Eliz Band

E-posta Gönder

Eliz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Düğünlerde standart müzik repertuvarlarından sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Eliz Band olarak Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veren bir müzik grubuyuz. Beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunuyor, size unutulmaz bir eğlence vaat ediyoruz.

Eskişehir müzik grupları arasında bir araştırma yapıyorsanız, karşınıza mutlaka biz çıkarız. Sempatikliğimiz ve muhteşem seslerimizle tüm organizasyonlarınızı adeta bir festivale çeviriyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu doğrultuda da organizasyonlarınızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Repertuvarımızı tamamen sizin zevkinize göre ayarlıyoruz. Eğlencenizin istediğiniz gibi geçmesi bizim için çok önemli. Bir daha tekrarı olmayacak özel günlerinizi en kusursuz eğlencelere dönüştürmek için çalışıyoruz.

Şimdiye kadar çok sayıda başarılı işe imzasını atmış bir ekibiz. Yıllar içerisinde kazandığımız tecrübe ve bilgileri hizmet sunarken size de yansıtıyoruz. Kaliteli ve düzgün bir hizmeti siz değerli çiftlerimizle buluşturmak istiyoruz. Sizin ve etkinliğinize katılacak konukların hangi müzik türlerinden hoşlandığı bizim için çok önemli. Hoşunuza gidecek tarzlara düğününüzde yer vermek pistin hiç boş kalmamasını sağlıyor. Bu da oldukça eğlenceli bir atmosfer oluşturuyor.

Düğünlerin yanı sıra kına eğlenceleri, nişan ve sünnet törenleri, bayi toplantıları, baby shower, doğum günü, konferans, özel etkinlikler, eğitim ve motivasyon toplantıları, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonlarında da hizmet veriyoruz. Müziğin olduğu her yerde biz de varız.

Bir daha tekrarının imkansız olduğu en değerli günlerinizi muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmak istiyorsanız, bize ulaşın. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan orkestra iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.