En Güzel Gecem

6 Yorum

E-posta Gönder

En Güzel Gecem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

En Güzel Gecem Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

En Güzel Gecem Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

En Güzel Gecem Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

En Güzel Gecem Hakkında

En Güzel Gecem adı ile 20 yılı aşkın süredir önemli günlerin ve organizasyonların müzik konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğlence sektörünün nabzını tutuyor ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet götürüyoruz. Organizasyonlarınızda doyasıya eğlendirecek ve tüm stresi unutturup tüm konuklarınızı da eğlenceye dahil edecek bir ekip ile çalışmak isterseniz doğru adrestesiniz. Düğün, Balo, Kına Gecesi ve diğer eğlence organizasyonları yıllarımızı verdiğimiz tecrübemizi Dj ve Orkestra ekibimizle sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yazının devamını okuyabilirsiniz.

20 yılı aşkın bir süredir işimizi severek ve aynı zamanda profesyonel olarak yapıyoruz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini tecrübe olarak kanıtlamış ekibimizle isteklerinize son derece önem veriyoruz. Ekibimizde müzisyenler, yapımcılar, organizasyon sorumluları ve Dj'ler yer alıyor.

Düğünlere Orkestra ve Dj desteği sunmanın yanı sıra ses ve ışık sitemini de kendimiz temin edebiliyoruz. Çiftlerimiz dilerse dans şovları ve animasyon hizmetleride veriyoruz. Teknolojinin son dönem sunduğu ekipman kalitesine sahibiz. Sizlerin tamamen hayal dünyanıza ve bütçenize uygun olacak şekildepaketlerimiz mevcut. İçeriği en dolu olan paketimizde şu hizmetleri size sunuyoruz; Canlı müzik orkestrası, profesyonel DJ, ses sistemi, ışık sistemleri, led ekran ve sahne düzenlemesi.

Firma olarak düğün harici diğer organizasyonlara da hizmet veriyoruz. Bunlar arasında; konser, nişan merasimi, kına gecesi, açılış organizasyonu, parti, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, balo, bekârlığa veda ve pek çok konsept etkinliğe hizmet verebiliyoruz.

En Güzel Gecem Eskişehir DJ kiralama hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Eskişehir/Tepebaşı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  En Güzel Gecem Yol Haritası

En Güzel Gecem Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sultan & Ferhat

Düğün Tarihi: 09.06.2021Herşey tam anlamıyla kusursuz ve mükemmeldi.. Kusursuz müzikler ve eğlence istiyorsanız En Güzel Gecemi tercih edin.

Nurşah & Salim

Düğün Tarihi: 07.06.2021Müzisyenler anlatılanlardan daha profesyonel bir ekip. İsteklerimizi gayet mütevazi bir şekilde değerlendirdiler.

Nazlı & Levent

Düğün Tarihi: 14.08.2020Mükemmel ilgi alakalarıyla ve inanılmaz bir eğlenceyle düğünümüz tam bir müzik şölenine dönüştü herşey mü kem mel di :)

Ayça & Mert

Düğün Tarihi: 02.08.2020İşlerine çok özen gösteren bir ekip.. En güzel günümüzde muhteşem müzikleriyle düğünümüzde bizi inanılmaz eğlendirdiler. Çok teşekkürler herşey için.

Nazlı & Vedat

Düğün Tarihi: 17.07.2020Doyasıya eğlenceyi yaşattılar düğünümüzde çok memnun kaldık teşekkürler En Güzel Gecem ekibi.

Mukaddes & Tarık

Düğün Tarihi: 14.07.2019Düğünümüzde sayelerinde muhteşem bir eğlence yaşadık. Kesinlikle evlenecek çiftlere tavsiye olunur.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.