Eliz Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Eliz Band
15

Merkez

Eliz Band

10.000 TL'den fazla
Marka Müzik
12

Alpu

Marka Müzik

Servo Professional Sound System
12

Alpu

Servo Professional Sound System

Hakkında

Düğünlerde standart müzik repertuvarlarından sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Eliz Band olarak Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veren bir müzik grubuyuz. Beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunuyor, size unutulmaz bir eğlence vaat ediyoruz.

Eskişehir müzik grupları arasında bir araştırma yapıyorsanız, karşınıza mutlaka biz çıkarız. Sempatikliğimiz ve muhteşem seslerimizle tüm organizasyonlarınızı adeta bir festivale çeviriyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu doğrultuda da organizasyonlarınızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Repertuvarımızı tamamen sizin zevkinize göre ayarlıyoruz. Eğlencenizin istediğiniz gibi geçmesi bizim için çok önemli. Bir daha tekrarı olmayacak özel günlerinizi en kusursuz eğlencelere dönüştürmek için çalışıyoruz.

Şimdiye kadar çok sayıda başarılı işe imzasını atmış bir ekibiz. Yıllar içerisinde kazandığımız tecrübe ve bilgileri hizmet sunarken size de yansıtıyoruz. Kaliteli ve düzgün bir hizmeti siz değerli çiftlerimizle buluşturmak istiyoruz. Sizin ve etkinliğinize katılacak konukların hangi müzik türlerinden hoşlandığı bizim için çok önemli. Hoşunuza gidecek tarzlara düğününüzde yer vermek pistin hiç boş kalmamasını sağlıyor. Bu da oldukça eğlenceli bir atmosfer oluşturuyor.

Düğünlerin yanı sıra kına eğlenceleri, nişan ve sünnet törenleri, bayi toplantıları, baby shower, doğum günü, konferans, özel etkinlikler, eğitim ve motivasyon toplantıları, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonlarında da hizmet veriyoruz. Müziğin olduğu her yerde biz de varız.

Bir daha tekrarının imkansız olduğu en değerli günlerinizi muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmak istiyorsanız, bize ulaşın. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan orkestra iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Harun Akın

 • Adres: Eskişehir

Eliz Band Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!