Gökkuşağı Düğün Salonu*

Gökkuşağı Düğün Salonu
2012 Yılından itibaren Gökkuşağı Plaza olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Salonumuz Klima,Havalandırma,Sinevizyon,Jeneratör,Ses Sistemleri özelliklerine sahiptir.800 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her bir köşesi siz müşterilerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir.

Sektördeki eksiklikleri, olumsuzlukları ve sektörle ilgili müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları çok iyi bilen tecrübeli kadromuz ile tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırarak , çiftler ve aileler ile sağlam temellere dayanan bir dostluğu oluşturmayı ilke haline getirdik.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
AL ali Düğün Tarihi: 01/08/2015

mekandan fazlasıyla memnun kaldım. garsonların konuklarıma karşı yaklaşımı güler güzlü olmaları ve sürekli hizmet halinde olmaları çok güzeldi.kapalı bir alanda gerçekleşen düğünümüze yaklaşık olarak 750-1000 arası katılım oldu ve hiç sorun cıkmadı.ikramlar muhteşemdi. mekanın merkezi olması ulaşımıda kolaylaştırdı. fiyat konusunda inanılmazdı. o kadar güzel bir ortamdı ki konuklarım memnun ayrıldı düğünümden. hala da geri dönüşler alıyorum.

YA yakup Düğün Tarihi: 26/07/2015

Mekandaki hizmet kalitesi çok güzeldi personellerin bize yaklaşımalrı çok güzeldi 500 kişilik bir organziayson gerçekleştirmiştik ikramlı bir servisimiz vardı ikramları taze ve hızlı bir şekilde servis edilmişti herkese aynı and aservis açılmıştı herkes beğenmişti mekanı çok güzel bir mekandı görselliği süslemeleri çok güzeldi organziasyonumuzda yanımızda olan bizimle ilgilenen birisi vardı çok ilgiliydi bizimle gece boyunca i,lgilenmişti ulaşım olarakta rahat bir mekandı kismenin bulamadığı zorlanmadan rahat ulaşıms ağladığı bir mekan otoaprk hizmeti sağlıyorlardı park sıkıntısı ve sorunalr yaşamamıştık.

DO done Düğün Tarihi: 12/06/2015

Daha girerken göze hitap eden bir mekan. Çok güzel bi yer. Hizmetleri, ikramları başarılı. Kolay ulaşılabilir bir yerde olması gelen konuklar açısından iyi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gökkuşağı Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gökkuşağı Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap