Büyük Kulup*

Büyük Kulup
Büyük Kulüp İstanbul´un en saygın mekanlarından biri olan Büyük Kulüp Derneği, siz değerli üyelerimize tüm organizasyonlarınızda hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
FI Fırat Düğün Tarihi: 25/09/2015

Garsonları hizmet konusunda başarılı ve gayet ilgililer. Yemekli bir organizasyon tercih ettik biz yemekleri lezzetli ve sunumu da güzeldi. Görsellik olarakta aynı anlamda harika bir mekandı. Geniş ferah ve şık olarak taımlayailrim. Mekan tek kelimeyle mükemmel.

ON Onur Düğün Tarihi: 20/09/2015

Ailelerin tanıdığı bildiği kolay ulaşılabilir merkezi bir yer olduğu için tercih ettik. Mekanda 350 kişilik yemekli bir organizasyon düzenledik. Görsellik olarak gayet yerindeydi herşey bize sundukları 5 6 opsiyondan tercih yaptık. Hizmet olarakta yemeklerini beğedik sunum servis ve ilgi konusunda garsonlarının ilgisinden de memnun kaldık. Herşey yolundaydı.

YA Yakup Düğün Tarihi: 16/09/2015

Mekan süperdi her şey harikaydı hizmette görsellikte çok güzeldi. Mekan geniş ve ferah ayrıca göze hitap ediyor şık bir mekan. Hizmetinden de memnun kaldık gayet ilgililerdi. 150 kişilik bir organizasyondu ve mekan oldukça merkezi bir konumdaydı.

SE Senem Düğün Tarihi: 01/08/2015

300 kişilik yemekli düğünümüzde herşey gayet güzeldi. yemeklerin tadı güzel ve lezizdi. masa düzeni süslemeler ve sunum harikaydı. konuklarımız oldukça memnun ayrıldı. yetkili ve çalışanlar ilgiliydi. tavsiye ederim.

CA Cansu Düğün Tarihi: 25/07/2015

250 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Mekan organizasyonlara o kadar alışık ki hizmet konusunda kusursuzlar hersey hıc sekmeden kusursuz bir şekilde gerçekleştirildi. Yemeklerin aynı anda servisi vs. çok başarılıydı. Bunun dışında yemekelrin lezzeti zaten apayrı bir yerde konuklarmız özellikle yemeklerin güzelliğini ve lezzetini dile getirdiler. Mekan Anadolu yakasında oturuanlar için oldukça merkezi bir konumda ama karsıdan gelenlerde hiç zorlanmadan mekanı bulabilmişler.Organizasyon olarakta zaten anlaşmaları olan bir organizasyon şirketi bulunuyor bu sebeple hersey istediğimiz gibi ayarlandı ve eksiksiz uygulandı. Mekandan çok memnun kaldık keyifli ve sorunsuz bir organizasyon gerçekleştirdik.

AY Aysun Düğün Tarihi: 07/11/2014

Mekanı eşimin daha çok istemesi nedeniyle ben de tercih ettim; ama çok memnun kaldım. Kır düğünü düşünüyürdum ama hava koşulları beni kapalı mekan seçimine zorladı. Mekanın herşeyle ilgilendi ve bize hiç bir sey birakmadılar. Tekrar evlensem yine bu mekanı tercih ederdim. Tercih meselesi demeden mekan araştırırken çiftlerin bakmalarını tavsiye ederım

SE SELEN Düğün Tarihi: 07/06/2014

Bahçe salonunda düğün gerçekleşti. her şey oldukça profesyonelce yapıldı. Menü lezzetli ve hem göz hem mide doyurucu idi. Gelen misafirler garsonlardan oldukça memnun kaldıklarını 1 kere istediklerini 2. kere söyletmeden getirildiğini ilettiler (tabi bunda bahşişin önceden verilmesinin etkisi olduğunu düşünüyorum :) ) CD müzik kullandık epey de eğlendik. bir de perküsyon istedik ayrıca o da düğüne enerji kattı. tek ilginç durum son ay kala DJ değişmiş bu bilgiyi bana vermediler ben kendim son buluşma için aradığımda öğrenmiş oldum. Arada bilgi aksaklıkları olabiliyor sık sık arayıp takipte olmak gerekebilir Tavsiye ederim.

EM Emre Düğün Tarihi: 01/06/2014

Herşey yolundaydı. Çok yağmurlu bir gün olmasına rağmen organizasyon için ellerinden geleni bizleri de strese sokmadan yaptılar. İkramların ve servisin kalitesinden çok memnun kaldık.

AY aybike Düğün Tarihi: 03/05/2014

Düğünümüzde herşey mükemmeldi. Büyük Kulüp çalışanları yılların deneyimiyle bizimle her anımızda birlikte oldular her anlamda bizi yardımcı oldular ve her sorumuza yanıt verip her sorunumuza anında çözüm buldular. Garsonlarından, dj'ine kadar her çalışanın gayet profesyonel çalıştığını da söylemeliyim. Bu mutlu günde hiç bir şeyi düşünmeyip sadece anın tadını çıkarmamızı sağladıkları ve aynı zamanda balo salonundaki düğünümüzü gece 01.30 sularına kadar uzattıkları için de onlara ayrıca minettar kaldık :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Büyük Kulup ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Büyük Kulup hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap