Marmara Yelken Kulübü*

Marmara Yelken Kulübü
Caddebostan Sahil'de profesyonel ekibimizle Adalar manzarasına karşı deniz kokulu romantik bir düğün için sizleri bekliyor olacağız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
ÖZ Özgül Düğün Tarihi: 23/08/2015

Biz mekandan çok memnun kaldık. Açık ferah fakat küçük organizasyonlar için daha uygun bir mekan. 150 kişilikdi bizim ki. Servis kalitesi çok iyiydi. Yemekler orta seviyedeydi. Müzik işletmeye aitti 2 kişilik bir performansdı çok güzel ve çok iyilerdi. Ulaşım da sorun yaşanmadı, merkezi bir konum da ve yakınında otoparkı var mekanın. Görsellik açısından mekan orta düzeydeydi ama genel anlam da memnun kaldığımız için çok gözümüze batmadı.

B&E Buse & Efe Düğün Tarihi: 15/08/2015

muhteşem bir mekan manzarası cok güzel denize yakın ve havuz başında bir organizasyondu 250 kişilik bir organizasyondu temiz geniş ve ferahtı ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde toplu taşıma aracı vardı yemekli bir organizasyondu ve yemekleri lezzetliydi masa düzeni süslemeler cok güzeldi fiyatı uygun cok memnun kaldım ve konuklarımda cok begendi

ME Melis Düğün Tarihi: 09/08/2015

Mekan modern, sahil kenarında, açık alanda bir mekan.Yaklaşık 150- 200 kişiydik, yemekli bir düğün yaptık. Yemeklerin tadından ve sunumundan çok memnun kaldık. Mekanı ulaşım çok rahat, toplu taşıma araçlarıyla ulaşım var. Genel anlamda sade şıklıkta bir yer. Masa düzeninden memnun kaldık,sunumu şıktı.Bize bir kaç seçenek sundular,onların arasından seçim yaptık. Sağ olsunlar bizi çok uğraştırmadılar. Pist alanı ideal genişlikte, garsonlardan çok memnun kaldık, müzik de çok güzeldi. Evlenecek çiftlere bu mekanı öneriyorum,biz memnun kaldık. Işıklandırma yeterli düzeydeydi. Güzel geri dönüşler aldım, herkes çok beğendi, garsonların servisi, hizmeti çok iyi. Mekan sahipleri çok yardımcı oldular,güler yüzlü insanlar,her türlü seçeneği sundular,rehber oldular bize.Mekan sahipleriyle anlaştıktan sonra bizi burada yapılan bir düğüne davet ettiler isterseniz gelin, görün, izleyin diye memnun kaldık.

UF ufuk Düğün Tarihi: 26/07/2015

150 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik. Yemeklerinden, hizmetlerinden, sunumlarından çok memnun kaldık. Pist alanı da genişti, Mekan çalışanlarının ilgileri düğünün başlama ve bitiş sürecine kadar aynı tempo da ilerledi, bizleri ve konukları bayağı hoş tuttular. Ulaşım olarak da rahat bir mekan. Görsellik olarak da şık ve güzeldi.

CO coşkun Düğün Tarihi: 27/06/2015

biz bu mekanda nişan organziasyonu gerçekleştirdik ve çok güzel bir şekilde sonalndırdık çok memnun kalmıştık mekanı zaten önceden görüp beğenmiştik herşeyle mekan ilgilendi hepsi istediğimiz doğrultudaydı ve ulaşım olarak sorun yaşamamıştık ulaşım açısından problem yaşanabilecek bir mekan olmadığı içinde tercih etmiştik.

sinem Düğün Tarihi: 13/06/2015

Nezih ve kaliteli bir mekan ayrıca konum olarak da çok güzel bir yer de. Mekanın sunduğu düğün organanizasyonumuzdan da memnun kalarak ayrıldık. Yeni evlenecek çiftlere tavsiye ediyorum.

P&H PINAR-SUNOL & hjghf Düğün Tarihi: 13/12/2014

merhaba sitenizde yazdığınız fiyatlar güncel değil, şu anda burası belirttiğiniz tutarın 2katı.

BA Başak Düğün Tarihi: 20/09/2014

Deniz manzaralı bir mekandı ve Yemekleri çok güzeldi.Ulaşımımız rahattı misafilerimizde bizde bir sorun yaşamadık ulaşım konusunda.Yetkililerin ilgisi bize karşı güzeldi emmnun kaldım ve perosnel hizmeti olsun servis vs güzeldi.Teknik yeterliliklerden ilgi hiçbir sorunumuz olmadı.Süslemeleri güzeldi süslemelrdende memnun kaldım.

ER ERCAN Düğün Tarihi: 22/06/2014

Hizmet ve yemek kalitesi olarak çok iyiydi. ambiyans olarak deniz manzarası muhteşemdi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Marmara Yelken Kulübü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Marmara Yelken Kulübü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap