En Güzel Gecem

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Açık Havada Performans, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Bayi toplantısı, Nişan, Davet ve resepsiyon

Önerilen Firmalar

Patron Orkestrası
1

Merkez

Patron Orkestrası

Nasıl bir düğün töreni hayal ediyorsunuz? Gecenizin eğlencesi için müzik ve...

Canlı Kaset Orkestrası
4 1

Odunpazarı

Canlı Kaset Orkestrası

2011 yılında Eskişehir'de , sazının 4 usta müzisyeni tarafından kurulan Can...

Servo Professional Sound System
12

Alpu

Servo Professional Sound System

Türkiye İçin Üretiyoruz...25 yıllık profesyonel iş hayatımızda kaliteli ve ...

Hakkında

En Güzel Gecem adı ile uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyoruz. Düğününüz için sizi doyasıya eğlendirecek ve tüm stresi unutturup tüm konuklarını da güne dahil edecek bir ekip ile çalışmak isterseniz sizin için buradayız. Eskişehir düğün müzik grupları arasında farkımızı belli noktalarda epey ortaya koyuyoruz. Siz de bu farkı anlamak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yazının devamını okuyabilirsiniz.

20 yıla yaklaşan bir süredir bu işi severek ve aynı zamanda profesyonelce yapıyoruz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini kanıtlamış çok yetenekli ekip arkadaşları ile çalışarak %100’lük bir müşteri memnuniyetine ulaşıyoruz. Aramızda müzisyenler, yapımcılar, organizasyon sorumluları ve çok sayıda da DJ performansçıları yer alıyor. Hepimiz güler yüzlülük ile işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Düğünlere DJ desteği sunmanın yanı sıra ses sitemini de kendimiz temin edebiliyoruz. Çiftimiz dilerse vokal, canlı müzik, enstrümantal, dans şovu, animasyon hizmetlerimiz de mevcut. Hatta son derece teknolojik ışık ve led sistemlerini de biz kurabiliyoruz. Bu ekipmanların tamamı bünyemizde mevcut. Tüm bunları her zevke ve bütçeye uygun olacak şekilde sunduğumuz paketlerimiz mevcut. İçeriği en dolu olan paketimizde ise şunlar bulunuyor; profesyonel DJ, DJ setup, ses sistemi, ışık sistemi, led pano ve sahne.

Firma olarak düğünler haricinde de toplu organizasyonlara katılıp hizmetlerimizi veriyoruz. Bunlar arasında; konserler, nişan merasimleri, kına geceleri, açılışlar, her türden partiler, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, balolar, bekârlığa vedalar ve daha aklınıza gelebilecek pek çok etkinlik mevcut.

En Güzel Gecem Eskişehir DJ kiralama hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

  • Adres: Eskişehir/Tepebaşı

En Güzel Gecem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.