pop şarkılar veya Türk Halk ve Türk Sanat müziğinin en değerli eserlerini çalabiliriz. Oyun havaları, hele Karadeniz türküleri ise en sevdiğimiz! Grek, Balkan, Tango ve Flamenko gibi dünya müziklerini de sahnemizde dinlemeniz mümkün. Siz sevdiğiniz şarkıları ve tarzları bizden isteyin, sonra da gecenin tadını çıkarın.

Ek Hizmetler

Size özel bir şarkı listesi oluşturabilir, böylece gece hangi şarkılara ne zaman geçiş yapılacağını adım adım planlayabiliriz. Her dinlediğinizde düğün gecenizi hatırlayacağınız ve aşkınızı notalara döktüğümüz size özel bir beste yapmamıza ne dersiniz? Feedback Plus Müzik Organizasyon’da ayrıca düğün konseptinize uygun kostümler giyebilir, dans grupları organize edebilir ve benzersiz gösteriler de hazırlayabiliriz. Şehir dışındaki davetlerinizde de sahne alabiliriz.

Eskişehir düğün orkestraları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, gelin tanışalım ve size düğününüz nasıl muhteşem bir geceye dönüştürebileceğimizi anlatalım. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da doyumsuz bir eğlence ve teknik destek anlamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Muhteşem bir müzik ziyafeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat bilgisi de isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Sahibi

 • Özkan Sevim
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Feedbackplus Müzik Organizayon Yazılım ve Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulv. No:120 Konak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.