Müzik Eskişehir

Eliz Band

  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eliz Band Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Eliz Band Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Konsept Müzikler

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

Eliz Band düğün müziği fiyatları ne kadar?

Eliz Band düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Eliz Band fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Eliz Band fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Eliz Band performans süresi ne kadar?

Eliz Band performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Eliz Band performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Eliz Band performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Eliz Band ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Eliz Band ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Eliz Band hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Eliz Band piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Eliz Band kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Eliz Band düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.

Eliz Band şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eliz Band şehir dışında hizmet veriyor.

Eliz Band hangi ek hizmetleri sunuyor?

Eliz Band şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, i̇nteraktif sahne performansı, çifte özel beste, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, dans grupları, şehir dışında hizmet, ekipman, konsepte uygun kostüm".

Eliz Band Hakkında

Düğünlerde standart müzik repertuvarlarından sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Eliz Band olarak Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veren bir müzik grubuyuz. Beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunuyor, size unutulmaz bir eğlence vaat ediyoruz.

Eskişehir müzik grupları arasında bir araştırma yapıyorsanız, karşınıza mutlaka biz çıkarız. Sempatikliğimiz ve muhteşem seslerimizle tüm organizasyonlarınızı adeta bir festivale çeviriyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu doğrultuda da organizasyonlarınızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Repertuvarımızı tamamen sizin zevkinize göre ayarlıyoruz. Eğlencenizin istediğiniz gibi geçmesi bizim için çok önemli. Bir daha tekrarı olmayacak özel günlerinizi en kusursuz eğlencelere dönüştürmek için çalışıyoruz.

Şimdiye kadar çok sayıda başarılı işe imzasını atmış bir ekibiz. Yıllar içerisinde kazandığımız tecrübe ve bilgileri hizmet sunarken size de yansıtıyoruz. Kaliteli ve düzgün bir hizmeti siz değerli çiftlerimizle buluşturmak istiyoruz. Sizin ve etkinliğinize katılacak konukların hangi müzik türlerinden hoşlandığı bizim için çok önemli. Hoşunuza gidecek tarzlara düğününüzde yer vermek pistin hiç boş kalmamasını sağlıyor. Bu da oldukça eğlenceli bir atmosfer oluşturuyor.

Düğünlerin yanı sıra kına eğlenceleri, nişan ve sünnet törenleri, bayi toplantıları, baby shower, doğum günü, konferans, özel etkinlikler, eğitim ve motivasyon toplantıları, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonlarında da hizmet veriyoruz. Müziğin olduğu her yerde biz de varız.

Bir daha tekrarının imkansız olduğu en değerli günlerinizi muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmak istiyorsanız, bize ulaşın. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan orkestra iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Eskişehir

  • Haritadaki Konumu

    Eliz Band Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.