En Güzel Gecem

1

E-posta Gönder

0850 532 8795

1 yorum

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

En Güzel Gecem adı ile uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyoruz. Düğününüz için sizi doyasıya eğlendirecek ve tüm stresi unutturup tüm konuklarını da güne dahil edecek bir ekip ile çalışmak isterseniz sizin için buradayız. Eskişehir düğün müzik grupları arasında farkımızı belli noktalarda epey ortaya koyuyoruz. Siz de bu farkı anlamak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yazının devamını okuyabilirsiniz.

20 yıla yaklaşan bir süredir bu işi severek ve aynı zamanda profesyonelce yapıyoruz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini kanıtlamış çok yetenekli ekip arkadaşları ile çalışarak %100’lük bir müşteri memnuniyetine ulaşıyoruz. Aramızda müzisyenler, yapımcılar, organizasyon sorumluları ve çok sayıda da DJ performansçıları yer alıyor. Hepimiz güler yüzlülük ile işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Düğünlere DJ desteği sunmanın yanı sıra ses sitemini de kendimiz temin edebiliyoruz. Çiftimiz dilerse vokal, canlı müzik, enstrümantal, dans şovu, animasyon hizmetlerimiz de mevcut. Hatta son derece teknolojik ışık ve led sistemlerini de biz kurabiliyoruz. Bu ekipmanların tamamı bünyemizde mevcut. Tüm bunları her zevke ve bütçeye uygun olacak şekilde sunduğumuz paketlerimiz mevcut. İçeriği en dolu olan paketimizde ise şunlar bulunuyor; profesyonel DJ, DJ setup, ses sistemi, ışık sistemi, led pano ve sahne.

Firma olarak düğünler haricinde de toplu organizasyonlara katılıp hizmetlerimizi veriyoruz. Bunlar arasında; konserler, nişan merasimleri, kına geceleri, açılışlar, her türden partiler, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, balolar, bekârlığa vedalar ve daha aklınıza gelebilecek pek çok etkinlik mevcut.

En Güzel Gecem Eskişehir DJ kiralama hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

 • Telefon: 0850 532 8795
 • Adres: Eskişehir/Tepebaşı

En Güzel Gecem Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&M

Ayça & Mert

Düğün Tarihi: 02.08.2020

İşlerine çok özen gösteren bir ekip.. En güzel günümüzde muhteşem müzikleriyle düğünümüzde bizi inanılmaz eğlendirdiler. Çok teşekkürler herşey için.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!