Kulüpler/Davet Alanları Malatya

Horata Havuzbaşı

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Horata Havuzbaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Horata Havuzbaşı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Horata Havuzbaşı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Horata Havuzbaşı Sıkça Sorulan Sorular

Horata Havuzbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Horata Havuzbaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Horata Havuzbaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Horata Havuzbaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Horata Havuzbaşı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Horata Havuzbaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Horata Havuzbaşı düğününüz için yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Horata Havuzbaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Horata Havuzbaşı düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, parti, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Horata Havuzbaşı Hakkında

Horata ailesi olarak yıllardır özel ânlarınızı tasarlayarak varlığımızı sürdürdüğümüz sektörde pek çok düğün, kına gecesi ve davete ev sahipliği yaptık. Çünkü işinde uzman bir ekiple, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz! Malatya’da doğayla iç içe ve şık bir mekân arıyorsanız, sizi de Horata Havuzbaşı Düğün Salonu’na bekliyoruz…

Davet alanımıza ilk geldiğinizde göze çarpan detay şüphesiz ki havuzumuz oluyor. Zaten bizi diğer düğün salonlarından ayıran ve kır düğünü alanına dönüştüren de bu! Düzenli olarak temizliği yapılan havuzumuz her daim hoş bir koku ve görüntü sağlamakta. Havuza eşlik eden bir diğer detay ise açık alanda yemyeşil bir alanın içinde bulunuşumuz… Başınızı kaldırdığınızda ise gökyüzü size tüm güzelliğiyle gülümsüyor olacak!

Mekân konsepti ve görüntüsünden bahsedecek olursak; ilk olarak yuvarlak masaları beyaz masa örtüleri ve aksesuarlarla süsleyerek havuzun etrafında hoş bir düzen oluşturuyoruz. Böylelikle dans pisti için de geniş bir alan bırakıyoruz. Beyaz renkli antik dönem eserlerini anımsatan sütunlarımızı ise davetlerinizin yapıldığı alanda dekore ederek farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Davet alanında şıklığı tamamlayan ise gelin yolu, nikâh töreni platformu veya kına köşesi oluyor… Ayrıca açık alana sahip olduğumuz için çalışan gözetiminde havai fişek gösterisi yapılmasına izin veriyoruz. Havuzbaşında sürekli olarak giriş çıkışları kontrol eden elemanlarımız da bulunmakta. Çünkü can güvenliğiniz bizim için çok önemli ve hassas bir konu!

Biliyoruz ki Horata Düğün Salonu Malatya’da bulunan mekânlar arasında çok fazla tercih edilen ve beğenilen yerlerden biri. Bunu mekânımızın etkileyici atmosferinin yanı sıra işimizde özenli ve titiz oluşumuzla hak ediyoruz! Referanslarımız ise mutlu çiftlerimizin olumlu geri dönüşleri oluyor.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan Horata Havuzbaşı iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Su Mah. Yeşilyurt/ Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Horata Havuzbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.