Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Vesta Marmara Yelken Kulübü

 • Kapasite
  10 - 3000 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vesta Marmara Yelken Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Vesta Marmara Yelken Kulübü Kapasite

Marmara Yelken Kulübü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gold Country Park-SAKLISU
Açık Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 3000

God Country Park- MOOR GARDEN
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 900
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1500

VESTA Balo Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1500

Marmara Yelken Caddebostan
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 700

Gold Country Park- TERRAS
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 600

Gold Country Park- LOCASU
Açık Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 400

VESTA Teras
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 600

Marmara Yelken Teras
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 350

Vesta Marmara Yelken Kulübü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı

Vesta Marmara Yelken Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Vesta Marmara Yelken Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Vesta Marmara Yelken Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vesta Marmara Yelken Kulübü 10 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 3000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğününüz için catering firması getirme, organizasyon sorumlusu, işık, ses ve sahne hizmeti, menüde değişiklik, yemek servisi, menü tadımı, organizasyon firması getirme, fotoğrafçı getirme ve hazırlık odası sunmaktadır.

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vesta Marmara Yelken Kulübü düğün dışında kına, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet törenleri, parti, nişan, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Vesta Marmara Yelken Kulübü Hakkında

1958 yılından bu yana yelken ve rüzgar sörfü dallarında verdiği eğitimlerle birçok üyesine sportif aktiviteleri sevdirmeyi başaran Marmara Yelken Kulübü organizasyonlara ev sahipliği yapmaya başladığından beri davetlilerinin de gönlünü kazandı. Caddebostan’da yer alan işletmemiz Adalar manzarasına karşı dalıp gideceğiniz, hizmetlerimizle değerli hissettiğiniz düğün, nişan, kına gibi özel günlerinize renk katmayı amaçlıyor.

Davet Alanları

Açık ve kapalı olmak üzere 2 alan alternatifimizden istediğinizi davetiniz için hazır hale getirebiliriz. Açık havadaki bahçemiz yemekli organizasyonlarda 200 kişiye hizmet verdiği gibi kokteyl düzenindeki davetlerde kapasitesi 400 kişiye ulaşıyor. Bahçemizin oldukça ferah, bol oksijenli bir ortamı var. Kapalı alanda organizasyon gerçekleştirmeyi tercih eden çiftlerimiz için de salonumuzun 200 kişinin rahatlıkla ağırlanabileceği alan genişliğinde olduğuna değinelim.

Dekorasyon

Beyazın masumiyeti ve naifliğinden yararlanarak davet alanlarımızı romantik bir yaklaşımla tasarladık. Beyaz napolyon sandalyelerimize eşlik eden 10’ar kişilik beyaz yuvarlak masalarımız kare şeklindeki ayna suplalar, kadehler, mumluklar, gümüş numaratörler ve çiçek buketleriyle zarif bir hale bürünüyor. Dilerseniz napolyon yerine giydirilmiş ve süslenmiş klasik sandalyelerimizi seçebileceğinizin de altını çizelim.

Salonlarımızı abartıya kaçmadan minik balonlar veya genellikle beyazdan yana olduğumuz çiçeklerle dekore ediyoruz. Sahnemizde tül ve çiçeklerle süslenmiş sade, şık bir arka fon ya da silindir gelin yolu sütunları, masa ve çubuk şamdanların kullanıldığı bir dizayn göreceksiniz. Genel olarak bu detaylarla düzenlediğimiz alanlarımız elbette çiftlerimizin gönlünden geçen dekorasyona göre uyarlanabilir.

Hizmetler

Gelelim Marmara Yelken Kulübü düğün organizasyonları için konuklarına ne gibi imkanlar sağladığına. Organizasyon sorumlularımız sayesinde kolay geçen bir hazırlık süreci ve eksiksiz davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Aşçılarımız masalarınızda yerini alacak enfes yemekler için titiz bir planlama gerçekleştiriyor. Menülerimizi tatmanıza izin veriyor, ekleme ve değişiklik tavsiyelerinizi yabana atmıyoruz. Fotoğrafçılarımız profesyonel ekipmanlarıyla eğlenceli dakikalarınızı fotoğraf ve videolara dönüştürüyoruz.

Denizi seyredebileceğiniz, mis gibi deniz havasını içinize çekeceğiniz atmosferimizde hem huzurlu hem de keyifli vakit geçireceğinize inanıyoruz. İşinin ehli olmasının yanında sıcakkanlı ve ilgili çalışan kadromuz sayesinde istekleriniz pratik bir şekilde yerine getiriliyor. Marmara Yelken Kulübü düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanabilir, Ücretsiz Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Bağdat Cad. Cami Sok. No:17 Caddebostan Sahil Erenköy

 • Haritadaki Konumu

  Vesta Marmara Yelken Kulübü Yol Haritası

Vesta Marmara Yelken Kulübü Düğün Yorumları (1)

Ercan

Düğün Tarihi: 22.06.2014

Hizmet ve yemek kalitesi olarak çok iyiydi. ambiyans olarak deniz manzarası muhteşemdi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.