Sivas Kulüpler ve Davet Alanları

Düğününü şık bir kulüp veya davet alanında yapmaya ne dersin? Sivas'taki birbirinden şık davet alanlarını şimdi incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sivas Yemekli Davet Alanları

Sivas’ta düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler, mekan tercihlerini kulüpler ve davet alanlarından yana kullanıyorlar. Bu mekanlarda hem standart bir düğün salonu ambiyansından uzak aynı zamanda da düğünde yapacağınız tüm etkinlikleri gerçekleştirebildiğiniz bir ortam yakalayabiliyorsunuz.

Sivas davet alanlarında ortalama 500 kişi ağırlanabiliyor. Bu sayı tabii mekana göre artıp azalabiliyor.

Mekanların kapalı ve açık alanları bulunuyor. Açık alanı bulunan davet mekanlarında, genelde havuz başında düğün yapma imkanını yakalayabiliyorsunuz. Bazı mekanlar ise teraslarında düzenledikleri organizasyonlarla davetlilere müthiş manzaralar sunuyorlar.

Sivas kulüp ve davet alanlarında yemekli veya yemeksiz düğünler organize edebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz düğünden önce davetlilerinize karşılama kokteyli hazırlatıp, sonrasında yemeğe geçme imkanınız da bulunuyor. Yemekli menülerde; ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan lezzetler sunuluyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise davetlilere kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıklar ikram ediliyor.

Sivas’taki davet alanlarında, fotoğraf çekimi de yapabiliyorsunuz. Düğün albümünde kullanacağınız fotoğrafları çekebilmek için ekstra bir mekan arayışınıza gerek kalmıyor. Düğün saatinizden birkaç saat önce mekanda olmanız yeterli. Tabii bu detayı mekan yetkilinizle konuşmayı da ihmal etmeyin.

Sivas Kulüp ve Davet Alanlarının Hizmetleri

Organizasyon: Sivas’taki davet alanlarının bünyelerinde çalışan organizasyon ekipleri oluyor. Bu ekipler tarafından düğün akışı belirleniyor. Çiftlerle toplantılar yaparak bu akışı oluşturuyorlar. Süslemeler, pasta seçimi, dans müzikleri ve çok daha fazlasını bu ekiple konuşarak halledebiliyorsunuz. Düğün günü de her anınızda yanınızda oluyor ve sizi yönlendiriyorlar.

Fotoğraf / Video: Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu fotoğraf ekipleri, organizasyon boyunca her anınızı ölümsüzleştiriyor. Fotoğraf ve video ile ilgilenen farklı kişiler oluyor. Yani bir yandan fotoğraflarınız çekilirken diğer yandan kayda alınıyorsunuz. Aynı zamanda düğün esnasında da davetlilerinize anında fotoğrafları çıkartıp verebiliyorlar.

DJ / Orkestra: Dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir düğün için müzik şart! Sivas’taki davet alanlarıyla anlaştığınızda size bu hizmeti sunabiliyorlar. Dilerseniz DJ, dilerseniz de canlı müzik yapan bir ekiple çalışabiliyorsunuz. Ayrıca çalmalarını istediğiniz şarkıları da düğünden önce yaptığınız toplantıda belirtiyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Sivas düğün mekanlarıyla anlaştığınızda, ekstra olarak dışarıdan bir ışık veya ses sistemi getirtmenize gerek kalmıyor. Birçok mekanda son teknoloji sistemler kullanılıyor.

Süslemeler: Sivas kulüp ve davet alanlarının standart süslemeleri oluyor. Çiftlere renk seçenekleri sunuyorlar ve bu renge göre süslemelerini yapıyorlar. Dilerseniz ekstra aksesuarlar kullanabilen ve çiftlere özel köşeler oluşturabilen mekanlar da mevcut.

Otopark: Sivas düğün mekanlarının birçoğunda otopark hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet ücretsiz olarak sunuluyor. Böylelikle kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz, park yeri aramak için vakit kaybetmiyorlar.

Sivas Davet Alanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sivas’taki kulüp ve davet alanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı geliyor. Mekanlar, çiftlere kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar. Yani düğününüze kaç kişi çağıracaksanız, ödeyeceğiniz rakam aynı oranda artıyor. O nedenle düğünden önce davetlilerinizi arayıp, gelip gelmeyeceklerini mutlaka teyit etmelisiniz.

Fiyatları etkileyen bir diğer faktör de menü seçimi. Davetlilerinize sunulmasını istediğiniz menüdeki lezzetler, fiyatı belirlemede büyük rol oynuyor. Mesela beyaz et seçiminde kırmızı ete göre daha uygun bir fiyat alıyorsunuz.

Davet alanlarında after parti yapmak isterseniz, bunun ücretlendirmesinin ayrıyeten yapıldığını bilmenizde fayda var. After partide sunulacak içecekler, şovlar ve DJ seçiminize göre mekandan fiyat alabiliyorsunuz.

Sivas’ta tarzınıza ve bütçenize en uygun davet alanlarını belirlemek için mekanların sayfalarını detaylı bir şekilde incelemenizi öneriyoruz. Fotoğraflarına bakarak süslemeleri konusunda bilgi edinebilir, beğendiğiniz yerlerden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Sivas Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular